Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Program partnerski Hostinger: jak to działa, szczegóły płatności i więcej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Program partnerski Hostinger: jak to działa, szczegóły płatności i więcej

Prawie każda firma ma obecnie stronę internetową, a coraz więcej osób znajduje sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Jednym z najlepszych sposobów na to jest marketing afiliacyjny.

Dołączanie do programów partnerskich to świetny sposób na dodatkowy dochód, ale nie wszystkie z nich są tego warte.

To, co uznasz za warte lub nie, będzie zależeć od twoich preferencji, ale możemy pomóc, jeśli myślisz o dołączeniu do programu partnerskiego Hostinger.

Sprawdź naszą recenzję Hostingera, aby zobaczyć, czy ten program partnerski przyniesie korzyści Twoim celom.

Program partnerski Hostinger w skrócie

Hostinger to fantastyczna platforma oferująca świetne plany hostingowe. Jest to popularny wybór wśród właścicieli firm, blogerów i innych osób, które chcą uruchomić witrynę internetową, które rozważą ją w swoich usługach hostingowych, ponieważ ponad 20 milionów ludzi ufa tej platformie.

Zanim zagłębimy się w naszą dokładną recenzję programu partnerskiego Hostingera, oto krótkie spojrzenie na statystyki programu:

 • Koszt działania (CPA): Nieznany
 • Stawka prowizji: 60%
 • Czas trwania pliku cookie: 30 dni
 • Próg płatności: 100 $ minimum
 • Opcje płatności: PayPal, Payoneer i przelewy bankowe

Czy Hostinger ma program partnerski?

Hostinger ma program partnerski, do którego można uzyskać dostęp bezpośrednio przez ich stronę internetową lub na innych platformach, takich jak Shareasale i Commission Junction.

Większość osób decyduje się na rejestrację w programie bezpośrednio przez Hostinger, aby uzyskać najlepsze wypłaty, wsparcie i stawki prowizji.

Czym jest program partnerski Hostingera?

Program partnerski Hostinger umożliwia właścicielom witryn i blogerom zarejestrowanie się w celu promowania ich produktów. Program jest programem kosztowym za działanie z przyzwoicie wysoką stawką prowizji dla użytkowników.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się sprzedawać jeden produkt, czy wszystkie ich produkty, program partnerski to świetny sposób na uzyskanie pasywnego dochodu z Twojej witryny.

Jak działa program partnerski Hostinger?

Gdy Hostinger zatwierdzi Twoją aplikację do programu partnerskiego, możesz zaimplementować banery na swojej stronie internetowej.

Za każdym razem, gdy odwiedzający witrynę kliknie ten baner, odwiedzi witrynę Hostinger.

Jeśli ta osoba zdecyduje się kupić coś z Twojego linku w ciągu 30 dni od kliknięcia na niego, otrzymasz prowizję za sprzedaż.

Czy program partnerski Hostinger jest bezpłatny?

Tak, rejestracja w programie partnerskim Hostinger jest bezpłatna. Ponieważ nie musisz płacić, aby zarejestrować się lub promować ich produkty, stał się najlepszym wyborem dla programu partnerskiego wśród małych firm, marek i blogerów.

Nigdy nie musisz płacić ani grosza, aby promować swoje produkty i zacząć zarabiać dochód partnerski. Chociaż jest bezpłatny, musisz poczekać na zatwierdzenie wniosku.

Jakie produkty możesz promować w programie partnerskim Hostinger?

Chociaż Hostinger jest znany ze swoich usług hostingowych, jest o wiele więcej do promowania jako partner niż tylko ta usługa.

Na przykład możesz zachęcić odbiorców do skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej Hostingera. Istnieje wiele opcji promowania rzeczy, takich jak następujące usługi i produkty:

 • Usługi hostingowe: Możesz promować kilka rzeczy w ramach ich usług hostingowych, takich jak hosting VPS, hosting w chmurze i hosting współdzielony. Jeśli twoja publiczność składa się z przedsiębiorców, dobrze zrobisz, promując tę ​​usługę.
 • Nazwy domen: Jeśli Twoi odbiorcy szukają nazwy domeny, Hostinger ma do wyboru wiele rozszerzeń nazw domen, dzięki czemu Twoi odbiorcy mogą znaleźć idealną. Unikalne nazwy domen mogą zwiększyć wiarygodność i widoczność witryny lub marki.
 • Kreatorzy stron internetowych: Jeśli twoi odbiorcy chcą zbudować swoją witrynę od podstaw, narzędzie Hostingera jest czymś, co możesz im promować bez konieczności nauki kodowania. Niezależnie od tego, czy Twoi odbiorcy to blogerzy, czy właściciele małych firm, ta usługa jest niezbędna w dzisiejszym świecie.
 • Hosting poczty e-mail: Hosting poczty e-mail firmy Hostinger to świetny produkt do promocji. Większość firm potrzebuje pomocy w zarządzaniu pocztą e-mail, tworzeniu listy e-mailowej i zwiększaniu jej wydajności. To jest coś, co Twoi odbiorcy mogą uznać za przydatne.
 • Certyfikaty SSL: Podczas tworzenia lub uruchamiania nowej strony internetowej bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie. Możesz łatwo promować certyfikaty SSL Hostingera wśród swoich odbiorców, aby zachęcić ich do stworzenia prywatnej strony internetowej.

