Prezes Xiaomi ujawnił, w jaki sposób marka ma niskie ceny smartphones

Obecno┼Ť─ç Xiaomi na rynku zosta┼éa podbita dzi─Öki dobrze zdefiniowanej strategii. Opr├│cz sprz─Ötu o doskona┼éych cechach chi┼äska marka stawia r├│wnie┼╝ na polityk─Ö niskiej ceny.

Oczywi┼Ťcie wielu pyta, jak to robi, oskar┼╝aj─ůc mark─Ö o celow─ů utrat─Ö pieni─Ödzy. CEO marki podszed┼é teraz do publicznej wiadomo┼Ťci, aby w prosty spos├│b wyja┼Ťni─ç, w jaki spos├│b firma mo┼╝e utrzyma─ç zak┼éad i nadal zarabia─ç pieni─ůdze.

Niskie ceny Xiaomi smartphones CEO

Prezes ujawnia formułę sukcesu Xiaomi w niskiej cenie

Było to podczas imprezy prezentacyjnej wyniki finansowe Od trzeciego kwartału 2019 roku prezes firmy ujawnił formułę firmy. Z wynikami z 4,6 miliard dolarów w Twojej okolicy smartphones, dorastałem 7,8% w ostatnim roku.

Dla Lei Jun, CEO firmy, sekret jest prosty do opisania i nic skomplikowanego do wyja┼Ťnienia. Xiaomi ┼Ťci┼Ťle kontroluje sprzeda┼╝ i minimalizuje mar┼╝─Ö zysku. Jest to dobrze zdefiniowane i znajduje si─Ö pomi─Ödzy 8 i 9%

B─Ödzie to bardzo niskie, poniewa┼╝ sprzeda┼╝ opiera si─Ö g┼é├│wnie na sprzeda┼╝y internetowej. Bior─ůc pod uwag─Ö t─Ö obecno┼Ť─ç w handlu elektronicznym, ceny dla konsument├│w b─Öd─ů naturalnie niskie. Jednocze┼Ťnie Xiaomi ma r├│wnie┼╝ bardzo kr├│tki kana┼é dystrybucji, kt├│ry pomaga utrzyma─ç te ceny.

Niskie ceny Xiaomi smartphones CEO

5G podniesie cen─Ö smartphones

Kolejna prognoza, kt├│r─ů zrobi┼é CEO Xiaomi, dotyczy┼éa nowych technologii. Trzeba przyzna─ç, ┼╝e pojawienie si─Ö 5G spowoduje wzrost ceny smartphones w markach, kt├│re s─ů na rynku. Jest to r├│wnie normalne zachowanie marek w tych czasach zmian.

Jednak silny człowiek Xiaomi ma nadzieję, że nie jest to pozycja jego marki. Chcesz nadal oferować rynek smartphones z najlepszymi specyfikacjami i bardzo atrakcyjnymi cenami.

Tak rozwinęła się marka na przestrzeni lat. Obecny na coraz większej liczbie rynków, był w stanie zabezpieczyć najlepszy sprzęt w najlepszej cenie bez utraty zysków. Rozwój Xiaomi nie był stały i coraz silniejszy.