Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Program partnerski Stripe: jak to działa, szczegóły płatności i więcej

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Program partnerski Stripe: jak to działa, szczegóły płatności i więcej

Jeśli użyjesz Naszywka jako Twój podmiot przetwarzający płatności możesz zadać sobie pytanie, czy jest jakiś sposób na większe korzyści z tej usługi.

Cóż, jest! Stripe jest jednym z najlepszych procesorów płatności online, ale oferuje firmom coś więcej niż tylko szybkie transakcje.

W ostatnich latach Stripe wprowadził nowe funkcje, które mogą przynieść korzyści właścicielom firm, takie jak program partnerski i integracje podmiotów stowarzyszonych.

Jeśli chcesz więcej ze swojej relacji ze Stripe, możesz dowiedzieć się o ich programach partnerskich, możliwościach integracji programów partnerskich i więcej poniżej!

Czy Stripe ma program partnerski?

Nie. Stripe nie ma typowego programu partnerskiego, ale ma alternatywę, która pozwala zintegrować programy partnerskie z procesem płatności Stripe i łączyć się z innymi partnerami stowarzyszonymi.

Jak Stripe współpracuje z partnerami?

Ponieważ Stripe nie ma programu partnerskiego, możesz się zastanawiać, w jaki sposób mogą pomóc partnerom.

Najpierw musisz dołączyć do programu partnerskiego. Niektóre z najpopularniejszych programów partnerskich to AmazoneBay i Etsy.

Po dołączeniu do programu partnerskiego możesz zarabiać, gdy ludzie oglądają reklamy na Twojej stronie, klikają w nie lub dokonują zakupów w Twojej witrynie.

Te kliknięcia, wyświetlenia i transakcje muszą być dokładnie śledzone i zgłaszane, aby otrzymywać płatności od partnerów stowarzyszonych.

A Stripe może w tym pomóc! Chociaż Stripe nie ma wbudowanego śledzenia afiliacyjnego, może bezproblemowo integrować się z wieloma najwyższej klasy oprogramowaniem afiliacyjnym.

Jakiego oprogramowania partnerskiego możesz używać ze Stripe?

Zanim będziesz mógł zarabiać pieniądze z programu partnerskiego za pomocą Stripe, musisz zintegrować program partnerski ze swoim oprogramowaniem Stripe.

Możesz używać tych programów partnerskich samodzielnie, ale zintegrowanie ich z Stripe oznacza jeden program mniej do oddzielnego zarządzania.

Wiele programów partnerskich można zintegrować ze Stripe, ale nie wszystkie. Zapoznaj się z poniższą listą, aby znaleźć najlepsze oprogramowanie partnerskie do integracji ze Stripe.

1. PartnerWP

To oprogramowanie jest najlepszą wtyczką do zarządzania partnerami WordPress. To prosty program do skonfigurowania, więc jest idealny dla właścicieli firm, którzy nie są super obeznani z technologią.

Możesz połączyć go ze swoim kontem Stripe w ciągu kilku sekund dzięki integracji WP Simple Pay i możesz zaczynać! PartnerWP zawsze dąży do prostoty, więc jest to najłatwiejsze oprogramowanie partnerskie do integracji ze Stripe.

2. Nagradzane

Nagradzane wspaniale jest usprawnić program partnerski Stripe i szybko spełnić Twoje wymagania.

Jest to również bardziej zróżnicowana i elastyczna opcja, dająca użytkownikom wiele funkcji. Jest to holowany pasek Stripe, ale można go zintegrować z dowolną platformą przetwarzania płatności, z której korzystasz.

3. Link Mink

Link Mink to oprogramowanie śledzące partnerów, zaprojektowane specjalnie do współpracy z Stripe, dzięki czemu integracja przebiega bezproblemowo i szybko. Podłącza się bezpośrednio do Twojego konta Stripe i będzie zarządzać i śledzić Twoje płatności partnerskie, dzięki czemu możesz skupić się na innych rzeczach.

