Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Prosty przewodnik: Czym jest praca w domu?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Prosty przewodnik: Czym jest praca w domu?

Istnieje wiele błędnych przekonań na temat tego, czym jest praca z domu. Często widzę pytania zamieszczane na forach, grupach internetowych i portalach społecznościowych z pytaniem, ile płaci się za pracę w domu lub czy cała praca z domu to tylko oszustwo, tak jakby „praca w domu” była pojedynczym stanowiskiem lub możliwością .

Często na te pytania odpowiadają równie źle poinformowane osoby, które potwierdzają, że praca w domu to oszustwo. Ogólnie rzecz biorąc, cała koncepcja pracy z domu jest zamazana.

Czym jest praca w domu?

Najpierw chcę stwierdzić, że oszustwa są wszędzie, niezależnie od tego, czy dotyczą osób, które chcą schudnąć, czy osób szukających sposobów na zarabianie pieniędzy w domu.

Kiedy pojawia się efektowna strona internetowa, e-mail lub reklama, która wydaje się zbyt piękna, aby mogła być prawdziwa, zwykle tak jest. Powinieneś uciekać od reklam, które obiecują tysiące dolarów za pracę w domu. Ludzie, którzy publikują te oszustwa, zwykle nauczą Cię publikować to samo oszustwo, co nie jest legalną pracą w domu.

Najlepiej myśleć o pracy w domu jako o odniesieniu do lokalizacji pracy, a nie o pojedynczej okazji. Musisz także zaakceptować fakt, że praca z domu jest prawdziwą pracą.

Rodzaje pracy w domu i możliwości

Kiedy ludzie mówią, że pracują poza domem, albo prowadzą firmę, pracują zdalnie, albo są wolnymi strzelcami. Oto typowe sposoby, w jakie ludzie zarabiają na życie z domu.

1. Strona główna Praca i stanowiska telepracy

Istnieje wiele firm z wielu dziedzin, które oferują stanowiska pracy w domu. Wymagania, proces aplikacji i oczekiwania są bardzo podobne do tych, które można znaleźć w tradycyjnym biurze. W przypadku tych prac w domu musisz zakwalifikować się na to stanowisko i wypełnić wniosek lub przesłać CV.

Niektóre z najczęstszych stanowisk telepracy to praca w obsłudze klienta, telemarketing, pomoc wirtualna, wprowadzanie danych, sprzedaż, inżynieria, pielęgniarstwo, marketing i badania online. Bardziej profesjonalne stanowiska oferowane w domu obejmują nauczanie i korepetycje online, pracę w służbie zdrowia, transkrypcję, pracę tłumaczeniową w domu, księgowość i księgowość, korektę i edycję, pracę prawną, stanowiska ubezpieczeniowe, a profesjonaliści komputerowi również mogą znaleźć szeroki wybór szereg możliwości pracy poza domem.

Rekommenderad:  Clumio: amerykańska platforma SaaS do tworzenia kopii zapasowych w przedsiębiorstwach

Niezależne kontraktowanie

Czasami te stanowiska będą oparte na 1099 i będziesz pracować jako niezależny wykonawca, podczas gdy inne firmy wolą zatrudniać pracowników domowych jako pracowników, a czasem oferują świadczenia. W przypadku tego typu pracy w domu często oczekuje się pracy według ustalonego harmonogramu lub określonej liczby godzin tygodniowo.

Najskuteczniejszym sposobem na znalezienie tego rodzaju pracy jest staranne wyszukiwanie, a najlepszym sposobem na to nie jest szukanie za pomocą słów kluczowych, takich jak „praca w domu”, ale wyszukiwanie za pomocą terminów związanych z dziedziną, którą chciałbyś chcesz pracować. Na przykład, jeśli chcesz znaleźć pracę jako księgowa online, wpisz „zatrudnianie zdalnych księgowych”. Istnieją dodatkowe terminy, które mogą prowadzić do pomyślnego wyszukiwania. Oprócz preferowanego rodzaju pracy (księgowość) możesz dodać „potrzebne”, „poszukiwane”, „wirtualne” lub „w domu”. Innym pomocnym wyszukiwanym hasłem jest „wymagane biuro domowe”. Odniesiesz największy sukces, wyszukując za pomocą słów kluczowych, których pracodawca użyłby do opublikowania takiego stanowiska.

2. Wolny strzelec

Freelancing jest preferowanym przez wielu sposobem zarabiania na życie w domu, ponieważ mogą ustalać własne godziny pracy i negocjować z klientami wynagrodzenie, które otrzymają. Jest wiele dziedzin, w których osoba może pracować jako freelancer. Typowe obszary dla freelancingu są bardzo podobne do pracy zdalnej i obejmują pisanie, wprowadzanie danych, pomoc wirtualną (asystenci administracyjni pracują w domu), projektowanie graficzne, programowanie komputerowe, fotografię, sprzedaż i telemarketing, prace techniczne i wiele więcej. Istnieje wiele opcji dla freelancerów.