Inne rzeczy, które możesz promować za pomocą tego programu

Inne rzeczy, które możesz promować w programie partnerskim Hostingera, to transfery nazw domen, wyszukiwanie WHOIS i hosting serwerów Minecraft.

Powinieneś dostosować swoje rekomendacje do odbiorców i niszy, aby jak najlepiej wykorzystać program partnerski.

Jakie produkty są wyłączone z programu partnerskiego Hostinger?

Nie jest jasne, jakie dokładnie produkty są wyłączone z programu partnerskiego Hostinger, ponieważ może się on zmieniać w zależności od pory roku. Zasadniczo nie możesz promować żadnych promocji Hostingera i zarabiać prowizji.

Rekommenderad:  Jak złamać test umiejętności Analytics?

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przeczytać warunki umowy programu partnerskiego, aby zobaczyć, jakie produkty, jeśli w ogóle, są wykluczone.

Ile zarabiają partnerzy Hostingera?

Trudno powiedzieć, ile zarobi partner Hostingera, ponieważ może się różnić z miesiąca na miesiąc, w zależności od kilku czynników. W niektórych miesiącach podmiot stowarzyszony Hostingera może zarobić 100 USD, podczas gdy w kolejnych miesiącach zarabiają bliżej USD1,000.

Hostinger to jeden z najlepiej płatnych programów partnerskich, więc jeśli włożysz wysiłek w promowanie swoich produktów, możesz zarobić pokaźną sumę pieniędzy.

Stawki prowizji programu partnerskiego Hostinger

Stawka prowizji, którą otrzymasz jako partner Hostingera, może się różnić. W większości wszyscy partnerzy otrzymają prowizję w wysokości 60%, gdy klienci kupią usługę za pośrednictwem linku partnerskiego.

Jedną rzeczą w ich stawkach prowizji jest to, że zarabiasz tylko 60% na pierwszym zakupie klienta. Nawet jeśli ten sam klient kupi coś przez Twój link w późniejszym terminie, nie zobaczysz tej prowizji.

Nie ma gwarancji, że otrzymasz prowizję za hosting poczty e-mail, domeny, miesięczne plany hostingowe, uaktualnienia lub odnowienia. Oczywiście nie uwzględniając żadnych podatków, opłat ani usług dodatkowych.

Jak długo trwa plik cookie Hostingera?

Gdy ktoś w Twojej witrynie kliknie w Twój link partnerski, otrzymasz prowizję za wszystko, co kupi. Zarobisz prowizję, o ile dokonają zakupu w ciągu 30 dni.

Jedną rzeczą do przemyślenia jest to, że jeśli ta sama osoba kliknie link partnerski innej osoby w ciągu tych 30 dni i kupi produkt, nie otrzymasz żadnej prowizji.

Jak zarabiasz na Hostingerze?

Jeśli zacząłeś zarabiać z programu partnerskiego Hostingera, będziesz mógł wypłacić te zarobki. Aby otrzymać płatność, musisz mieć na koncie co najmniej 100 USD. Aby wypłacić płatność, musisz wybrać przelew bankowy, Payoneer lub PayPal.

Kiedy Hostinger płaci partnerom?

Coś, co doceniamy w programie partnerskim Hostingera, to niezawodność ich płatności. Hostinger płaci podmiotom stowarzyszonym raz w miesiącu, 20 dnia miesiąca, za zarobki z poprzedniego miesiąca. Na przykład, jeśli otrzymujesz zapłatę w marcu, otrzymasz zarobki z lutego.

Jakie materiały marketingowe i narzędzia promocyjne są dostępne?

Gdy uzyskasz zgodę Hostingera, że ​​jesteś oficjalnie partnerem, możesz korzystać z ich materiałów marketingowych i narzędzi, które pomogą Ci zarobić. Hostinger zapewnia każdemu partnerowi własny link partnerski, w ten sposób Hostinger będzie wiedział, że prowizja jest dla Ciebie.

