Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pracownicy biurowi wśród tych, którzy najprawdopodobniej preferują inteligentne szafki, aby bezpiecznie odbierać paczki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pracownicy biurowi wśród tych, którzy najprawdopodobniej preferują inteligentne szafki, aby bezpiecznie odbierać paczki

Według nowego badania przeprowadzonego przez Pitney Bowes, pracownicy biurowi najprawdopodobniej preferują inteligentne szafki, aby bezpiecznie odbierać paczki. Millenialsi i mieszkańcy miast również należą do tej grupy, która dostrzega korzyści płynące z używania inteligentnych szafek.Pracownicy biurowi i inteligentne szafki

Ponieważ pracodawcy i pracownicy szukają sposobów na optymalizację miejsca pracy, zmienia się środowisko pracy/biznesu. Jednym ze sposobów, w jaki ta zmiana ma miejsce, jest posiadanie inteligentnych szafek w miejscu pracy.

W badaniu Pitney Bowes co piąty respondent woli otrzymywać paczki w miejscu pracy niż w domu. Liczba ta wzrasta do jednego na trzech w przypadku milenialsów. Ponad połowa lub 54% twierdzi, że będzie używać inteligentnych szafek do odbioru paczek lub sprzętu w biurze. A 67% zrobi to, aby odebrać drogie zamówienia.

Wykorzystanie biznesowe nie kończy się również na pakietach biurowych. Ponad połowa (56%) twierdzi również, że będzie używać inteligentnych szafek do przechowywania związanych z biznesem paczek i dokumentów lub sprzętu (55%). I tyle samo (55%) deklaruje również, że będzie używać inteligentnych szafek do codziennych zamówień online.

Kolejną kwestią do rozważenia jest powrót pracowników do biura po pandemii. AS Kerry Caylor, wiceprezes SendTech Parcel and Locker Innovation, Pitney Bowes powiedział w komunikacie: „W miarę znoszenia ograniczeń i ponownego otwierania miejsc pracy przez organizacje, mniej pracowników będzie przebywać w domu na potrzeby dostaw. Inteligentne szafki zapewniają bezpieczną, bezdotykową obsługę, która jest wydajna dla organizacji i przyjemna dla użytkowników”.

Powody korzystania z inteligentnych szafek

Największym powodem, dla którego ludzie lubią inteligentne szafki, jest bezkontaktowa dostawa/odbiór (54%), przy czym 47% twierdzi, że woli odebrać dostawę niż czekać na dostawę. I używają go z różnych powodów, które obejmują te same powody, co powyżej, plus artykuły spożywcze (20%).

Rekommenderad:  Odpowiedz na publiczną recenzję: jak z niej korzystać, aby znaleźć ukryte słowa kluczowe?

Chociaż są to dobre powody, dominują wśród nich bezpieczeństwo i ochrona pakietów, które kupują. Obejmuje to obawy dotyczące bezpieczeństwa zdrowotnego, przy czym 56% twierdzi, że chce robić zakupy bezdotykowe z powodu pandemii. Jednak względy bezpieczeństwa odnoszą się do skradzionych przesyłek (53%) i prywatności zamawianych paczek (49%). Ta kwestia jest tak ważna, że ​​30% twierdzi, że zapłaci dodatkowo za bezpieczeństwo dostarczenia paczki do inteligentnej szafki zamiast do drzwi wejściowych.

Nic dziwnego, że w kwestii bezpieczeństwa 73% konsumentów miejskich wykazuje większą skłonność do inteligentnych szafek. Nieznacznie spada dla mieszkańców przedmieść i wynosi 65%, a dla respondentów z obszarów wiejskich wynosi 57%.

Poza bezpieczeństwem milenialsi zajmują się kilkoma korzystnymi przypadkami użycia inteligentnych szafek. Prawie trzech na czterech, czyli 73%, twierdzi, że dobrze się z tym czuje, ponieważ pomaga to zmniejszyć ślad węglowy. Kolejne 64% twierdzi, że jest mniej miejsca na błędy ludzkie, a 62% dodaje, że są bardziej zainteresowani powrotem do biura po pandemii.

Spójrz na infografikę Pitney Bowes, aby dowiedzieć się więcej:


Table of Contents