Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Profesjonalne szkolenie SEO i szkolenie z przeglądu SEO z ecwid

Profesjonalny kurs SEO to jeden z najbardziej niezawodnych i ważnych kursów SEO, który może Ci się przydać podczas profesjonalnego SEO. Jednym z tematów profesjonalnego szkolenia SEO jest szkolenie z przeglądu SEO z ecwid. ecwid może zapewnić wszystko, czego potrzebujesz, aby połączyć się ze sklepem internetowym dla Twojej witryny. Ta wtyczka, kompatybilna z edytorem WordPress Gutenberg, jest jedną z najpotężniejszych wtyczek. Ecwid to platforma, za pomocą której możesz zbudować sklep internetowy i sprzedawać różne produkty fizycznie lub cyfrowo. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej wtyczce.

Czym właściwie jest Ecwid?

Ecwid to platforma, dzięki której możesz zbudować sklep internetowy z systemami zarządzania treścią. Aby korzystać z tej platformy należy najpierw założyć w niej konto, aby móc z niej korzystać na stałe. Pamiętaj, że jeśli chcesz przesłać więcej niż dziesięć produktów, musisz uiścić tej platformie niewielką miesięczną opłatę, abyś mógł korzystać z tej platformy za darmo. Po wejściu do tego programu musisz kliknąć przycisk Rozpocznij bezpłatnie i wejść na stronę rejestracji. Na tej stronie należy wprowadzić nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło w sekcji wprowadzania informacji o sklepie. W tej sekcji należy wypełnić 4-stronicowy formularz zawierający informacje o sklepie.

Profesjonalny kurs SEO Cię tego nauczy. Po wypełnieniu formularza należy kliknąć przycisk Dokończ rejestrację i skorzystać z platformy ecwid. W tym momencie zobaczysz, że konfiguracja ecwid została zakończona. Następnie należy zbudować i uruchomić swój sklep internetowy.

Profesjonalne szkolenie SEO i budowa sklepu internetowego

Aby stworzyć sklep internetowy za pomocą ecwid należy najpierw kliknąć przycisk utwórz swój sklep internetowy. Następnie pytanie, czy masz stronę internetową, czy nie. Odpowiedz twierdząco, mam przycisk strony internetowej. Ecwid współpracuje również z wieloma platformami, takimi jak Facebook i Joomla. Dlatego w kolejnym kroku powinieneś wybrać, czy chcesz korzystać z tej platformy w WordPress.

W następnym kroku strona pokaże Ci, jak postępować zgodnie z instrukcjami, aby połączyć ecwid z witryną WordPress. Najpierw musisz wejść do panelu WordPress, zainstalować wtyczkę ecwid i ją aktywować. Menu tej platformy jest dodawane do licznika WordPress po aktywacji.

W ramach profesjonalnego szkolenia SEO możesz założyć tylko jedno konto na ecwid. Ale z drugiej strony konto utworzyłeś już wcześniej. Możesz zalogować się na swoje konto klikając przycisk Połącz swój sklep z tą witryną. Następnie zaloguj się na poniższe konto. Następnie zostaniesz przeniesiony na nową stronę, która zostanie połączona z wtyczką tych dwóch platform poprzez kliknięcie przycisku akceptacji. Strona ecwid pojawi się na pulpicie nawigacyjnym WordPress w miejscu, w którym ją zostawiłeś. W tym kroku należy kliknąć przycisk przejścia do następnego kroku. Po tym kroku należy dodać adres URL swojej witryny, aby zakończyć uruchomienie tej platformy.

Jak dodać produkt do ecwid?

Profesjonalne szkolenie z SEO i dodawania produktów do platformy ecwid obejmuje następujące kroki:

1. Kliknij przycisk dodawania produktów

2. Dodanie nazwy produktu, ceny i zdjęcia zostanie wyświetlone na stronie.

3. Dodaj więcej szczegółów, takich jak kolor, rozmiar itp., klikając opcję o większej mocy

4. Następnie rejestrujemy nowy produkt wciskając przycisk Zapisz.

5. Kliknij przycisk dodaj więcej, aby dodać nowe produkty.

Z profesjonalnego szkolenia SEO wynika, że ​​każdy sklep, który utworzysz za pomocą ecwid. Domyślnie ma już kilka produktów, które możesz usunąć i zastąpić nowymi. Możesz usunąć produkty demonstracyjne z sekcji katalogu. Możesz także edytować produkty oraz dodawać i odejmować produkty z tej sekcji. Aby kategoryzować produkty, w tej sekcji możesz wprowadzić kategorię i produkt.

Uzupełniam informacje takie jak lokalizacja geograficzna, bramka płatnicza, metoda wysyłki itp.

Na profesjonalnym szkoleniu SEO przekazujemy również informacje jak dodać lokalizację geograficzną sklepu, jak transportować i wysyłać produkty oraz płacić i przelewać na portal banku. Określenie lokalizacji geograficznej ma na celu poinformowanie platformy o jednostce walutowej i skali pomiaru tej lokalizacji.

Profesjonalne szkolenie SEO nauczy Cię, że wprowadzone przez Ciebie informacje są również odnotowywane na fakturach i mailach wysyłanych do klienta. Naciśnij przycisk zapisu po wprowadzeniu informacji w każdym kroku. Możesz kliknąć opcję Skonfiguruj wysyłkę lub odbiór, aby określić opcje wysyłki i dodać niezbędne informacje. Ciekawostką jest to, że na tej platformie możesz także sprzedawać produkty cyfrowe, ale do tego potrzebne jest niewolne konto.

Możesz także przeczytać inne treści na naszym blogu w ramach profesjonalnego szkolenia SEO.

Produkty SEO

Prawie wszyscy użytkownicy Google szukający produktu znajdują żądany produkt w pierwszych wynikach wyszukiwania Google, wyszukując nazwę produktu i kupując go. Być na szczycie Google wyniki z nazwami produktów w naszym sklepie, powinniśmy również wykonać SEO dla produktów. W tym celu powinniśmy stworzyć treść dla produktów i wrzucić w dziale produkty specyfikację każdego produktu wraz z unikalnymi zdjęciami. Uważaj, aby nie wykorzystywać skopiowanych treści w żaden sposób, który utrudni rozwój Twojej witryny.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie HuaweiBezpłatne pobieranie motywów WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo