Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przebieg transakcji (19 stycznia): witryna poza rynkiem, 15 markowych domen

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przebieg transakcji (19 stycznia): witryna poza rynkiem, 15 markowych domen

Oferty z tego tygodnia obejmują witrynę poza rynkiem (nisza kuchenna) i starą domenę Odys w niszy fotograficznej.

W przypadku domen markowych udostępniamy dane dotyczące 14 domen na żywo podczas aukcji. Metryki SEO są również wspólne dla każdej domeny.

Przejdźmy do każdej transakcji!

Witryna poza rynkiem: TopSouseVide.com

Jest to transakcja pozarynkowa niedostępna na żadnym rynku brokerskim. Zainteresowani kupujący zostaną bezpośrednio połączeni ze sprzedającym za pośrednictwem poczty e-mail w celu omówienia, wynegocjowania i zawarcia umowy. Proszę wypełnić Formularz Google tutajJeśli zainteresowany.

Podsumowanie witryny

Typ: Istniejąca witryna z treścią

Nisza: jedzenie, kuchnia

Źródło: Przerzucanie strony

Przychód: $1,555/mies. przez 12 miesięcy zarabiał dzięki Amazon Associates i Ezoic wyświetlają reklamy

Cena katalogowa: 60 645 USD (39-krotność średniej 12 mln funtów)

AHREFY

Pulpit nawigacyjny należytej staranności

Plan wzrostu

Przegląd najważniejszych wydarzeń

 • Rosnące trendy w tej subniche
 • 2-letnia witryna zawierająca 43 artykuły
 • Linki zwrotne z Bustle, Mashed, Perfect For Home i różnych innych niszowych stron domowych/spożywczych

Komplikacje

 • Dwa tagi Google Analytics dzięki wtyczce WP, która śledzi kliknięcia. Spowodowało to wypaczenie danych Google Analytics, ale można dostarczyć dowód za pośrednictwem Ezoic i Google Search Console, aby pokazać rzeczywisty ruch.
 • Strona główna otrzymuje 16,86% ruchu (zalecane 15%)

Łatwe wygrane

 • Dodaj w pełni mobilne responsywne tabele porównawcze
 • Zmniejsz 10 tabel porównawczych produktów do 3-5 aby zapewnić więcej kliknięć prowadzących do najlepszych produktów
 • Dodaj więcej treści informacyjnych (jak gotować X za pomocą sous vide)

Na wynos

Ta witryna została zbudowana od podstaw przez znanego niszowego twórcę witryn. Tworząc tę ​​stronę, nie szliśmy na skróty; to jest dobrze zrobione. Ogólnie rzecz biorąc, nisza domowa/kuchenna jest konkurencyjna, ale ma wiele długoterminowych możliwości. Sous vides to jedna z tych sub-nisz, które zyskują na popularności.

Rekommenderad:  WPX Hosting vs WP Engine 2023: Który jest lepszy?

Lubię tę stronę, ponieważ:

 • Lukratywna subnisza
 • Witryna jednego właściciela utworzona od podstaw (nie wygasła domena)
 • Treść jest dobrze zbadana przez sprzedawcę

Note że strona jest częścią programu akceleracyjnego Ezoic. To jest 3roczny program, w ramach którego Ezoic pokrywa wszystkie opłaty premium za pierwszy rok, a właściciel uzyskuje dostęp do zespołu SEO Ezoic w celu uzyskania porady. Można to przenieść na nowego właściciela witryny.

Dodatkową premią dla nowego właściciela jest to, że dzięki temu programowi właściciel otrzyma inne witryny dodane do premium Ezoic.

Wycena witryny opiera się na średniej z ostatnich 12 miesięcy, aby uśrednić wzrosty w tej niszy w czwartym kwartale. Jest wyceniany na 39X. Cena wynosi 60 645 USD.

Zainteresowany? Zobacz P&L, zrzuty ekranu

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz, aby wyrazić zainteresowanie. Zostaniesz połączony bezpośrednio ze sprzedawcą w celu omówienia kolejnych kroków, uzyskania adresu URL i dodania do Google Analytics.


Podsumowanie domeny

Typ: Starzejąca się domena

Nisza: Technologia

Źródło: Odys Global (zobacz listę tutaj)

Wiek: 2010 (12 lat)

Cena katalogowa: $3410

AHREFY

Linki wsteczne: CNET, Techcrunch, Wired, Arstechnica, Gizmodo i inne niszowe witryny technologiczne

Historia witryny

Camera Technica to blog założony w 2010 roku jako podstawowe źródło informacji o technologiach fotograficznych. Wzięli wysoce techniczne informacje i ułatwili ich zrozumienie w świecie aparatów.

