Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Projektant tworzy koncepcję składanego iPhone’a inspirowaną Galaxy Z Odwróć 3

W świecie technologii dość często spotyka się obrazy stworzone przez użytkowników, w których próbują stworzyć możliwy wygląd niektórych produktów, które mogą zostać wprowadzone na rynek.

Jednym z takich przykładów jest składany iPhone. A teraz jest jeszcze jeden projektant, który stworzył koncepcję tego potencjalnego sprzętu Applezainspirowany przez Galaxy Z Odwróć 3 od Samsunga i bez portu błyskawicy.

Stworzono nową koncepcję składanego iPhone’a

Niektóre marki, takie jak Samsung, Huawei i Motorola, już zainwestowały w smartphones składany. Uwaga skupia się jednak na możliwości, że Apple debiut również w tym segmencie. I jest wiele wskazówek, które wskazują, że marka Apple mogłaby nawet stworzyć swój własny składany telefon.

W związku z tym i chociaż marka nie ma nic konkretnego, wielu bardziej utalentowanych użytkowników próbuje pokazać, jak ten sprzęt może wyglądać. I to właśnie zrobił projektant Antonio De Rosa, kiedy utwórz kilka renderingów tego, którego nazwał “iPhone Air“. Analizując koncepcję, udało nam się zidentyfikować kilka podobieństw z innymi składanymi, które jednak są już na rynku, a mianowicie Samsung Galaxy Z Odwróć 3 od Samsunga. Jak wygląda „iPhone Air” możecie zobaczyć na poniższym filmie stworzonym przez projektanta:

Na filmie widzimy, że smartfon będzie miał składany ekran, a także będzie wodoodporny. Wskazuje się, że nie ma portów Lightning, co prowadzi do zrozumienia, że ​​bateria modelu będzie ładowana tylko przez MagSafe, o czym wspominały już niektóre plotki.

Projektant mówi też, że składanie jabłek będzie napędzane przez markowy procesor M1 i będzie dostępne w czterech różnych kolorach: różowym, grafitowym, zielonym i złotym.

Obok mniejszego ekranu, który można wykorzystać do selfie, zobaczymy też zestaw trzech aparatów. Przedni aparat i czujniki Face ID zostaną umieszczone w górnej części wewnętrznego ekranu.

Należy pamiętać, że to tylko nieoficjalna kreacja. Jednak niektóre źródła branżowe wskazują, że pierwszy składany smartfon od Apple może przybyć jeszcze w tym roku 2022 lub 2023.

Table of Contents