Projekt Samsunga Galaxy S20 i Galaxy Buds + pojawia się na plakacie promocyjnym

Praktycznie każdy szczegół na temat Samsunga jest już znany Galaxy S20 we wszystkich wariantach. Ponadto istnieje kilka plotek, które wyjaśniają Galaxy Buds +, teraz, gdy oba urządzenia pojawiły się razem na plakacie promocyjnym.

Po opublikowaniu ostatnio ujawnionych informacji wiemy, że gadżety te będą sprzedawane razem w ramach promocji, która sprawi, że ich cena będzie bardziej zachęcająca dla konsumenta.

Projekt Samsunga Galaxy S20 i Galaxy Buds + pojawia się na plakacie promocyjnym

Samsung już pracuje nad kolejną najwyższą ofertą Galaxy. Jak to zwykle bywa, na początku roku południowokoreańska firma wprowadza na rynek coś, co będzie jednym z najbardziej zaawansowanych smartphones na rok 2020.

Tak więc, jak również jest to normalne, krążą plotki i wycieki informacji dotyczących specyfikacji. Minęło jednak dużo czasu, odkąd jakikolwiek smartfon padł ofiarą tak wielu wycieków informacji jak Samsung Galaxy S20 we wszystkich wariantach.

Projekt Samsunga Galaxy S20 i Galaxy Buds + pojawia się na plakacie promocyjnym 1

Po przedstawieniu szczegółowych informacji o aparacie, ekranie i innych specyfikacjach wiemy, że będzie on sprzedawany w pakiecie promocyjnym, który zawiera również zestawy słuchawkowe Bluetooth.

Samsung Galaxy Pąki + będą w pakiecie w przedsprzedaży od Galaxy S20

Ta informacja została wydana przez słynnego Evana Blassa w ćwierkać. Tak więc pogłoski o istnieniu Galaxy Pąki + zyskają siłę. Zostało to już zaproponowane wcześniej, w odpowiedzi na AirPods Pro firmy Apple.

Projekt Samsunga Galaxy S20 i Galaxy Buds + pojawia się na plakacie promocyjnym

Zgodnie z tym, co można zobaczyć na zdjęciu, Galaxy Pąki + będą oferowane w okresie przedsprzedażowym modeli Plus i Ultra modelu Galaxy S20 W ten sposób Samsung jest w stanie zwiększyć sprzedaż nowego produktu, jednocześnie zwiększając zainteresowanie zakupami smartphones.

Obraz opublikowany w tweecie pokazuje również konstrukcję urządzenia, oprócz niezwykłej zdolności 100-krotnego powiększenia przestrzeni Galaxy S20 Ultra! Mamy do czynienia z topowym smartfonem, który niewątpliwie będzie jednym z referencji na 2020 rok.

Nie lubisz prania ani prasowania? Samsung wypuścił szafkę, która zrobi to za Ciebie