Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przeczytaj Blue Collar Cash, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość, znajdź szczęście

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przeczytaj Blue Collar Cash, jeśli chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość, znajdź szczęście

Treść

Świeżość

Przydatność

Inspirująca książka dla tych, którzy chcą budować życie, które kochają, w biznesie fizycznym.

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Kiedy zdecydowaliśmy, że jedynym sposobem na odniesienie sukcesu jest ukończenie studiów, zadłużanie się, a następnie spędzenie dwudziestu lat na spłacaniu chomiczego koła?

Kiedy zdecydowaliśmy, że praca umysłowa jest w jakiś sposób „lepsza niż” praca fizyczna?

Nie znam odpowiedzi na te pytania, ale wiem, że kiedy moja zmywarka przestała spuszczać wodę, a Bob pojawił się i ją naprawił, z radością dodałbym zero do jego rachunku na podstawie wartości, którą otrzymałem.Recenzja książki kasowej Blue Collar

Pracownicy fizyczni są teraz bardziej poszukiwani niż pracownicy umysłowi i mogą z łatwością zarobić sześciocyfrowe pensje bez paraliżującego wydziału uczelni, który się z tym wiąże.

Nie każda firma musi być zaawansowana technologicznie i wymagać rund kapitału podwyższonego ryzyka. Niektóre wymagają po prostu wejścia na właściwą ścieżkę, robienia tego, co kochasz.

A teraz coś odświeżająco innego

Ilekroć recenzuję książki dla małych firm, ich autorami są zazwyczaj prezesi i eksperci, którzy piszą dla innych firm typu „białych kołnierzyków” i zarządzających. Nie ma w tym absolutnie nic złego. Jest po prostu — cóż — przewidywalny.

Ale kiedy zobaczyłem Gotówka robotnicza: kochaj swoją pracę, zabezpiecz swoją przyszłość i znajdź szczęście na całe życie autor: Ken Rusk Prawie podskoczyłem z radości! Dlaczego?

Ponieważ niektórzy z odnoszących największe sukcesy właścicieli firm znajdują się tuż obok Ciebie. To ludzie, którzy naprawiają nasze zlewy i klimatyzatory, samochody i kuchnie. To ludzie, którzy są niewidzialnymi bohaterami przemysłu i otrzymują uznanie, na jakie zasługują, tylko wtedy, gdy pojawiają się w twoim domu i rozmawiają z tobą podczas naprawy zmywarki.

Rekommenderad:  Jak zabezpieczyć połączenie za pomocą OpenVPN

Spójrz na tę listę podstawowych wynagrodzeń! To nie jest dokładnie kieszonkowa zmiana, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że większość małych firm, o których mówimy, generalnie działa ze stratą iw ryzykownych warunkach.

Nie jestem pewien, czy mógłbym powiedzieć to samo o moim prawniku, bankierze, konsultantze ds. Marketingu itp. Nie mam zamiaru obrażać tych zawodów umysłowych. W końcu jestem jedną z tych osób. Ale nie ma to jak kryzys, który pokazuje, które kariery są naprawdę niezbędne.

Może więc zamiast nazywać to „pracownikami fizycznymi”, powinniśmy nazwać te „niezbędne” biznesy.

Są to firmy, które nie wymagają wyższego wykształcenia. Wymagają jednak bardzo specyficznego zestawu umiejętności.

Te firmy nie wymagają siedzenia na spotkaniach, a raczej świadczenia niezbędnych usług, które utrzymują nasze społeczeństwo w ryzach.

Kim są Ci ludzie?

To ludzie z twojego sąsiedztwa, jak mawiał pan Rogers. A „Blue Collar Cash” da ci wgląd w to, jak się tam dostali i jak ty też możesz.

Jak Ken Rusk dokopał się do milionów

Poznaj Kena Ruska, autora „Blue Collar Cash”.

Ken zaczął kopać rowy. Tak — ta rzecz, którą rodzice mogli ci grozić, jeśli nie radziłeś sobie dobrze w szkole. Cóż, Ken przyjął to przez całą drogę do banku.

Ken Rusk jest przedsiębiorcą budowlanym i założycielem Rusk Industries. W ciągu ostatnich trzydziestu lat założył wiele odnoszących sukcesy biznesów. Dziś jego misją jest zatrudnianie, szkolenie i szkolenie osób poszukujących pracy po raz pierwszy, zwłaszcza takich jak on, które zdały sobie sprawę, że studia nie są dla nich.

Napisał tę książkę, ponieważ chce pokazać ludziom, że można mieć komfort, spokój i wolność finansową.

Myślenie inaczej o tym, co się liczy

„Blue Collar Cash” nie jest poradnikiem. To naprawdę motywująca książka. Rusk wykonuje niesamowitą robotę, zmuszając cię do cofnięcia się i zastanowienia nad tym, co zamierzasz w swoim życiu.

Rekommenderad:  Kobiety, które przełamywały bariery w całej historii wojskowości

Rozdział po rozdziale jest wypełniony opowieściami o jego osobistych wyzwaniach, a także pobocznymi historiami innych ludzi, którzy zbudowali i urzeczywistnili swoje marzenia bez milionów dolarów, ale z zapałem do życia, którego rzadko można znaleźć w innych książkach o przedsiębiorczości.

W pewnym sensie ta książka przypomina mi istotę „The 4-godzinny tydzień pracy”. Na przykład Rusk zobowiązuje się do cieszenia się twoją pracą i życiem, niezależnie od tego, czy masz miliony, czy nie.

Opowiada historię „Minnesoty”, kosiarki do trawy z… Minnesoty, która każdego lata spędzała osiem tygodni w Club Med. Dobrze przeczytałeś OSIEM tygodni! Jak? Czy był milionerem? Nie.

Uprościł swoje życie w sposób, który pozwolił mu skupić się na tym, czego naprawdę chciał. Oznacza to, że w ciągu roku prowadził swoją małą firmę zajmującą się architekturą krajobrazu; koszenie trawników, przycinanie, przycinanie krawędzi itp. Miał kilku pracowników, którzy ciężko pracowali przez dziesięć miesięcy z rzędu.

Jego sytuacja życiowa jest prosta, dzięki czemu może robić to, co lubi przez osiem tygodni w roku.

To tylko jedna z wielu historii, w których Rusk zmusza cię do zadania sobie trudnych pytań. Czy kochasz swoje życie? Czy w twoim życiu jest spokój i zadowolenie, czy po prostu robisz to, co myślałeś, że powinieneś robić.

Całkowicie nowy sposób na „Get ‘er Done”

Kiedy zmieniliśmy przedsiębiorczość w status celebryty? Dlaczego zdecydowaliśmy, że niektóre kariery są lepsze od innych?

Nie znam odpowiedzi na te pytania. Ale mogę wam powiedzieć, że lektura „Blue Collar Cash” zainspirowała mnie do zajrzenia pod powierzchnię każdego biznesu, aby znaleźć komfort, spokój i wolność, których naprawdę szukacie.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Uzyskaj zniżki i oferty specjalne na nowe i klasyczne książki biznesowe dzięki członkostwu Audible Premium Plus. Dowiedz się więcej i Zaloguj się na konto Dzisiaj.

Rekommenderad:  Zoho Social For Agency usprawnia zarządzanie outsourcingiem marketingu w mediach społecznościowych