Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Prawdziwe obrazy Samsunga Galaxy S22 Ultra zostały ujawnione online

Oczekiwania są wysokie w najbliższym czasie smartphones od Samsunga. Ta południowokoreańska firma jest jedną z najsilniejszych marek w segmencie mobilnym i dlatego wszystkie jej przyszłe premiery są z niecierpliwością wyczekiwane.

Nowa linia Samsung Galaxy S22 jest na celowniku konsumentów i, jak można się spodziewać, niektóre renderingi zostały ujawnione w Internecie. Ale teraz znany przeciek Jon Prosser z Front Page Tech udostępnił prawdziwe zdjęcia Galaxy S22 Ultra, gdzie możesz zobaczyć kilka szczegółów z większą szczegółowością tego topowego asortymentu.

Ujawniono prawdziwe zdjęcia Samsunga Galaxy S22 Ultra

Jon Prosser dodatkowo wzbudził ciekawość i zainteresowanie konsumentów, udostępniając kilka rzeczywistych zdjęć nadchodzącego flagowego smartfona Samsunga. To jest konkretnie model Galaxy S22 Ultra i obrazy udostępnione na stronie internetowej przecieku Technika strony głównej, pokaż telefon pod różnymi kątami, pozwalając na analizę różnych szczegółów wyposażenia.

Zgodnie z obrazami, Galaxy S22 Ultra nie ma ramki na tylne aparaty, w przeciwieństwie do swoich poprzedników Galaxy S20 Ultra ee Galaxy S21 Ultra. Jak widać, aparaty są odłączane bezpośrednio od tylnej konstrukcji smartfona. Na tylnym zdjęciu widać również naklejkę z napisem „Poufne – zdjęcia nie są dozwolone. Nie na sprzedaż. Nie ujawniaj informacjiPrzynajmniej teraz ten apel nie został spełniony.

Z wyświetlonych szczegółów wynika, że ​​nadal wygląda jak Samsung Galaxy s22 ma nieco bardziej zakrzywiony ekran niż model S22. Podstawa telefonu jest płaska i ma również przegrodę na rysik S Pen, w której można zobaczyć przechowywany rysik.

Jeśli chodzi o specyfikacje i zgodnie z tym, co zostało ujawnione, kolejny wysokiej klasy smartfon południowokoreańskiej marki będzie miał ekran Super AMOLED. 6,8 cale z częstotliwością odświeżania 120 Hz Jeśli chodzi o aparaty, główny powinien mieć 108 MP, któremu towarzyszy ultrakąt 12 MP, teleobiektyw 10 MP i peryskop 10 MP z tyłu. Szacuje się również, że bateria jest 5000 mAh.

Procesorem będzie Snapdragon 898 firmy Qualcomm w wersji północnoamerykańskiej, podczas gdy model międzynarodowy będzie wyposażony w układ Exynos 2200. 1200 dolarów.

Przeczytaj też: