Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Program JavaScript może być dostępny

Program JavaScript może być dostępny

Jawa

Nowoczesne dünyada yaygın olarak kullanılan dinamik programlamanın sağlanması.

İstemci tarafı dil olarak kullanıldığında JavaScript, tarayıcı açılır açılmaz çalışmaya başlar.

JavaScript mówiesinde, programcıların farklı kullanıcı tarafı veya sunucu tarafı dilleri öğrenmelerine gerek yoktur. Başka bir deyişle, JavaScript dili, arka uç programlama ön uç programlama için gerekli tüm olanakları tek bir pakette sağlar.

Sonuçta programcılar için web sayfaları geliştirmeyi kolaylaştıran çok sayıda kitaplık ve çerçeveye sahiptir.

JavaScript dilini öğrenmek diğer muadillerine göre çok kolaydır. Ayrıca, bu dilin kaynakları çevrimiçi ve çevrimdışı olarak halka açıktır.

JS, veri ve dosya boyutuna bakılmaksızın tüm web sayfalarında kullanılabilir.

Bu dil tum modern Internet tarayıcılarını destekler.

Program JavaScriptowy dilini kullanmak için derleyici gerekmez.

JavaScript, endüstriyel uygulamalarda birçok uygulamaya sahip olay tabanlı bir programlama dilidir.

Bu dili öğrenerek jej şeyi yapabileceğinizi söylemek güvenlidir, çoğu platforma için JavaScript dili ile programlama yapmak mümkündür, ancak bu dili öğrenmek için bazı nedenler şunlardır:

JavaScript ücretsizdir!

JavaScript kodlaması için ağır veya pahalı IDE’lere ihtiyacınız yok, kodlarınızı JS uzantılı bir dosyaya koymanız yeterli. Yazımı ve işin devamını internet tarayıcınıza bırakın, günümüzde tum tarayıcılar JavaScript’i desteklemektedir, herhangi bir ek yan program ihtiyaç duymadan bu dilde yazılmış kodları tarayıcınız ü zerinden kolayca çalıştırabilir ve hatalarını ayıklayabilirsiniz!

JavaScript jej yerde yanınızda!

Program internetowy, ile ilgileniyor musunuz? Czy masz system Android i iOS, czy możesz używać telefonów komórkowych? Belki masaüstü altında programlama ile ilgileniyorsunuzdur? Yoksa Raspberry Pi jest platformą IoT, która może Ci pomóc, jeśli chcesz mnie edytować?

Bu nedenle, farklı JavaScript çerçeveleri kullanarak yukarıda bahsedilen jej şeyi programlayabileceğinizi bilmek güzel, sadece JavaScript dilini iyi bilmeniz gerekiyor.

Dzięki jQuery zestaw narzędzi kullanarak, web sayfalarının ön uç kısmı in etkileşimli arayüzler we yaratıcıcı animasyonlar oluşturabilirsiniz we Vue.js w React.js veya Angular.js gibi çerçeveler size web oluşturma ve kişiselleştirme konusunda büyük güç verir. powiedzfalar.

Bunların yalnızca ön uç programlama için tasarlandığını düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil.Sunucu tarafı (arka uç) programlama ile ilgileniyorsanız, JavaScript hala sizi şaşırtacak.Node.js w Express gibi . jsyardım etmeye hazır.Sunucu tarafı programlamadayardımcı oluyorsunuz!
JavaScript’i neden şimdi öğrenmeliyiz?

Söylediğimiz gibi, JavaScript’in gücü program sieciowy, który może służyć do usuwania, Electron może wykonać JavaScript, aby uzyskać możliwość wykorzystania turmanıza, aby uzyskać dostęp do kodu Microsoft Visual Studio Code, Electron çerçevesi tarafından oluşturulur. stary!

Możesz używać React Native, używać JavaScript do obsługi Androida i iOS na urządzeniach mobilnych, aby uzyskać więcej informacji.

Ayrıca Unity gibi oyun motorları JavaScript dilini desteklemekte ve bu dili kullanarak çeşitli oyunlar oluşturmanıza olanak sağlamaktadır.

IoT Cihazları oluşturmak, który może być używany przez Raspberry Pi, aby udostępnić JavaScript’i, jeśli potrzebujesz tego, co chcesz zrobić, ayırmaya değer, değil mi?

JavaScript, nie musisz już szukać!

Nesne yönelimi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, nesne yönelimi kavramları ile ilgili makaleye bakmanız yeterlidir, JavaScript’in hem yapılandırılmış hem de işlevsel ve nesne yönelimli programlayabileceğiniz bir dil olduğun u belirtmeniz yeterlidir, bu dil için çok uygundur. sınıflar, arayüzler ve kalıtım kavramlarını destekler.

Bunun için birçok çerçeve var!

JavaScript może pomóc jej uzyskać kodlamanız gerekmez, aklınıza gelebilecek hemen hemen jej şey için önceden yazılmış çerçeveler ve kitaplıklar bu dilde ücretsiz olarak mevcuttur! Sadece temel bilgileri ve JavaScript ile nasıl çalışacağınızı bilmeniz gerekir.

İyi iş fırsatları

JavaScript’in çoğu BT alanındaki renkli varlığı sayesinde, bu dili bilmekten asla vazgeçmeyeceksiniz! Bu konuda sadece bir noktaya değinmek yeterli!

Söylediğimiz gibi, JavaScript jej yerdedir, strony internetowe Stackoverflow (Jeff Atwood) kurucularından biri bu konuda şunları söylüyor:

JavaScript’te bir şey yazılabilirse, JavaScript’te yazılacaktır!

Dünyadaki birçok insan bu dilin geleceği konusunda iyimser…

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumBezpłatne pobieranie motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmobezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie CoolpadaPobierz bezpłatne motywy WordPress Premiumkurs udemy do pobrania za darmo