Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Problemy z baterią iPhone’a z iOS 16 nadal się nawarstwiają

już wydany 2 tygodni, iOS 16 wprowadza wiele nowych funkcji do iPhone’a i użytkowników. Te były już znane, ale teraz stały się realne i ostatecznie zostały udostępnione wszystkim użytkownikom z obsługiwanym sprzętem.

Niestety, jak widzieliśmy, ta nowa wersja sistema daje Apple nie jest wolny od problemów, które firma stara się rozwiązać. Coś, co nie zostało jeszcze rozwiązane, jest związane z baterią, która nadal zużywa duże ilości i generuje wiele skarg.

Problemy z baterią iPhone'a w systemie iOS 16

Znowu problemy z baterią w iOS 16

Nie jest niczym niezwykłym, że iPhone doświadcza nadmiernego zużycia baterii po aktualizacji iOS. O sistema musi dostosować się do sprzętu i jego użytkowania, stając się stabilny po kilku dniach i po pewnym użytkowaniu.

W przypadku iOS 16 po dwóch tygodniach użytkowania problemy ze zużyciem baterii nadal się utrzymują. Użytkownicy kontynuują Zgłosić ta nienormalna sytuacja i która uniemożliwia korzystanie z iPhone’a, bez Apple mieć rozwiązanie.

Skargi od użytkowników iPhone’a piętrzą się

To za pośrednictwem sieci społecznościowych użytkownicy iPhone’a zgłaszali swoje skargi, przedstawiając swoje problemy. gromadzić zgłoszone sytuacje na Twitterna Reddicie, wł. Instagram a nawet na TikTok. Problem jest zawsze ten sam: żywotność baterii jest znacznie krótsza.

Nie ma powiązanego powodu wystąpienia tego problemu i nie ma tymczasowego rozwiązania, które mogliby zastosować użytkownicy iPhone’a. niektórzy użytkownicy ujawnić że haptyczne sprzężenie zwrotne klawiatury powinno być wyłączone, co nie zostało jeszcze potwierdzone.

Apple nie wydaje się być świadomy tych sytuacji

Po wydaniu iOS 16, Apple już wydany 2 aktualizacje rozwiązujące problemy zarówno na iPhone 14, jak i na starszych modelach. Mimo to wydaje się, że nie rozwiązały one nienormalnych sytuacji związanych ze zużyciem baterii.

Nie jest jasne, czy jest to problem, że Apple wkrótce się rozwiąże lub jest już skoncentrowany na rozwiązaniu. Oczywiście istnieją już teorie, które przyjmują za pewnik, że to sposób giganta z Cupertino na zakup nowego iPhone’a 14.


Table of Contents