Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Praktyczny szybki przegląd podglądu Przegląd YeDekho 6s Dekho

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Praktyczny szybki przegląd podglądu Przegląd YeDekho 6s Dekho

Po 1342 firm uruchomiło już usługę „ja też”. smartphones w 2016 roku, aby uspokoić świadomych wartości indyjskiego klienta, przedstawiamy kolejny produkt, który można było kupić w ramach wyprzedaży błyskawicznej na zaproszenie lub, jak to nazywano w dawnych czasach, na loterii. YeDekho 6s Dekho wygląda jak iPhone z okropnym, żenującym, niestandardowym interfejsem Androida, który poza Twoim 4 znajomi korzystający z telefonu Nexus, którymi nikt się nie przejmuje. Przekonajmy się, czy ten może zarobić najlepszy smartfon poniżej Rs. 10 000 tagów na ten tydzień, bo w przyszłym tygodniu i tak będzie kolejny, który go przebije.

Rozpakowywanie

Po dokładnym badaniu naukowym pudełka za pomocą skanerów ciała TSA stwierdzamy, że w zawartości tej paczki nie ma nic niezwykłego. Po umieszczeniu na nim dwóch słoni w celu sprawdzenia jego wytrzymałości, otwarcie pudełka ukazuje… niespodziankę, niespodziankę… telefon, ładowarkę z odwracalnym kablem USB typu C, której znienawidzisz, ponieważ nikt, kogo znasz, takiego nie używa (teraz wiesz, jak użytkownicy iPhone’a wrażenia) i parę słuchawek, które brzmią prawdopodobnie tak dobrze, jak te Rs. 30 sztuk sprzedano poza lokalnymi stacjami kolejowymi. Jest też instrukcja obsługi/instrukcja, ale równie dobrze możesz wrzucić to do raddi, bo będziesz dręczyć swojego znajomego maniaka, który i tak kazał ci kupić ten telefon swoimi wątpliwościami. W pudełku znajdziesz także cztery zabezpieczenia przed zarysowaniem, jedną przezroczystą tylną okładkę, jedną klapkę i dwie melodyjne czekoladki.

Sprzęt komputerowy

Na ich Apple.com, może się wydawać, że telefon jest wyrzeźbiony z tego samego aluminium, do którego przytula się Jony Ive każdej nocy, ale haha, Photoshop, mam coś!

Ale nie smuć się, ponieważ kilka następnych zdań podkreśli poziom innowacyjności tego telefonu. Przód ciekawie skrywa wyświetlacz. Ale jeszcze bardziej zdumiewające jest umieszczenie słuchawki na górze wyświetlacza. Jakby tego było mało, port USB tradycyjnie znajduje się na dole, a nawet udało się umieścić czujnik aparatu w bardzo widocznym miejscu – w lewym górnym rogu z tyłu. Na szczęście przyciski regulacji głośności i przycisk zasilania umieszczono po bokach telefonu. I na koniec – są dwa głośniki skierowane do przodu, które rzekomo zapewniają wrażenia porównywalne do ceny Rs. 1,200 biletów do kina IMAX wystarczy, jeśli pojedziesz na jakąś odludną górę, wypijesz kilka kropli kwasu i wtedy go wysłuchasz.

Wyświetlacz ma rozdzielczość Quad HD, która ratuje okropny tylny aparat, sprawiając, że zdjęcia wyglądają tak, jakby zostały zrobione lustrzanką cyfrową. Zasilanie tego telefonu stanowi procesor TekMedia Haram-Core z 12 rdzeniami i 8 GB RAM-u, mimo że telefon wciąż pozostaje w tyle, bo priorytety marketingowe wciąż przeważają nad logiką. Jest układ graficzny Maali-Kaka 420, który powinien dobrze wyświetlać Candy Crush.

Oprogramowanie

Ten telefon działa na najpowszechniej używanej obecnie wersji Androida – Androidzie 5.0 Lollipop, który ukazał się dwa lata temu. Ale nawet gdyby działał na Androidzie Jelly Bean, prawdopodobnie nigdy byś się o tym nie dowiedział, ponieważ niestandardowa skórka nie pozostawia żadnych śladów oryginalnego interfejsu użytkownika ani zestawu funkcji Androida. Ta niedoszła skórka na iOS z pewnością sprawi, że Twoi znajomi pomyślą, że masz iPhone’a, jeśli ostrożnie ją zastosujesz Apple naklejka z tyłu.

Ale hej, nie jest wcale tak źle. Masz wbudowane funkcje, takie jak aplikacja do czyszczenia pamięci, która zapewni ci taki sam orgazm, jak po kliknięciu prawym przyciskiem myszy i odświeżeniu Windows pulpit 20 razy dziennie. Dostępny jest także Rejestrator rozmów, Prześladowca żony, przeglądarka blokująca reklamy, która dla Twojej przyjemności wyświetla własne reklamy i powiadomienia o spamie oraz inne aplikacje naruszające prywatność.

Kamera

Aparat z tyłu chyba powinien być umieszczony z przodu, bo i tak będziesz klikał więcej selfie. Obiektyw aparatu ma 5 żywioły — Ziemia, Ogień, Wiatr, Woda i Serce. Dzięki połączeniu ich mocy wierzysz, że otrzymasz znak Canon 5D Mark 3 wysokiej jakości zdjęcia z tego telefonu, ale tego nie zrobisz. W pogodny, słoneczny dzień mogą wyglądać tak dobrze, jak Rs. 4000 aparatów typu „wyceluj i zrób zdjęcie”. W nocy zdjęcia będą wyglądać, jakby zostały zrobione z 0Kamera internetowa .3 MP z czasów studenckich. Dwutonowa lampa błyskowa LED zmieni odcień Twojej skóry z 6 do 1 w skali kolorów nie jest wymagany Fair & Lovely.

Oprogramowanie aparatu zawiera także wiele trybów, o których nigdy nie będziesz pamiętać podczas robienia zdjęcia — tryb Selfie, tryb jedzenia, tryb mody, tryb Papa ke 30 saal purane Camera wala, tryb „Co widzisz, kiedy-ty” tryb -do-psychedelików itp.

Żywotność baterii

Wyposażony w baterię SHAKTI Exide o pojemności 6000 MAH, YeDekho 6s Dekho to tak naprawdę powerbank z telefonem przymocowanym do tyłu. Rozwiązując problem żywotności baterii, dorzucając więcej baterii do problemu, ten telefon oferuje czas wyświetlania ekranu 8 godzin, co jest niezwykle ważne, ponieważ najwyraźniej nie masz prawdziwych przyjaciół i nie masz zbyt wiele do zrobienia w życiu. Jest też fajny kabel USB OTG, którego możesz używać z tym telefonem do zasilania innych telefonów, a nawet ładowania Tesli Model S. Pamiętaj jednak, aby naładować Rs. 1/minutę tym niewdzięcznym kutasom za to.

Wniosek

Po zestawie funkcji wywołujących zawroty głowy, z pewnością poczujesz Rs. 9Cena YeDekho 6s Dekho 999 jest tego warta. I tak jest, pod warunkiem, że brałeś udział w 7 noc – 8 jednodniowa wycieczka pielgrzymkowa, w ramach której zostaniesz pobłogosławiony tym telefonem podczas wyprzedaży błyskawicznej. Kogo to obchodzi? Kup ten, kup jakikolwiek inny telefon, i tak wszystkie są takie same. Tylko nie wracaj z płaczem, gdy coś pójdzie nie tak. Lub kup Moto G. Koi Bhi Lo.

Tagi słów kluczowych SEO: