Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Prawie wszystkie ujawnione! Pojawiają się oficjalne filmy Samsung Galaxy S22 i Galaxy Zakładka S8

Już tylko kilka dni dzieli nas od tego, co Samsung przygotował dla swoich klientów w ostatnich miesiącach. Nowe smartphones Galaxy S22 to już pewność i wiemy też, że nie przyjeżdżają sami. Jest też nowy tablet, z Galaxy Zakładka S8.

Ujawniono już wiele obrazów informacyjnych i promocyjnych, a niewiele jest do odkrycia. Teraz prawie wszystko zostało ujawnione, wraz z przybyciem 2 oficjalne filmy, przygotowane do promocji Samsung Galaxy S22 i Galaxy Zakładka S8.

Samsung Galaxy S22 Zakładka S8 Filmy

To będzie następny dzień 9 w lutym Samsung opublikuje swoje wydarzenie Galaxy Rozpakowany. Jak zwykle marka chce tu zaprezentować swoje największe i najlepsze nowości w dziedzinie smartphones oraz inne urządzenia związane z mobilnością.

TEN Galaxy S22 został ujawniony w całości

Zawiera wiele istotnych informacji o nowym Samsungu Galaxy S22 już ujawnione, niewiele jest do ukrycia przed użytkownikami Samsunga. Ujawniono specyfikacje i modele, w których będzie się pojawiać, a nawet pokazano kolory, w jakich będzie istnieć.

Najnowsze wieści, które pojawią się w Internecie, niemal kładą kres informacjom o tym smartfonie. Oficjalny film promocyjny został ujawniony w dniu Twitter, chociaż został wydany z niektórymi zamaskowanymi częściami. Tutaj wszystko jest wreszcie przedstawione, a nawet potwierdzone.

Pokazane są filmy Samsung Tab S8

W tym samym dniu, w którym Samsung ujawnia Galaxy Koreańska marka S22 powinna zaprezentować jeszcze jedną ze swoich nowości. Mówimy o twoim następnym tablecie, Galaxy Tab S8, który będzie podążał za linią tego, co ujawniono w ostatnich latach i czego rynek poszukuje.

Z tego filmu jasno wynika, że ​​rysik S Pen będzie odgrywał w tym tablecie jeszcze ważniejszą rolę. Wprowadzono również nowe funkcje, takie jak ulepszone połączenia wideo i wiele innych. To jest film pokazany w całości i bez żadnych zaciemnionych części.

Droga jest więc przygotowana dla nowego Samsunga Galaxy S22 i Galaxy Tab S8 do zaprezentowania następnego dnia 9 lutowy. Marka z pewnością będzie miała do przekazania więcej nowości, choć z mniejszym naciskiem.


Table of Contents