Inne opcje programu partnerskiego

Jeśli powyższe programy partnerskie nie przemawiają do Ciebie, poniżej znajdziesz jeszcze więcej programów partnerskich, które możesz skomplikować za pomocą swojego procesora płatności Stripe.

 • Kartra
 • Odniesienie
 • Trackdesk
 • PierwszyPromotor
 • GrowSurf
 • Poczta partnerska Pro
 • LeadDyno
 • Partner OSI
 • Tapfilate
 • PayKickstart
 • PartnerStack
 • Partner iDev
 • Growann
 • Capterra
 • Uderzenie
 • Melodia
 • Objętość
 • SamCart
 • WeCanTrack
 • Scaleo
 • Kliknij
 • eLitius

I nadal nie jest to pełna lista. Możliwości są nieograniczone, więc nie krępuj się znaleźć inny program partnerski dla swoich potrzeb!

Jakie oprogramowanie stowarzyszone jest wyłączone z Stripe?

Obecnie nie ma programów partnerskich, których Stripe wyraźnie zakazał. Niektóre nowsze lub podstawowe programy partnerskie mogą nie być odpowiednie dla Stripe, ale nie są zabronione.

Jednak Stripe może nie zezwolić na integrację programu powiązanego z krajami, które uznają za obarczone wysokim ryzykiem, takimi jak Kuba, Iran, Korea Północna, Syria, Krym, regiony Donieck i Ługańsk.

Czym jest program partnerski Stripe?

Stripe ma popularny i szybko rozwijający się program partnerski, którego celem jest pomoc firmom w rozwoju i doskonaleniu się z pomocą innych firm korzystających z platformy Stripe.

Firma nazywa ten nowy program Stripe Partner Ecosystem, ponieważ jest to obopólnie korzystna konfiguracja dla wszystkich! Ekosystem składa się również z ekspertów branżowych, firm technologicznych i firm konsultingowych.

Program zachęca użytkowników Stripe do kontaktowania się z różnymi partnerami Stripe w celu uzyskania pomocy, niezależnie od tego, czy chodzi o kodowanie nowego fragmentu ich strony internetowej, czy doskonalenie strategii marketingowej.

Celem jest ulepszenie wszystkich platform użytkowników Stripe, aby wszyscy klienci korzystający z procesora płatności Stripe mieli pozytywne i nowoczesne wrażenia cyfrowe.

Jak program partnerski Stripe jest pomocny?

Program partnerski Stripe może nie oferować takich samych korzyści, jak inne usługi, które mają programy partnerskie, jednak nadal możesz usprawnić swoją działalność, dzielić się informacjami ze swoimi partnerami i zyskać możliwości rozwoju.

Rekommenderad:  Jak pary-preneurs zarządzają swoim związkiem praca-życie

Poniżej znajduje się kilka sposobów, w jakie program partnerski może pomóc w rozwoju i ulepszeniu Twojej firmy!

1. Globalna ekspansja

Jeśli Twoja firma dobrze sobie radzi na rynku krajowym, być może planujesz ekspansję globalną. To ekscytujące, ale wymagające posunięcie jest znacznie łatwiejsze, gdy możesz komunikować się z globalnymi partnerami Stripe.

Partnerzy Foreign Stripe mogą pomóc Ci zrozumieć rynek zagraniczny, na który chcesz wejść, i poprowadzić Cię na ten nowy rynek.

Partnerzy Stripe mogą również pomóc Ci dodać nowe metody płatności do Twojego systemu Stripe i strony internetowej, dzięki czemu transakcje będą wygodniejsze i wygodniejsze dla zagranicznych klientów.

2. Innowacyjne ulepszenia

Wielu partnerów Stripe to kreatywni eksperci od technologii, którzy zawsze pracują nad najlepszym nowym sposobem usprawnienia zakupów i przeglądania online.

