Potwierdzono układ Huawei Kirin 990, wdrożenie 5G pozostaje …

Mogło trochę potrwać, ale Huawei najwyraźniej nie tracił czasu na przygotowanie się na mroczną przyszłość. Dopasuj elementy gry, aby to zapewnić, nawet bez wiodących produktów Ameryki. USA nadal będą mogły oferować produkty premium smartphones na rynek Być może nie byłeś zainteresowany konwersją sistema operativo Harmonia w sistema operativo dla smartfonów, ale przyspieszyło swoją pozycję w wyścigu chipów mobilnych. Chiński producent ostatecznie potwierdził obecność i zapowiedź nadchodzącego układu Kirin 990 i, co nie jest zaskoczeniem, ponownie skupił się na 5G.

5G jest płaczem wielu ludzi na rynku telefonii komórkowej, od operatorów sieci po producentów smartfonów. Jest to także obszar, w którym Huawei ma przewagę, co z kolei może postawić Stany Zjednoczone w niekorzystnej sytuacji, jeśli rząd pójdzie za czarną listą firmy. To powiedziawszy, podczas gdy Huawei pokazał już rękę 5G z Mate 20 X, ulżyło, że nie jest to wygrana ręka.

Układ Huawei 5G, Balong 5000, został ujawniony ze łzami i testami, więc nie był tak wydajny jak przestrzeń i energia, jak Qualcomm. Ponadto istnieje jako oddzielny układ od Kirin 980, prawdopodobnie przeznaczony do sprzedaży i licencjonowania osobno producentom urządzeń o większej elastyczności. Choć może to być w porządku dla producentów modemów, ma zbyt wiele wad telefonów komórkowych.

To nasuwa pytanie, czy Kirin 990, teraz potwierdzony, zostanie ogłoszony na IFA 2019 w dniu 6 We wrześniu sytuacja ulegnie poprawie. Wreszcie można go zintegrować z sistema na chipie, zmniejszając wymaganą przestrzeń i moc oraz, miejmy nadzieję, zwiększając jego wydajność i wydajność. Jeśli nie, Huawei może nie być dumny, będąc pierwszym z kompatybilnym drugim telefonem 5G SoC.

Oprócz 5G Kirin 990 został przefiltrowany w celu wyprodukowania w procesie TMSC EUV (Extreme Ultra Violet Lithography) z 7 nm, pierwszy Huawei, z którego można być dumnym. Jednak obsługa nagrywania wideo 4K 60 kl./s nie jest funkcją oczekiwaną przez konkurentów.