Przed Galaxy S11, przyjedzie Samsung Galaxy S10 Lite i znamy już twoje specyfikacje

Wygląda na to, że Samsung dużo inwestuje w segment konsumencki. smartphones na najwyższym poziomie! Ponad długo oczekiwany Galaxy S11, do końca roku będziemy mieli Galaxy S10 Lite i Galaxy Note10 Lite… Ponieważ znamy już specyfikacje pierwszego!

W tym smartfonie spodziewane są zaawansowane funkcje, ale w niższej cenie!

Tańszy model Samsunga Galaxy S10 już wkrótce na rynku Lite

W lutym przyszłego roku Galaxy S11 zostanie oficjalnie zaprezentowany, a oczekiwania są ogromne! Oczywiście oczekuje się, że będzie reprezentował wszystko, co może wyprodukować południowokoreański producent… Z wyciekiem informacji do potężnego aparatu!

Niemniej jednak Samsung powinien zostać wprowadzony jeszcze w tym roku. Galaxy S10 Lite i Note10 Lite. Wszystkie pogłoski wskazują w tym kierunku, choć nie jest znana konkretna data. Jednak specyfikacje następnego członka rodziny są już znane. Galaxy S!

Dane techniczne Samsung Galaxy S10 Lite…

Informacje zostały przekazane przez niemiecką publikację. WinFuture. Źródła informacji nie zostały wskazane, ale prawda jest taka, że ​​niemieckie media praktycznie wydały pełną dokumentację techniczną tego smartfona!

Przed Galaxy S11 przyjedzie Samsung Galaxy S10 Lite i znamy już twoje specyfikacje

Jak wskazano, Samsung Galaxy S10 Lite będzie wyposażony w Qualcomm Snapdragon 855 SoC wraz z 8 GB pamięci RAM do najbardziej wymagających zadań. Pamięć wewnętrzna wynosi 128 GB i nie adresowano żadnych większych wersji.

Wyświetlacz użyje, zgodnie z oczekiwaniami, technologii Super AMOLED 6,7 cale z Infinity-O, takim jak Note10. W odniesieniu do ekranu oczekiwano, że rozdzielczość będzie wynosić FullHD + w stosunku 20:9.

Przed Galaxy S11, przyjedzie Samsung Galaxy S10 Lite i znamy już twoje specyfikacje 1

Jeśli chodzi o kamery, możliwe jest, że Galaxy S10 Lite już stanowi rzut oka na to, co Galaxy S11 może zapewnić. Po raz pierwszy w tej rodzinie smartphonesmamy obiektyw makro 5 MP. Najważniejszym punktem jest jednak główna soczewka 48 MP Tilt-OIS, która umożliwia przechylenie obiektywu o kilka stopni w różnych kierunkach w celu kompensacji drgań.

Zestaw tylnych czujników tego smartfona jest uzupełniony ultradźwiękowym czujnikiem 12 MP. Przedni aparat ma 32 MP i znajduje się w wycięciu w kształcie kropki, który widzimy na ekranie.

Czy twój smartfon Samsung otrzyma system Android 10? Wiesz kiedy! Galaxy

Bateria jest 4.500 mAh i obsługuje technologię szybkiego ładowania 45 W. Jeśli chodzi o oprogramowanie, będzie już działać na Androidzie 10 z interfejsem One UI 2.0 od samego Samsunga.

Niemiecka publikacja podniosła również cenę na rynek europejski: 680 €. Jest to wartość, która przewyższa głównego konkurenta w tym segmencie, OnePlus 7T… Mamy jednak nadzieję zobaczyć, co Samsung Galaxy S10 Lite będzie w stanie zaoferować konsumentom i jak będą odzwierciedlać takie argumenty w sprzedaży!

Funkcje aparatu Samsung Galaxy S11 są już znane…