Zatrudnianie programistów i programistów w celu ulepszenia witryny jest drogie i wymaga dużego wysiłku. Zamiast tego możesz skontaktować się z jednym z wielu partnerów technologicznych Stripe i poprosić o pomoc w zbudowaniu lub przeprojektowaniu platformy, aby działała dla Ciebie i przyszłości Twojej firmy.

Eksperci i doradcy techniczni mogą pomóc Ci w szybkim zarabianiu na płatnościach, dodaniu nowoczesnych usług finansowych i przekształceniu Twojej infrastruktury gospodarczej, aby bezproblemowo współpracowała z Twoim modelem biznesowym.

3. Szybkie operacje

Jeśli uważasz, że Twoje procesy finansowe mogłyby być szybsze lub chcesz wkrótce uruchomić nowy aspekt swojej witryny, możesz poprosić o pomoc partnerów Stripe.

Partnerzy mogą pomóc Ci skrócić czas wdrożenia, korzystając z platform technologicznych, które wykonują całą ciężką pracę. Z niewielką pomocą Stripe Ecosystem możesz szybko akceptować płatności online i osobiście, ustawiać cykliczne faktury lub subskrypcje oraz upraszczać pobieranie i obliczanie podatków!

4. Usprawnij infrastrukturę

Nowsze firmy często wybierają niedrogie programy i platformy do prowadzenia swojej działalności, a często żonglowanie tak wieloma platformami może być kłopotliwe.

Ale partnerzy Stripe mogą pomóc Ci usprawnić operacje i połączyć infrastrukturę w celu uproszczenia. Wykorzystując Stripe jako platformę podstawową, partnerzy mogą pomóc Ci zintegrować Stripe z istniejącym stosem technologii, ujednolicić raportowanie, zautomatyzować niektóre procesy i uprościć przepływy pracy za pośrednictwem aplikacji Stripe.

Ten rodzaj przejścia i łączenia operacji może być złożony i zastraszający, jeśli nie jesteś pewien, co robić, i właśnie tutaj na ratunek mogą przyjść partnerzy Stripe.

5. Dzielenie się wiedzą

Sekcje te obejmują przede wszystkim tę korzyść, ale warto to powtórzyć. Główną zaletą Stripe Partner Ecosystem jest dzielenie się informacjami, wiedzą, ekspertyzami i innowacjami.

Partnerzy Stripe nie tylko mogą pomóc Ci osiągnąć cele i usprawnić operacje, ale możesz mieć wgląd, który może pomóc innemu użytkownikowi Stripe!

Czy program partnerski Stripe jest bezpłatny?

Tak, dołączenie do programu partnerskiego Stripe jest w 100% darmowe. Nie musisz nawet być użytkownikiem Stripe, aby dołączyć do programu.

Rejestrując się, uzyskasz dostęp do ogromnej kolekcji zasobów programu stworzonej przez Stripe i jego partnerów. Zasoby te oferują mnóstwo wiedzy, od najlepszych procesów marketingowych po rozwiązywanie problemów z kodowaniem i wiele więcej.

Czy partnerzy Stripe mogą zarabiać pieniądze?

Partnerzy Stripe nie mogą zarabiać na byciu partnerem Stripe. Partnerzy Stripe nie są zatrudnieni przez Stripe, ale są częścią społeczności Stripe, w której zachęca się do dzielenia się wiedzą i wsparcia.

Pośrednio możesz zarabiać więcej jako partner Stripe dzięki dostępowi do zasobów biznesowych i ekspertów branżowych. Ale Stripe nigdy nie zapłaci ci za bycie partnerem ani nie wynagrodzi za wiedzę lub technologię, którą udostępniasz w społeczności partnerów Stripe.

Kto powinien dołączyć do Programu Partnerskiego Stripe?

Dla większości osób zarejestrowanie się jako partner Stripe jest rozsądnym wyborem, ponieważ natychmiast uzyskasz dostęp do pomocnych zasobów i ludzi.

Jeśli nadal się wahasz, w tej sekcji wyjaśnimy, jakie są najlepsze typy partnerów Stripe i jak ulepszają społeczność internetową.

