Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Premiera Netflixa 3 Więcej darmowych gier na Androida i iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Premiera Netflixa 3 Więcej darmowych gier na Androida i iOS

W listopadzie 2021 r. Netflix udostępnił kilka bezpłatnych gier, w które można grać za pośrednictwem aplikacji na Androida i iOS. Teraz usługa przesyłania strumieniowego rozszerzyła swoją ofertę o trzy kolejne gry, które pojawiają się na całym świecie.

Jakie nowe gry są dostępne w serwisie Netflix?

Można śmiało powiedzieć, że pierwsza partia gier Netflix była rozczarowująca. Chociaż dwie były oparte na Stranger Things, reszta to zwykłe gry mobilne, które widzieliśmy już milion razy.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Teraz Netflix wprowadza na całym świecie trzy nowe gry na Androida i iOS, które wciąż nie przyprawiają o szybsze bicie serca. Są to Dominos Café, Knitens i Wonderputt Forever.

Dominos Café bazuje na klasycznej grze kafelkowej, w którą można grać solo lub w parach. Dzianiny to dopasowanie3 grę, podobnie jak wszystkie inne, ale w miarę postępów zyskujesz stroje dla swojego kociaka. Wreszcie, Wonderputt Forever to gra w minigolfa rozgrywająca się na różnych polach tematycznych.

Netflix zapowiedział również dwie gry, które pojawią się w przyszłości: Hextech Mayhem: A League of Legends Story (gra rytmiczna) i Arcanium: Rise of Akhan (gra karciana).

Jak grać w gry na Netflix

Łatwo jest grać w gry na Netflix. Wystarczy aktywna subskrypcja Netflix i aplikacja na Androida lub iOS.

Uruchom aplikację i wybierz Gry z dolnego menu. Ewentualnie, jeśli używasz tabletu, przejdź do Gry kategorię lub przewiń, aż znajdziesz dedykowany wiersz strony głównej.

Spowoduje to przejście do strony zawierającej listę wszystkich gier. Znajdź ten, który chcesz, wybierz go, dotknij Zdobądź gręi zainstaluj ją ze sklepu z aplikacjami na swoim urządzeniu.

Możesz teraz uruchomić grę za pośrednictwem aplikacji Netflix lub biblioteki aplikacji na swoim urządzeniu.

Rekommenderad:  W USA jest to teraz 50% iOS i 50% Android

Czy subskrybenci Netflix dbają o gry?

Netflix nadal inwestuje i rozszerza swoją działalność w zakresie gier, więc wyraźnie zależy mu na rozwinięciu skrzydeł poza strumieniowanie filmów i programów telewizyjnych. Ale prawdziwe pytanie brzmi, czy subskrybentów to obchodzi. Dopóki Netflix nie zacznie tworzyć wyjątkowych gier wideo, których nie można znaleźć nigdzie indziej, odpowiedź prawdopodobnie brzmi: nie.