Proudify dodaje efekty specjalne do glifu kłódki Face ID na ekranie blokady

Proudify dodaje efekty specjalne do glifu kłódki Face ID na ekranie blokady 1

Jeśli masz w posiadaniu posiadane urządzenie iOS z funkcją Face ID i szukasz nowego sposobu na dostosowanie jego estetyki, to wyszukiwanie może doprowadzić Cię do nowej i darmowej poprawki jailbreak o nazwie Dumny przez programistę iOS CydiaGeek.

Jak pokazano w powyższych przykładach zrzutu ekranu, Proudify może zarówno pokolorować, jak i dodać efekty specjalne do glifu kłódki Face ID na ekranie blokady, a także może sprawić, że korzystanie z Face ID będzie o wiele bardziej ekscytujące każdego dnia.

Od razu nietoperz powinniśmy zauważyć, że Proudify nie tylko dodaje kolor do glifu kłódki Face ID na ekranie blokady. Może także modyfikować zachowanie glifów na podstawie działań użytkownika, takich jak niepowodzenie skanowania uwierzytelniania Face ID.

Podczas gdy dwa zrzuty ekranu znajdujące się najbardziej po lewej stronie przedstawiają kolorowy i odblokowany glif kłódki Face ID, zauważysz, że zrzut ekranu po prawej stronie przedstawia zablokowany i odwrócony glif. Stało się tak, ponieważ Face ID nie rozpoznał użytkownika.

Proudify dodaje dedykowane okienko preferencji do aplikacji Ustawienia, w którym możesz skonfigurować efekty ulepszenia według własnych upodobań:

Proudify dodaje efekty specjalne do glifu kłódki Face ID na ekranie blokady 2

Tutaj możesz:

  • Włącz lub wyłącz zabarwienie glifów na ekranie blokady
  • Wybierz ekran blokady Kolor odcienia glifów identyfikatora twarzy
  • Spraw, aby glif Face ID znikał, jeśli uwierzytelnianie nie powiedzie się
  • Obróć glif identyfikatora twarzy do góry nogami, jeśli uwierzytelnienie nie powiedzie się
  • Zapobiegaj przesuwaniu się glifu identyfikatora twarzy, jeśli uwierzytelnianie się nie powiedzie
  • Całkowicie ukryj glif ID twarzy
  • Ukryj glif identyfikatora twarzy podczas przeglądania interfejsu wprowadzania kodu dostępu

Deweloper udostępnia wygodny sposób na ponowne uruchomienie urządzenia i zapisanie wszelkich zmian wprowadzonych w ustawieniach u dołu okienka preferencji Proudify.

Rozumiemy, że nie wszyscy zajmują się całą kolorystyką wszystkich rzeczy, ale same efekty Proudify to nadrabiają.

Jeśli szukasz czegoś innego na swoim zablokowanym ekranie iPhone'a, to Proudify to świetne miejsce na rozpoczęcie. Ulepszenie jest dostępny za darmo z repozytorium BigBoss w preferowanym menedżerze pakietów i obsługuje wszystkie wyposażone w jailbreak aparaty Face ID z systemem iOS 12 i 13.

Czy ulepszysz urządzenie z jailbreakiem za pomocą Proudify? Powiedz nam, dlaczego, a dlaczego nie w komentarzach poniżej.