1. Innowatorzy technologii

Wiele osób przychodzi do społeczności Stripe w poszukiwaniu nowych wtyczek, funkcji i oprogramowania, które mogą dodać do swoich stron internetowych, aby poprawić wrażenia klientów.

Jeśli masz smykałkę do kodowania i chcesz pomóc małym firmom rozwijać się, społeczność Stripe jest wspaniałym miejscem do przekazywania pomysłów ludziom i pomagania właścicielom firm w ulepszaniu ich platform.

2. Guru marketingu

Marketing i sprzedaż nie są łatwymi umiejętnościami do opanowania dla każdego. Właściciel firmy może mieć genialny produkt, ale nie ma umiejętności marketingowych ani sprzedażowych.

Społeczność i biblioteka zasobów Stripe to miejsce, w którym właściciele firm mogą konsultować się z guru marketingu i sprzedaży, aby dowiedzieć się, jak ulepszyć sprzedaż i strategie marketingowe.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w marketingu, czy też uważasz się za eksperta od marketingu i chcesz pomagać innym, program partnerski Stripe jest idealny.

3. Doradcy finansowi

Jeśli jesteś doradcą finansowym, prawdopodobnie widziałeś, jak wiele osób lub firm upada po prostu z powodu złej infrastruktury finansowej, budżetowania i planowania.

Rekommenderad:  Jak przeglądać zdjęcia profilowe Instagram czyjś poprzedni

Możesz zaoferować wgląd w operacje finansowe, pomagając właścicielom firm osiągnąć sukces i stabilność finansową. A jeśli chcesz mieć doradcę finansowego, społeczność Stripe jest idealnym miejscem, aby znaleźć kogoś, kto chce ci pomóc.

4. Nowi właściciele firm

Jeśli ktokolwiek powinien dołączyć do programu partnerskiego Stripe, to właściciele zielonych firm. Jeśli dopiero zaczynasz prowadzić firmę, społeczność partnerów Stripe może pomóc Ci uzyskać przewagę i zapewnić, że od pierwszego dnia korzystasz z najlepszych narzędzi i taktyk.

Społeczność jest tam, jeśli masz pytania, potrzebujesz rekomendacji lub chcesz opracować nowe oprogramowanie dla swojej witryny. A spełnienie wymagań dotyczących partnerstwa może prowadzić do Twojego sukcesu.

5. Wszyscy

Nowi właściciele firm odniosą duże korzyści ze społeczności partnerskiej, ale wszyscy też. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę od trzydziestu minut, czy od trzydziestu lat, zawsze jest miejsce na rozwój i naukę.

Chociaż społeczność Stripe jest bezpłatna dla wszystkich, nie oznacza to, że nie może prowadzić do innych możliwości finansowych!

Wielu partnerów Stripe spotyka się, aby opracować coś nowego lub współpracować, dzięki czemu możesz znaleźć nowych klientów lub dochodowe projekty za pośrednictwem tej społeczności.

Czy program partnerski Stripe jest tego wart?

Ponieważ program partnerski Stripe jest w 100% darmowy, warto. Rejestracja w programie przypomina jednoczesne dołączenie do grupy wsparcia dla właścicieli firm i centrum innowacji!

Poniżej znajduje się przegląd głównych zalet i wad programu do rozważenia.

Zalety Programu Partnerskiego Stripe

Najważniejsze zalety przystąpienia do programu partnerskiego Stripe to możliwość konsultacji i edukacji.

 • Zaangażowanie społeczności
 • Rozwiązania budowlane
 • Zasoby marketingowe
 • Strategie sprzedaży
 • Szkolenia i certyfikaty
 • Całkowicie darmowe dołączenie

Wady programu partnerskiego Stripe

W większości program partnerski nie ma wad. W końcu to nic nie kosztuje, więc wiąże się z bardzo małym ryzykiem.

Poniżej przedstawiono jednak niektóre aspekty programu, które mogą być postrzegane jako wady.