Inne materiały promocyjne, które Hostinger oferuje swoim podmiotom stowarzyszonym, obejmują banery do dodania do Twojej witryny, reklamy i kody kuponów, aby zachęcić ludzi do zakupu ich usług za pomocą Twojego linku.

Zrozumienie, które narzędzia są najskuteczniejsze dla odbiorców, zajmie trochę czasu, więc nie bój się eksperymentować z dostępnymi opcjami.

Kto powinien dołączyć do programu partnerskiego Hostinger?

Najlepszą rzeczą w programie partnerskim Hostingera jest to, że nie jest on ukierunkowany na jedną konkretną niszę. Firmy i marki wszelkiego rodzaju mogą skorzystać na dołączeniu do programu partnerskiego Hostingera.

Niezależnie od tego, czy jesteś blogerem modowym, blogerem podróżniczym, czy prowadzisz małą firmę, Hostinger może być lukratywnym programem partnerskim, jeśli włożysz w to pracę.

Oto kilka przykładów, które mogą najbardziej skorzystać z tego programu partnerskiego.

1. Twórcy stron internetowych

Jeśli jesteś twórcą strony internetowej, możesz sprzedawać wiele usług Hostingers swojej bazie klientów. Możesz nie chcieć promować ich narzędzi do tworzenia stron internetowych, ale możesz sprzedawać ich hosting w chmurze i inne usługi hostingowe.

Jako twórca stron internetowych korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn firmy Hostinger może przynieść korzyści podczas poruszania się po programie partnerskim. Ponieważ używasz produktu, ludzie będą ufać Tobie i Twojej wiedzy.

Nawet jeśli nie korzystasz z ich narzędzia, zrozumienie go i doświadczenie w tworzeniu stron internetowych może sprawić, że będziesz doskonale pasował do programu partnerskiego Hostingera.

2. Mały biznes

Małe firmy mogą korzystać z programu partnerskiego Hostingera, aby uzyskać dodatkowy dochód. Jako mała firma prawdopodobnie masz inne małe firmy, które śledzą Twój rozwój i stronę internetową.

Jeśli mają problemy z rozpoczęciem działalności lub szukają nowej usługi hostingowej, marketing Hostingera może być impulsem, którego potrzebują, aby wprowadzić te zmiany w swojej firmie.

3. Blogerzy

Bez względu na to, jakiego rodzaju bloga prowadzisz, możesz skorzystać z dołączenia do programu partnerskiego Hostinger. Kiedy inni czytają Twoje posty na blogu, mogą poczuć się zainspirowani do założenia własnego bloga online lub strony internetowej, aby udokumentować swoje życie.

Jeśli masz odbiorców, którzy mogą być tym zainteresowani, promowanie usług internetowych Hostingera może im się spodobać.

Czy program partnerski Hostinger jest tego wart?

Ogólnie rzecz biorąc, powiedzielibyśmy, że program jest tego wart, biorąc pod uwagę popularność programu partnerskiego.

Poniżej przedstawiliśmy zalety i wady programu, aby pomóc Ci określić, czy warto zarejestrować się w programie partnerskim Hostinger.

Rekommenderad:  Co to jest Ableton Live? | Wprowadzenie do Ableton Live

Zalety programu partnerskiego Hostinger

Dla osób zainteresowanych dołączeniem do programu partnerskiego Hostinger, oto korzyści, z których możesz skorzystać:

 • Wysokie stawki konwersacji: Program partnerski Hostingera ma wysoki współczynnik konwersji. Prawdopodobnie zobaczysz wyższą ROI kiedy sprzedajesz ten produkt w porównaniu z innymi.
 • Zarobki oparte na prowizjach: Zarobisz wysoki procent przychodów firmy od klientów, których polecisz.
 • Istnieje wiele produktów: Program partnerski Hostingera oferuje kilka produktów do promowania, które mogą zwiększyć zwrot z inwestycji i zarobki.
 • Płatności są spójne i regularne: Nigdy nie musisz się martwić, kiedy otrzymasz zapłatę z programu partnerskiego Hostinger, ponieważ regularnie wypłacają partnerom i zawsze są spójne.
 • Świetne wsparcie partnerskie: Gdy dołączysz do programu partnerskiego, uzyskasz dostęp do niezawodnego zespołu wsparcia, który odpowie na wszelkie pytania, komentarze lub wątpliwości.

