Przedstawiamy Instagram Kupuj: nowy sposób odkrywania produktów

Instagram niedługo doda nowe, duże miejsce handlu elektronicznego: Instagram Sklep.

Instagram Sklep to nowy sposób, w jaki użytkownicy mogą odkrywać i kupować produkty, co jeszcze bardziej ułatwia firmom zarabianie pieniędzy Instagram.

Gotowy, aby dowiedzieć się więcej o Instagram Sklep? Omawiamy wszystkie ważne szczegóły w tym poście na blogu:

Co jest Instagram Sklep?

W ostatnim Facebook Ogłoszenie na żywo Mark Zuckerberg udostępnił kilka nowych funkcji e-commerce, aby wesprzeć firmy, które chcą wprowadzić swój biznes do sieci podczas COVID-19.

Jednym z największych ogłoszeń było Instagram Sklep, który zapewni użytkownikom nowy, usprawniony sposób odkrywania produktów, które można kupować na platformie.

Instagram Sklep będzie się powoli rozwijał, ale Facebook obiecał nowy stały przycisk na głównym pasku nawigacji aplikacji jeszcze w tym roku.

Na podstawie zdjęć prasowych wygląda to tak, jakby nowy Instagram Przycisk sklepowy może zastąpić przycisk „serce” działania w menu głównym, co stanowiłoby ogromną zmianę i znaczące przesunięcie w kierunku handlu elektronicznego.

Przedstawiamy Instagram Kupuj: nowy sposób odkrywania produktów 1

Według FacebookW komunikacie prasowym, gdy funkcja zostanie uruchomiona, będziesz mógł „przeglądać wybory ulubionych marek i twórców, filtrować według kategorii takich jak uroda i dom, a także kupować ulubiony wygląd w jednym miejscu”.

Posty w Internecie Instagram Zakładka Sklep będzie również miała nowy przycisk „Sklep”, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć inspirację i kupić produkty bezpośrednio w Instagram app.

Będą to wyselekcjonowane edycje, przeglądanie karuzeli marek, które można robić w sklepie, oraz rekomendacje produktów „Sugerowane dla Ciebie”.

Nie wiadomo dokładnie jak Facebook określi, które produkty i marki zostaną uwzględnione w nowym Instagram Kup kartę, ale prawdopodobnie marki aktywnie korzystają Instagram Funkcje zakupów i realizacji transakcji będą traktowane priorytetowo.

Instagram Sklep zostanie wprowadzony tego lata, począwszy od Stanów Zjednoczonych. Obserwuj to miejsce – będziemy regularnie aktualizować ten post na blogu o najnowsze informacje!

Gotowy, aby przyspieszyć na wszystkich Instagram funkcje zmierzają w twoją stronę? Odkryć 9 Ekscytujący Instagram Funkcje Już w 2020 roku!

Dlaczego Instagram uruchamia nowy sklep docelowy

Facebook i Instagram wprowadził kilka nowych ogromnych funkcji e-commerce w ostatnich miesiącach, od Facebook i Instagram Sklepy z dostawą żywności i kartą podarunkową Instagram Naklejki z opowieściami.

Według ostatniego komunikatu prasowego ta drastyczna zmiana na e-commerce jest bezpośrednią reakcją na pandemię COVID-19 i zmagania, jakie wywołała dla wielu firm:

„Obecnie wiele małych firm boryka się z trudnościami, a przy zamykaniu sklepów coraz więcej chce wprowadzić swoją firmę do sieci”.

„Właśnie dlatego uruchamiamy Facebook Sklepy i inwestycje w funkcje w naszych aplikacjach, które inspirują ludzi do robienia zakupów i ułatwiają kupowanie i sprzedawanie online ”.

Oprócz wspierania firm istnieje również oczywista zachęta pieniężna Facebook dążyć do e-commerce w całej rodzinie aplikacji.

Zgodnie z Centrum pomocy dla firm opłata za każdy produkt sprzedawany za pomocą Instagram Zamówienie jest 5% za przesyłkę lub zryczałtowana opłata w wysokości $0.40 dla przesyłek o wartości $8.00 lub mniej.

Sklep nstagram: wszystko, co musisz wiedzieć

Mając to na uwadze, ma to sens Facebook aby zapewnić dodatkową widoczność produktów, które można kupować, dzięki nowemu Instagram Miejsce docelowe sklepu.

Facebook planuje także wprowadzić nową funkcję zakupów na żywo w całym Facebook i Instagram, który pozwoli Ci robić zakupy w Live w czasie rzeczywistym.

Według Zuckerberga ponad 800 milionów ludzi codziennie bierze udział w wideo na żywo Facebook i Instagram, a wiele z nich obejmuje samouczki i premiery produktów – więc już teraz silna kultura e-commerce jest związana z wideo na żywo.

Ale z FacebookNadchodząca funkcja zakupów na żywo, firmy będą mogły „oznaczać produkty na ich podstawie Facebook Kupuj lub kataloguj przed uruchomieniem, a produkty te będą widoczne na dole filmu, dzięki czemu ludzie będą mogli łatwo stuknąć, aby dowiedzieć się więcej i dokonać zakupu. ”

Sklep nstagram: wszystko, co musisz wiedzieć

Co myślisz o InstagramNowa funkcja sklepu? Dołącz do rozmowy później Instagram kanał.

Czy chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami i nowościami? Subskrybuj do PóźniejBiuletyn e-mail z najnowszymi informacjami Instagram aktualności, wskazówki i wiele więcej!