 • Brak możliwości uzyskania odszkodowania od Stripe
 • Musi spełniać wymagania partnera

Jak dołączyć do programu partnerskiego Stripe

Jeśli uważasz, że możesz skorzystać i być pomocnym dodatkiem do programu partnerskiego Stripe, czas się zarejestrować! Dowiedz się, jak dołączyć do programu partnerskiego w poniższych sekcjach.

Wymagania, aby dołączyć do Programu Partnerskiego Stripe

Program partnerski Stripe wymaga spełnienia różnych celów w zależności od tego, do którego z programów partnerskich chcesz dołączyć. Możesz zostać partnerem technologicznym, partnerem konsultingowym lub partnerem wyspecjalizowanym.

Poniżej znajdują się wymagania dla każdego z nich, które należy spełnić w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od dołączenia do społeczności.

Partnerzy technologiczni

Partnerzy techniczni to dostawcy oprogramowania, platform lub chmury oferujący zintegrowane rozwiązania lub połączenia ze Stripe w celu ułatwienia wdrażania.

Aby zostać partnerem technologicznym Stripe, musisz spełnić następujące wymagania:

Partnerzy konsultingowi

Partnerzy konsultanci to dostawcy usług, którzy doradzają, wdrażają, wdrażają lub zarządzają usługami za pomocą Stripe.

Aby zostać partnerem konsultingowym, osoba lub firma musi spełniać następujące wymagania:

Specjalizacje partnerów

Specjalizacje partnerów są nieco inne. Specjalizacja to najwyższe osiągnięcie, jakie partner może osiągnąć dzięki Stripe, i skutkuje większą liczbą korzyści, zachęt, uznania i zasobów.

Istnieją cztery rodzaje specjalizacji:

 • Produkty Stripe (płatności, Connect itp.)
 • Stripe + ERP (SAP)
 • Stripe + CRM (Salesforce)
 • Stripe + e-commerce Salesforce (Adobe)

Aby uzyskać specjalizację Stripe, musisz spełnić następujące wymagania:

 • Utrzymuj co najmniej czterech pełnoetatowych pracowników z certyfikatem Stripe (architekt lub programista).
 • Prześlij jedną publiczną i specyficzną dla Stripe historię sukcesu klienta związaną z kategorią Specjalizacja
 • Ukończ i zdaj ocenę zdolności specyficzną dla specjalizacji

Jak zarejestrować

Rejestracja w programie partnerskim jest bardzo łatwa.

Note że słowo jest rejestrowane, a nie stosowane, ponieważ na początku nikogo nie odrzucą. Możesz jednak zostać usunięty ze społeczności, jeśli nie spełnisz wymagań partnera w wyznaczonym czasie.

Wykonaj poniższe proste czynności, aby zarejestrować się w programie partnerskim.

1. Wprowadź swoje informacje

Pierwszym krokiem jest wprowadzenie informacji do formularza zainteresowania partnerów Stripe. Musisz podać swoje imię i nazwisko, stronę internetową firmy, służbowy adres e-mail, wielkość firmy (zakres pracowników) i kraj prowadzenia działalności.

2. Poczekaj na następne kroki

Po otrzymaniu informacji Stripe skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć program partnerski, wymagania i dowiedzieć się, jak odnieść sukces jako partner.

3. Wypełnij Umowę użytkownika ekosystemu Stripe Partner

Ten krok jest łatwy! Wraz ze wszystkimi innymi informacjami w wiadomości e-mail otrzymasz również umowę o świadczenie usług, którą możesz przeczytać, podpisać i odesłać.

Rekommenderad:  Jak zarobić 400 dolarów dziennie – 13 realistycznych metod (przewodnik 2023)

4. Utwórz swoje konto Stripe

Następnie musisz utworzyć konto Stripe, które jest bezpłatne i zajmuje tylko kilka minut. Założenie konta jest wymogiem dla wszystkich potencjalnych partnerów.

