Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przedsiębiorca milionerem rozwiąże Twój problem braku gotówki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przedsiębiorca milionerem rozwiąże Twój problem braku gotówki

Treść

Świeżość

Przydatność

Ta książka rozpali w tobie ogień, gdy spojrzysz na swoją firmę świeżym, nieupiększonym spojrzeniem i zidentyfikujesz nowe możliwości rozwoju i przepływów pieniężnych.

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.Ta książka leży na moim stoliku od tygodni. Może to był tytuł, ponieważ brzmiał jak niedorzeczna obietnica. Większość właścicieli małych firm nie jest jeszcze na etapie „Chcę być żenująco bogaty” etap rozmowy. Po prostu próbują związać koniec z końcem.

Może to był napastnik Marka Cubana. „Żałuję, że nie miałem tej książki, kiedy zaczynałem.” — naprawdę, mam na myśli, że jesteś Markiem Cubanem za głośny płacz. Nie sądzę, aby jakakolwiek książka uczyniła Marka Cubana wielkim przedsiębiorcą. Mark Cuban uczynił Marka Cubana wielkim przedsiębiorcą.

Przepraszam, jeśli jestem trochę słony. Chcę tylko, żebyś zrozumiał, w jakiej przestrzeni byłem, zanim przeczytałem Przedsiębiorca do milionera.

Nazwij mnie znużonym marketingowcem, ale wszystkie te magnetyczne tytuły i frazy marketingowe, które zostały przetestowane na właścicielach małych firm i zoptymalizowane pod kątem współczynników konwersji, sprawiają, że chcę uciec.

Więc książka po prostu tam leżała, tydzień po tygodniu. Wiedziałem, że powinienem był wziąć ją do ręki i przeczytać, ale już powiedziałem sobie, że będzie to jeszcze jedna książka wypełniona wojennymi opowieściami kogoś, kto odniósł sukces, ale nie potrafił wykorzystać swojego doświadczenia jako właścicieli firm takich jak ty — i jak ja.

Jak się okazuje, to, co Mark Cuban powiedział we wstępie, było tym, co pomyślałem, kiedy w końcu przeczytałem książkę: „Żałuję, że nie przeczytałem tej książki, kiedy się pojawiła!”

Rekommenderad:  Oto, co robi AT&T, aby Twój telefon działał podczas huraganu Ian

Ci cholerni marketerzy.

Kent Billingsley wie, jak zostać milionerami

W ciągu ostatnich 20 lat Kent Billingsley „tworzył treści i programy ze znakami towarowymi które zmieniły tysiące przedsiębiorców w milionerów i multimilionerów”. Jest znany jako amerykański architekt wzrostu przychodów.

Billingsley jest zaangażowany w rozwiązanie jednego głównego problemu każdego przedsiębiorcy — bycia świetnym w tym, co robi, ale zarabiania niewystarczających pieniędzy.

Chociaż nie jestem fanem stylu pisania tej książki, pasja i porady są na miejscu. Billingsley pisze z autorytatywnym stylem, a kiedy dzieli się jego radami, nie uderza w nikogo. Pisze z pasją i pewnością siebie, kiedy przedstawia swoje sprzeczne z intuicją zasady, które lądują jak miłosne uderzenie w bok głowy:

„Żaden na dziesięciu przedsiębiorców nie potrzebuje więcej z większości rzeczy, które jego zdaniem są potrzebne do rozwoju i zarabiania pieniędzy. Potrzebują mniej:

  • Nie potrzebują więcej leadów — potrzebują mniej leadów o wyższej jakości.
  • Nie potrzebują więcej propozycji, muszą nauczyć się, jak wygrywać więcej i tracić mniej.
  • Nie potrzebują więcej klientów, potrzebują klientów wyższej jakości, którzy płacą więcej. “

Nadszedł czas, aby zająć się swoim biznesem, a nie on tobą

Pytanie nie brzmi, czy możesz odnieść sukces, stosując proces Billingsleya, ale czy masz to, czego potrzeba, aby krytycznie spojrzeć na swoją firmę.

Myślę, że to najtrudniejsza część tej książki. Poświęcenie czasu na przeczytanie każdego rozdziału i poważne zastanowienie się nad popełnionymi błędami i przyjrzenie się im.

Tak. W każdym rozdziale znajdziesz albo typowe błędy, albo popularne wymówki, na które Billingsley wpadł w kontaktach z klientami.

Oto niektóre z tych, które naprawdę zwróciły moją uwagę:

Poleganie na przekazie ustnym w celu szybkiego rozwoju firmy: Tak! Ty i ja wiemy, że najpopularniejszą strategią marketingową dla każdej małej firmy, którą znam, jest poczta pantoflowa lub rekomendacje. Ale Billingsley mówi, że sama poczta pantoflowa nie jest sposobem na szybki rozwój dochodowego biznesu. rozumiem dlaczego. Większość właścicieli małych firm nie ma skierowania system . W związku z tym ich skierowania nie są kontrolowane i są nieprzewidywalne. A ponieważ nie mają systemu rekomendacji, rekomendacje nie są skalowane i zwykle są gorszej jakości.

Rekommenderad:  Dlaczego Twój SaaS potrzebuje interaktywnych treści

Albo oto inny przykład. Które z tych wymówek dla słabych komunikatów marketingowych wykorzystałeś?

  • Właśnie przebudowaliśmy całą naszą stronę internetową i nie chcemy tego zmieniać.
  • Nasz przekaz marketingowy jest w porządku.
  • Zatrudniliśmy kosztowną firmę reklamową, która stworzyła nasze treści.
  • Żaden z naszych potencjalnych klientów nie zareagował negatywnie na naszą wiadomość.

Rzeczy, które kocham w Entrepreneur to Millionaire

Jest tak wiele elementów tej książki, które uważam za mocne i przydatne. Organizacja książki jest na miejscu. Każdy rozdział zawiera krótkie sekcje z dużymi nagłówkami. A to sprawia, że ​​książkę czyta się lekko.

Co uczyniłoby tę książkę jeszcze bardziej przełomową dla małych firm

W tej chwili Billingsley dzieli się swoją mądrością i od Ciebie zależy, czy wykorzystasz ją jak najlepiej. Osobiście to lubię. Lubię czytać książkę z notatnikiem i poświęcać czas na przemyślenie, burzę mózgów i strategię.

Jednak niektórzy ludzie wolą mieć dostęp do arkuszy roboczych i pytań z przewodnikiem podczas przechodzenia przez proces.

Jeśli odwiedzasz witrynę internetową Billingsley RevenueGrowthCompany.com znajdziesz różnorodne zasoby, które są przewodnikiem towarzyszącym tej książce.

Jak długo chcesz czekać na prawdziwy sukces

Każdy przedsiębiorca ma marzenie. To, czy zostaniesz milionerem, czy nie, nie ma znaczenia. Ważniejsze jest to, czy Twoja firma pracuje dla Ciebie i spełnia powód, dla którego ją założyłeś.

Domyślam się, że nie

Podczas gdy wiele książek biznesowych koncentruje się na konkretnym problemie, który Twoim zdaniem uniemożliwia sukces Twojej firmie, Przedsiębiorczy milioner zajmie się pierwotną przyczyną tego, co powstrzymuje Twoją firmę przed skalowaniem do najlepszej i najbardziej dochodowej wersji.

Uzyskaj zniżki i oferty specjalne na nowe i klasyczne książki biznesowe dzięki członkostwu Audible Premium Plus. Dowiedz się więcej i Zaloguj się na konto Dzisiaj.