Tak wyglądała stara strona:

Plan wzrostu

Osobiście nie lubię niszy technologicznej, ponieważ wymaga ona częstych aktualizacji treści. Jednak widziałem kilka 6-figure witryny w niszy fotograficznej w przeszłości sprzedawane przez twórców niszowych stron internetowych. Nisza z aparatami jest lukratywna i ma wielu zwolenników.

Oto, co bym zrobił:

 1. Wcześnie dopasowuj trafność tematyczną. Pisz treści związane z najważniejszymi kategoriami omówionymi wcześniej: Fotografia przyrody, Hakowanie aparatu, Teoria kamery, Techniki, Wiadomości o sprzęcie
 2. Dodaj treści informacyjne dotyczące aparatów, jak kupować, czego szukać, dostępnych obecnie technologii
 3. Na koniec dodaj artykuły komercyjne związane z poradnikami kupowania najlepszych produktów do aparatów
Rekommenderad:  Zaktualizowana aplikacja mobilna Steam umożliwia pobieranie gier z telefonu

Na tej niszy można łatwo zarabiać za pomocą marketingu afiliacyjnego. Na początek polecam Amazon Associates, ale wtedy warto rozszerzyć działalność na bardziej konkretne marki e-commerce z programami partnerskimi (B&H Photo Video). Dodałbym również reklamy displayowe wykorzystujące Ezoic wcześnie, aby generować przychody.


🚀 Inne witryny na sprzedaż

Jeśli jesteś zainteresowany odkryciem którejś z witryn wystawionych na sprzedaż, wypełnij ten formularz.

 1. Kanadyjska witryna techniczna zarabiająca $9,014/mies. ponad L6M: Ta witryna została wyróżniona 12 stycznia 2022 r. Witryna DR 47 z doskonałymi linkami zwrotnymi, treścią i brandingiem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz, aby wyrazić zainteresowanie:


🚀 14 markowych domen na aukcji

Razem z moim zespołem przejrzeliśmy rynki i znaleźliśmy 14 markowych domen, które są wystawione na aukcjach.

Najdroższa markowa domena w tym tygodniu to Inna.com, którą GoDaddy wycenia na 23 886 USD ze względu na krótką długość czterech znaków. Domena istnieje od 1997 roku i była firmą hostingową i dostawcą poczty e-mail. Obecnie aukcja kosztuje $8400 w chwili pisania tego tekstu i byłbym zaskoczony, gdyby zakończył się ceną zbliżoną do wartości szacunkowej.

Domena najwyższego autorytetu na liście, SoilMate.com, z AHREFS DR na poziomie 25. Soil Mate była platformą promującą lokalnych rolników i przekaz dotyczący lokalnej żywności. Google pokazuje 76 wciąż zaindeksowanych stron, a profil linków zwrotnych zawiera szeroki zakres witryn autorytetów. Jedynym minusem jest to, że większość linków pochodzi z witryn kanadyjskich, ale nie powinno to stanowić przeszkody w przebudowie jako witryny ekologicznego ogrodnictwa lub zdrowia.

Jeśli szukasz sprawdzonych i markowych domen o wartości SEO, dołącz do globalnego rynku Odys. Oni mają 1,000+ domen w ich ekwipunku.


🚀 Odwróć oferty na stronie internetowej

Jeśli chcesz uzyskać przewagę w przerzucaniu witryny, sprawdź te produkty:

Rekommenderad:  Aktualizacja członkostwa wiosna 2023 r. | Instytut Marketingu Cyfrowego

Klub odwracania stron internetowych – dołącz do ponad 100 subskrybentów, którzy otrzymują wyłączny dostęp do studiów przypadku, przebiegu transakcji, spostrzeżeń, Facebook dostęp grupowy i wiele więcej. Kup subskrypcję już dziś!

Kurs przerzucania stron internetowych – Dostawać 6+ godziny szczegółowych filmów pokazujących, jak kupować i sprzedawać strony internetowe. Odbierz 100 $ ZNIŻKI już dziś!

EasyWins.io – Ponad 120 strategii do 10-krotnego wzrostu dla twoich niszowych stron internetowych. Ponad 400 osób korzystało z bazy danych do rozwijania swoich witryn. Odbierz 50 $ ZNIŻKI już dziś!

EasyDiligence.io – dashboard analityczny due diligence (z którego korzystam osobiście) i baza ponad 45 pytań. Jest to niezbędne do przeprowadzenia due diligence strony internetowej. Odbierz 50 $ ZNIŻKI już dziś!Dodatkowe zasoby

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z ofert w tym tygodniu, przejrzyj określone platformy i skontaktuj się ze sprzedawcami. Upewnij się, że przeprowadzasz szczegółowe badania i należytą staranność przy nabywaniu jakichkolwiek domen lub stron internetowych.

Oto zasoby, z którymi warto się zapoznać:

Table of Contents