Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Premiera Huawei MediaPad M5 i MediaPad M5 Pro z rysikiem M-Pen

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Premiera Huawei MediaPad M5 i MediaPad M5 Pro z rysikiem M-Pen

Huawei właśnie zaprezentował linię MediaPad M5 na Mobile World Congress w Barcelonie. Krążą plotki, ponieważ Huawei rzeczywiście wypuścił dwa warianty MediaPad M5. Jeden z duetów nazywa się Huawei MediaPad M5 Pro i jest wyposażony w rysik M Pen.

Huawei MediaPad M5 to podobno pierwszy tablet na rynku 2Zakrzywione szkło .5D. Pomaga to nie tylko poprawić kąt widzenia urządzenia, ale także sprawia, że ​​wygląda ono raczej premium. Całkowicie nowe MediaPady są dostępne w dwóch wariantach wyświetlacza – 8.4-cal i 10.5-calowe wyświetlacze z rysikiem M Pen. A skoro mowa o wyświetlaczach, nowe tablety są wyposażone w technologię Quad HD (2,560x 1,440p) Panele LCD IPS. Ponadto Huawei wyposaża tablety w technologię wyświetlania ClariVu, która zapewnia lepszą klarowność obrazu.

Wewnętrznie warianty Huawei MediaPad M5 są zasilane ośmiordzeniowym procesorem Hi-Silicon Kirin 970. Ponadto tablety są wyposażone w 4 GB pamięci RAM, od 32 GB do 128 GB pamięci wewnętrznej, tylny aparat 13 MP i przedni aparat 8 MP. Nawiasem mówiąc, Huawei MediaPad. Seria M5 należy do rzadkich typów tabletów wyposażonych w tak imponujące aparaty.

Huawei dołączył do standardowego MediaPad M5 zestaw dwóch głośników. Z kolei MediaPad M5 Pro ma cztery głośniki. Powiedziawszy to, Huawei umieścił przód audio, pomijając 3Gniazdo słuchawkowe 0,5 mm. Rysik Huawei M-Pen dostarczany z najwyższej klasy MediaPadem M5 Pro oferuje aż 4096 poziomów czułości na nacisk.

Chiński producent OEM nie ujawnił jeszcze oficjalnego dnia wdrożenia tabletu. Huawei nie ujawnił też szczegółów ceny tabletów.

Table of Contents