Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Premiera Huawei MediaPad M5 i MediaPad M5 Pro z rysikiem M-Pen

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Premiera Huawei MediaPad M5 i MediaPad M5 Pro z rysikiem M-Pen

Huawei właśnie zaprezentował linię MediaPad M5 na Mobile World Congress w Barcelonie. Krążą plotki, ponieważ Huawei rzeczywiście wypuścił dwa warianty MediaPad M5. Jeden z duetów nazywa się Huawei MediaPad M5 Pro i jest wyposażony w rysik M Pen.

Huawei MediaPad M5 to podobno pierwszy tablet na rynku 2Zakrzywione szkło .5D. Pomaga to nie tylko poprawić kąt widzenia urządzenia, ale także sprawia, że ​​wygląda ono raczej premium. Całkowicie nowe MediaPady są dostępne w dwóch wariantach wyświetlacza – 8.4-cal i 10.5-calowe wyświetlacze z rysikiem M Pen. A skoro mowa o wyświetlaczach, nowe tablety są wyposażone w technologię Quad HD (2,560x 1,440p) Panele LCD IPS. Ponadto Huawei wyposaża tablety w technologię wyświetlania ClariVu, która zapewnia lepszą klarowność obrazu.

Wewnętrznie warianty Huawei MediaPad M5 są zasilane ośmiordzeniowym procesorem Hi-Silicon Kirin 970. Ponadto tablety są wyposażone w 4 GB pamięci RAM, od 32 GB do 128 GB pamięci wewnętrznej, tylny aparat 13 MP i przedni aparat 8 MP. Nawiasem mówiąc, Huawei MediaPad. Seria M5 należy do rzadkich typów tabletów wyposażonych w tak imponujące aparaty.

Huawei dołączył do standardowego MediaPad M5 zestaw dwóch głośników. Z kolei MediaPad M5 Pro ma cztery głośniki. Powiedziawszy to, Huawei umieścił przód audio, pomijając 3Gniazdo słuchawkowe 0,5 mm. Rysik Huawei M-Pen dostarczany z najwyższej klasy MediaPadem M5 Pro oferuje aż 4096 poziomów czułości na nacisk.

Chiński producent OEM nie ujawnił jeszcze oficjalnego dnia wdrożenia tabletu. Huawei nie ujawnił też szczegółów ceny tabletów.