5. Zacznij sprawdzać swoje wymagania

Teraz możesz zacząć pracować nad spełnieniem wymagań partnera. Masz na to sześć miesięcy od momentu skontaktowania się z Tobą przez Stripe w sprawie Twojego wniosku.

5. Ciesz się korzyściami

Niezależnie od tego, czy nadal jesteś partnerem tymczasowym, co oznacza, że ​​nie spełniłeś jeszcze wymagań, czy partnerem o ugruntowanej pozycji, możesz korzystać z wielu korzyści i zasobów oferowanych przez program partnerski Stripe.

Ile czasu zajmuje uzyskanie zatwierdzenia do programu partnerskiego Stripe?

Po przesłaniu „aplikacji” możesz skontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej natychmiast lub w ciągu kilku godzin. Zatwierdzenie jest więc niemal natychmiastowe.

Jeśli jednak nie spełnisz wymagań dotyczących partnerstwa w ciągu sześciu miesięcy, zostaniesz wyrzucony z programu. Można więc powiedzieć, że pełne zatwierdzenie jako partnera zajmuje sześć miesięcy.

Alternatywy dla Stripe’a

Jeśli chcesz wybrać procesor płatności z rzeczywistym programem partnerskim, poniżej znajdziesz trzy najlepsze alternatywy dla Stripe.

 • PayPal: Głównym konkurentem Stripe jest PayPal. Jak wspomniano, PayPal zazwyczaj pobiera więcej opłat i wyższych stawek za transakcje, ale w przeciwieństwie do Stripe oferuje prawdziwy program partnerski PayPal, do którego możesz dołączyć, aby zarobić więcej pieniędzy.
 • Koniczyna: Clover to niedroga opcja z niskimi stawkami i opłatami oraz oferuje najlepszy bezpłatny okres próbny. Jednak wydaje się być nieco wolniejszy i nie pozwala na tak wiele integracji jak Stripe.
 • Kwadrat: Square jest prawie tak samo popularny jak Stripe i zazwyczaj jest najlepszą opcją dla sprzedawców detalicznych ze względu na możliwości integracji i rozsądne opłaty. Jednak bezpłatna opcja nie jest tak solidna, jak bezpłatne usługi Stripe lub PayPal.

Często Zadawane Pytania

Jeśli masz więcej pytań dotyczących tego, jak możesz współpracować ze Stripe lub korzystać z ich programu do przetwarzania płatności, poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka często zadawanych pytań.

Czy Stripe jest tańszy niż PayPal?

Porównując te dwa procesory płatności, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, które wpłyną na ostateczny koszt. Jednak większość użytkowników Stripe oszczędza pieniądze na opłatach za przetwarzanie kart w porównaniu z użytkownikami PayPal.

Stripe zazwyczaj się ładuje 2.9% plus $00,30, podczas gdy PayPal pobiera opłaty między 20,59% i 30,49% plus $00,49 za każdą transakcję. Dla mniejszych firm Stripe jest niewątpliwie tańszą opcją.

Czy Stripe akceptuje rupie indyjskie?

Tak! Stripe akceptuje ponad 135 różnych walut, a rupie są jedną z nich! Stripe obciąża użytkowników a 2% opłaty za wymianę dla kart wydanych w Indiach i 3% dla kart wydanych poza Indiami.

Podsumowanie

Chociaż niektórzy mogą być rozczarowani, gdy dowiadują się, że Stripe nie oferuje programu partnerskiego, nie oznacza to, że Stripe nie może pomóc Ci się rozwijać i zarabiać więcej pieniędzy.

Oprócz tego, że jest znakomitym procesorem płatności online, Stripe stworzył program partnerski i umożliwia integrację podmiotów stowarzyszonych, aby wszystkie firmy powiązane ze Stripe rozwijały się i ulepszały.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pozwolił ci dobrze zrozumieć te funkcje Stripe, abyś mógł wykorzystać ich maksymalny potencjał i sprawić, by Twoja firma była lepsza niż kiedykolwiek!

Jeśli masz jakieś pytania, koniecznie zostaw je w komentarzach.

Table of Contents