Najczęstsze sposoby zdobycia pracy jako freelancer to rejestracja w społecznościach freelancerów online lub reklamowanie swoich usług na forach i w ogłoszeniach drobnych. Niektóre z popularnych społeczności niezależnych są Guru, praca nadrzędnaI Wolny strzelec. Są to niektóre z większych zewnętrznych witryn sieciowych i zwykle mają szeroki zakres dostępnych prac. Mogą oferować bezpłatne i płatne członkostwa. Wskazówka, jak postawić stopę w drzwiach na tych stronach internetowych, to wczesne zaakceptowanie nisko płatnych ofert, aby zostały zaakceptowane i uzyskały recenzje i rekomendacje od klientów. Ważne jest również stworzenie dokładnego i wysoce profesjonalnego profilu. Po ustaleniu pewnych rekomendacji możesz przyjmować lepiej płatne zlecenia.

Rekommenderad:  Jak naprawić dzwonek Ring, który się nie ładuje

3. Pismo

Pisanie stało się powszechnym i legalnym sposobem zarabiania pieniędzy z domu przez profesjonalnych i nieprofesjonalnych pisarzy. W przypadku pisania istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy. Jednym ze sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jako pisarz jest zarejestrowanie się w witrynach oferujących udział w przychodach z reklam dla Twoich artykułów na podstawie ilości ruchu do Twoich artykułów. Popularne strony internetowe oferujące pisarzom taką możliwość to m.in FlexJobs, KroplaI Probloger.

Innym sposobem zarabiania pieniędzy jako pisarz jest rejestracja w firmach, które płacą pisarzom na podstawie liczby słów. Strony internetowe, które oferują pisarzom takie możliwości, oferują również usługi klientom poszukującym konkretnych zadań pisarskich do wykonania. Przy tego typu pracy pisemnej otrzymasz temat, czasem konkretny, z określoną liczbą słów kluczowych, które mają być zawarte w artykule. Popularną firmą zatrudniającą pisarzy do tego typu prac jest Broker tekstowy.

4. Tworzenie bloga

Wymaga to dużo czasu i poświęcenia, aby zbudować ruch, ale z biegiem czasu i przy wystarczającej liczbie czytelników możesz zarabiać promując usługi i produkty dla firm, a także umieszczając reklamy na swoim blogu. Aby zostać odnoszącym sukcesy blogerem, trzeba się wiele nauczyć, więc dla tych, którzy muszą szybko zarobić pieniądze, nie jest to metoda, dzięki której natychmiast zarobisz pieniądze.

5. Sprzedaż produktu

Jeśli lubisz wyzwania związane ze sprzedażą i kontrolę nad swoim sukcesem, możesz zostać przedstawicielem firm sprzedaży bezpośredniej, takich jak Traveling Vineyard, cabi, Tastefully Simple, Południe, i wiele innych. Możliwości te mogą być świetne dla osób społecznych z dużą siecią znajomych lokalnie lub online. Jeśli jesteś przekonujący i potrafisz dobrze nawiązywać kontakty z ludźmi, posiadanie produktu do sprzedaży może być dobrą okazją.

6. Oferowanie usługi online

Decyzja o rozpoczęciu działalności gospodarczej poprzez oferowanie usług jest świetna dla tych, którzy myślą o biznesie i rozumieją oferowane przez siebie usługi. Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest wyzwaniem i będzie wymagało pieniędzy na rozpoczęcie działalności, ale może być naprawdę opłacalne, jeśli oferowana usługa cieszy się dużym zainteresowaniem; możesz dobrze zareklamować swoją firmę i zyskać dobrą reputację.

Rekommenderad:  Czy padłeś ofiarą oszustwa e-mail Coinbase?

Powiązana treść: 22 pomysły biznesowe na założenie własnej firmy usługowej

Wniosek

Powyższe przykłady to tylko kilka sposobów, w jakie ludzie mogą zarabiać pieniądze z domu i robią to, ale wszystkie wymagają uzasadnionej ciężkiej pracy i poświęcenia.

Czasami osoby pracujące w domu decydują na wczesnym etapie, że praca w domu nie jest najlepszą opcją, ponieważ bycie własnym szefem może być bardzo trudne. Wymaga dużej samodyscypliny i umiejętności efektywnego zarządzania czasem. Dla wielu osób w domu występują rozrywki, których nie można znaleźć w pracy poza domem, ponieważ w przypadku pracy poza domem środowisko koncentruje się na pracy, podczas gdy w domu telefon może często dzwonić, odwiedzający go odwiedzają, lub jeśli masz dzieci w domu, praca może być prawie niemożliwa, jeśli nie ma nikogo, kto mógłby się nimi zająć.

Jednak praca w domu może rzeczywiście być spełnieniem marzeń dla innych, którzy mają sposób na radzenie sobie z takimi problemami. Praca w domu jest również idealna dla osób ze szczególnymi niepełnosprawnościami, które w przeciwnym razie byłyby ograniczone do pomocy finansowej od rządu. Dla osób mieszkających w odległych lokalizacjach lub na obszarach o wysokiej stopie bezrobocia możliwość zarabiania na życie z domu może być ratunkiem.

Traci L. Dillard-Bell to przede wszystkim mama i żona. Ona też jest właścicielem Wszyscy zostańcie w domu, domowy bank pracy, którego celem jest pomaganie innym w znalezieniu legalnych sposobów na niezależną pracę. Traci pracuje jako ewaluator wyszukiwarek, niezależny pisarz, sąd i badacz tytułów oraz posiada certyfikat MSPA Gold Certified Mystery Shopper.

Table of Contents