Wady programu partnerskiego Hostinger

Jest wiele rzeczy, które można pokochać w programie partnerskim Hostingera, ale to nie znaczy, że jest bezbłędny. Oto niektóre wady:

 • Prowizja nie powtarza się: W przeciwieństwie do innych programów Hostinger nie zezwala na powtarzające się prowizje dla powracających klientów. Otrzymujesz jednorazową płatność za jednego klienta.
 • Materiały rynkowe są minimalne: Wiele programów oferuje partnerom kilka sposobów promowania swoich produktów, ale materiały marketingowe Hostingera są ograniczone do minimum, co utrudnia zarabianie pieniędzy.
 • Ograniczenia geograficzne: W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz nie być w stanie ubiegać się o program partnerski Hostingera, ponieważ mają one ograniczenia geograficzne. Nie mówią jednak, gdzie ich ograniczenia geograficzne są online.
 • Nie ma zarządzania podmiotami stowarzyszonymi: W przeciwieństwie do innych programów, które oferują menedżerowi pomoc w marketingu, Hostinger nie ma tej funkcji.
 • Intensywne warunki: Wszystkie programy partnerskie mają warunki, ale Hostinger jest bardzo surowy.

Wniosek: czy program partnerski Hostinger jest tego wart?

Ogólnie rzecz biorąc, program partnerski Hostinger jest tego wart. Zalety znacznie przewyższają wady tego programu partnerskiego i jest on otwarty dla podmiotów stowarzyszonych w różnych niszach, a nie tylko w jednej konkretnej.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy program jest tego wart, jest zarejestrowanie się i zobaczenie, jak marketing ich usług działa dla Ciebie.

Jak dołączyć do programu partnerskiego Hostinger

Osoby, które uważają, że program partnerski Hostinger jest dla nich odpowiedni, będą musiały złożyć wniosek o przystąpienie do programu, zanim będą mogły rozpocząć działania marketingowe.

Wymagania, aby dołączyć do programu partnerskiego Hostinger

W przeważającej części Hostinger nie ma żadnych poważnych wymagań, aby dołączyć do programu partnerskiego. Inne programy wymagają posiadania określonej liczby obserwujących lub ruchu w witrynie, aby dołączyć, ale nie Hostinger.

Niektóre wymagania, które musisz spełnić, aby dołączyć do programu partnerskiego Hostinger, obejmują ukończone 18 lat, posiadanie strony internetowej, bloga lub innej platformy cyfrowej do promowania swoich produktów oraz wyrażenie zgody na ich warunki.

Jak złożyć wniosek [Step-by-Step Tutorial]

Nie ma nic gorszego niż skomplikowana aplikacja programu partnerskiego. Gdy składanie wniosku jest skomplikowane, może zniechęcić wielu potencjalnych partnerów.

Ubieganie się o program partnerski Hostinger jest proste. Oto jak możesz wysłać swoją aplikację:

 • Krok pierwszy: Odwiedź witrynę Hostinger i kliknij ich Link do programu partnerskiego.
 • Krok drugi: Kliknij aplikację partnerską i wypełnij ją tak szczegółowo, jak to możliwe.
 • Krok trzeci: Prześlij wniosek i poczekaj, aż Hostinger go zatwierdzi.
 • Krok czwarty: Jeśli zatwierdzą Twoją aplikację, otrzymasz link partnerski w swoim e-mailu.

Jak długo trzeba czekać na zatwierdzenie do programu partnerskiego Hostinger?

Czas potrzebny Hostingerowi na zatwierdzenie Twojej aplikacji może się różnić. Większość osób, które złożyły wniosek, otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia w ciągu kilku dni. W niektórych przypadkach może to potrwać dłużej, ale nie powinieneś czekać zbyt długo.

Nawet jeśli proces weryfikacji trwa dłużej niż oczekiwano, rejestracja zajmuje tylko kilka minut. Więc spędzisz tylko trochę czasu na dołączeniu, druga część czeka.

Po zatwierdzeniu będziesz mógł śledzić swoje wyniki, optymalizować kampanie i mieć tyle banerów partnerskich, ile chcesz.

Czy Hostinger wspiera program partnerski?

Hostinger wspiera program partnerski za pośrednictwem swojej strony internetowej i kilku innych platform. Mają dedykowany zespół wsparcia dla swoich podmiotów stowarzyszonych, którego nie oferują wszystkie inne programy.

Dzięki dedykowanemu zespołowi wsparcia afiliacyjnego możesz zwrócić się z wszelkimi pytaniami lub uzyskać pomoc w dowolnym momencie i porozmawiać z kimś, kto zna wszystkie tajniki programu partnerskiego.

Jak zarabiać pieniądze dzięki programowi partnerskiemu Hostinger

Jako partner Hostinger możesz wykazać się kreatywnością w promowaniu ich produktów wśród swoich odbiorców, o ile przestrzegasz wszystkich ich przepisów. Porażka się zdarza, ale istnieją sposoby na odniesienie sukcesu z tym programem i sposoby na uniknięcie porażki.

1. Użyj przynajmniej jednego z produktów Hostingera

Kiedy używasz czegoś od Hostingera, masz uzasadniony powód, aby to promować. Twoi odbiorcy będą bardziej skłonni do korzystania z Twojego linku afiliacyjnego do kupowania produktów, ponieważ uważają, że promujesz coś, co uznasz za przydatne. Kiedy korzystasz z promowanego przez siebie produktu, Twoi odbiorcy będą Ci ufać i będą bardziej skłonni do korzystania z innych linków partnerskich, które posiadasz.

Rekommenderad:  Jak uzyskać dostęp do iMessage w systemie Windows 10/11?

2. Zaangażuj swoją publiczność

Nie wystarczy opublikować coś z linkiem lub sporadycznie rozmawiać z odbiorcami. Angażowanie odbiorców za pomocą komentarzy i innych metod pozwoli Twoim postom na wyższą pozycję w Google, a co za tym idzie, więcej osób zobaczy Twój link partnerski i kupi ich produkty za jego pośrednictwem.

3. Ujawnij swoje partnerstwo

Programy partnerskie umieszczają w swoich warunkach, że musisz wstawić ujawnienie linku partnerskiego. To ujawnienie gwarantuje, że jesteś uczciwy wobec swoich odbiorców i że przestrzegasz wszystkich przepisów.

Kiedy Twoi odbiorcy będą wiedzieć, że promujesz produkty Hostingera otwarcie, będą Ci bardziej ufać. Ludzie kupują od ludzi, którym ufają, więc unikając podstępu i będąc szczerym, odniesiesz znacznie większy sukces.

4. Często rozmawiaj o Hostingerze

Bez względu na to, jaką firmę lub witrynę internetową prowadzisz, będziesz chciał często rozmawiać o Hostingerze i jego produktach. Nie chcesz tego robić tak bardzo, że twoi odbiorcy czują się bombardowani, ale chcesz to zrobić na tyle, aby Hostinger pozostał w ich umysłach.

Kiedy często słyszą o Hostingerze na różnych platformach, Twoi odbiorcy będą bardziej skłonni do zakupu produktów za pośrednictwem Twojego linku partnerskiego.

To, jak zdecydujesz się mówić o Hostingerze, zależy od Ciebie, ale od czasu do czasu korzystne może być zmienianie metod.

Alternatywy dla programu partnerskiego Hostinger

Jeśli nie masz pewności, czy program partnerski Hostinger jest dla Ciebie, istnieje wiele innych programów partnerskich do wyboru, które mają podobne aspekty. Wszystkie oferują hosting i nie wymagają przynależności do określonej niszy, aby zarejestrować się w ich programach partnerskich.

 • Program partnerski Bluehost: Bluehost to strona podobna do Hostingera, co czyni ją świetną alternatywą, jeśli nie chcesz ubiegać się o program partnerski Hostingera. Prowizja jest rozsądna i wynosi 65 USD za każdego nowego klienta, który zarejestruje się za pośrednictwem Twojego linku.
 • Program partnerski Hostgator: Hostgator oferuje podobne usługi do Hostingera, ale może być dla Ciebie lepszy niż Hostinger. Stawki prowizji są dobre, ale różnią się, co może być frustrujące. Stawki wahają się od 65 do 125 USD za każdego nowego klienta, który zarejestruje się za pomocą Twojego linku.
 • Program partnerski Wix: Wix to bardzo popularny kreator stron internetowych, z którego możesz skorzystać na marketingu. Większość ludzi słyszała już o tej nazwie, co może pomóc w marketingu. Stawki prowizji wynoszą 100 USD za każdego nowego klienta z Twoim linkiem partnerskim.

Podsumowanie

Hostinger to wiodąca usługa hostingowa, która oferuje wszystko, od hostingu w chmurze po rejestrację nazwy domeny.

Program partnerski Hostingera oferuje świetną prowizję w wysokości około 60% dla każdego nowego klienta, który zarejestruje się w celu skorzystania z usługi lub produktu za pośrednictwem Twojego linku. Dodatkowo czas przechowywania plików cookie wynosi 30 dni.

Niezależnie od tego, czy jesteś blogerem podróżniczym, technologicznym lub kulinarnym, twórcą strony internetowej, czy posiadasz jakąkolwiek firmę, zgłoszenie się do programu partnerskiego Hostinger może być korzystne.

Table of Contents