Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Przedstawiamy najlepsze gry kryptograficzne do zarabiania pieniędzy

Zarabianie pieniędzy poprzez granie w gry jest obecnie bardzo powszechne wśród graczy; Jednak dla nieprofesjonalistów kryptowaluty są prawdziwą okazją do zarabiania i zwiększania zysków.

Crypto Games. Zarabianie pieniędzy na graniu w gry wideo to namacalna i rosnąca rzeczywistość na całym świecie; Na przykład duże firmy produkujące gry wideo zatrudniają ludzi do testowania gier pod kątem rozwiązywania problemów przed ich wypuszczeniem i otrzymują za to wynagrodzenie; Lub firmy takie jak eSport zapłacą miliony dolarów w nagrodach, organizując jednorundowe mistrzostwa dla każdego zwycięzcy.

Z drugiej strony, wraz z pojawieniem się różnych kryptowalut i ich blockchainu, wiele firm i osób prywatnych, a wiele sklepów i firm uznaje płatności za pośrednictwem walut cyfrowych w celu zakupu swoich towarów i usług.

Aby dotrzymać kroku, wiele firm zajmujących się grami wprowadziło gry oparte na blockchainie. Od czasu pojawienia się gier online branża boryka się z takimi problemami, jak płatności, bezpieczeństwo i kompatybilność, a zastosowanie technologii blockchain i kryptowalut może być rozwiązaniem tych problemów.

Blockchain to niezawodna baza danych przechowująca informacje o aktywach graczy i ich wartości, a inteligentne kontrakty sprawiają, że ekosystem gier jest przejrzysty, integrując cały proces; Dzięki temu kupno i sprzedaż w grze odbywa się sprawniej, a postępy graczy łatwiej śledzić; Uniemożliwia to oszukanie lub zhakowanie kont użytkowników.

W tym ekosystemie gracze mogą zdobywać unikalne zasoby cyfrowe, wymieniając niewymienne tokeny ( NFT ) w trakcie gry i wymieniać je na dobra fizyczne. Mogą mieć większą kontrolę nad swoimi aktywami i grać z większym zainteresowaniem.

Z drugiej strony czerpią z tego korzyści deweloperzy, którzy angażując w grę więcej osób, uzyskują fundusze potrzebne na ich projekty. Połączenie chińskiej technologii blockchain i branży gier wideo online stwarza sytuację korzystną dla obu stron.

Gry kryptograficzne, które przedstawię w tym artykule:

 • Gra Crypto Kitties

 • Gra w piaskownicy

 • Gra Axie Infinity

 • Tak rzadka gra

 • Bogowie bez łańcuchów

 • Gra Hash Rush

 • Gra Splinter Land

 • Gra Nieskończona Flota

 • Gra Dzielnica Neonowa

 • Gra Gildia Strażników

 • Gra SkyWeaver

 • Gra góralska

 • Gra na wielki czas

Co to jest kryptowaluta?

Zarabianie pieniędzy dla graczy jest teraz udowodnionym faktem. Jednak dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na grę w poważną grę lub nie robią tego zawodowo, kryptowaluty mogą być realną szansą na zarobienie pieniędzy i zwiększenie zysków.

Gry kryptograficzne (gry oparte na blockchainie) to to samo, co gry wideo; Różnica polega na tym, że podczas gry, od etapu początkowego (w niektórych grach), aby zdobyć nagrody za wygranie bitew lub kupić, sprzedać i wymienić te nagrody, aby przejść do następujących lokalizacji, używane są waluty cyfrowe. Gry kryptograficzne są dostępne w różnych stylach, w tym RPG, strategicznych, akcji, pierwszoosobowych, a nawet karcianych. Gracze mogą zarabiać pieniądze w cyfrowych walutach, indywidualnie lub w grupach.

CZYTAĆ:  Pomysły na biznesJak rozpocząć działalność gospodarczą bez pieniędzy

Gry kryptograficzne z biegiem czasu stają się coraz lepsze, a biorąc pod uwagę ogromny potencjał tej dziedziny, przyszłość rysuje się dla tych gier bardzo jasno. W tym artykule przedstawimy najsłynniejsze kryptowaluty i podpowiemy, na jakie gry warto czekać. Jeśli chcesz mieć cyfrowy dochód podczas zabawy i grania, dołącz do nas w następującym artykule:

Gra Crypto Kitties

Crypto Kitiz to jedna z pierwszych kryptowalut opartych na blockchainie. Gracze w tej grze mogą kupować, hodować i wymieniać wirtualne koty, a nawet łączyć te koty, aby stworzyć cenne rasy. W tej grze każdy kot ma inne cechy, osobowości i wygląd, które mogą przekazać następnemu pokoleniu kotów. Tokenem w grze Crypto Kitiz jest Ethereum, a jej blockchainem jest Ethereum. Ta gra ma prosty interfejs użytkownika i jest bardzo wciągająca. Zobacz interfejs użytkownika tej gry i jej kotów na oficjalnej stronie internetowej Krypto Kitiz.

Gra w piaskownicy

Gra Sandbox została po raz pierwszy wprowadzona na urządzenia mobilne w 2012 r., ale w 2018 r. (1397), wchodząc na dziedzinę blockchain i korzystając z NFT, zapewniła użytkownikom możliwość kupowania i sprzedawania lub budowania zasobów cyfrowych w trójwymiarowym środowisku. Sandbox opiera się na blockchainie Ethereum i wykorzystuje trzy osobne tokeny: SAND, LAND i generowany przez użytkownika. SAND jest głównym tokenem gry, a LAND służy do wyświetlania zasobów cyfrowych. W tym wirtualnym świecie każdy użytkownik może zaprojektować swój ekosystem lub stworzyć cyfrową grafikę i sprzedać ją w grze. Możesz zobaczyć na nim przestrzeń gry Sandbox oficjalna strona internetowa.

Gra Axie Infinity

Jedna z gier z walutą cyfrowąOxyinfinity to miejsce, w którym można inwestować w cyfrową walutę. Ta gra opiera się na blockchainie Ethereum i ma dwa tokeny: AXS i SLP. OxyAXS w tej grze jest tokenem rządowym, którym można handlować na giełdach takich jak Binance i służy do kupowania NFT na rynku gier. Infinity wywodzi się z dwóch gier, Pokémon i Crypto Kitties, w których gracze mogą produkować lub kupować małe i piękne stworzenia zwane Axis. Aby rozpocząć tę grę, musisz kupić co najmniej trzy topory, z których najtańszy jest wart 0,0421 Ethereum (około 79 $). początkowy koszt rozpoczęcia gry jest wysoki, jednak dla wielu ludzi w krajach rozwijających się jest to źródło dochodu. n Oxyinfinity, jeśli wygrasz, otrzymasz SLP. Żetony LP służą do generowania większej liczby toporów lub sprzedaży innym graczom. Doświadcz tej gry. Idź do ostu połączyć.

Tak rzadka gra

Surrey to gra piłkarska z pięcioosobowymi drużynami oparta na Ethereum China Blockchain, w której jednostki mogą kupować, posiadać i sprzedawać cyfrowe karty powiązane z zawodnikami z ponad 100 drużyn sportowych. Można powiedzieć, że te karty są cyfrowymi wersjami tych samych kart nostalgii za piłką nożną, z którymi niektórzy z nas grali w przeszłości.

CZYTAĆ:  Sposoby zarabiania pieniędzy na Twitchu w 2024 r

Każda osoba może wybrać dziesięć kart dla dziesięciu różnych graczy, aby wejść do gry i wybrać początkową grupę; Stwórz pięcioosobową drużynę, aby wziąć udział w konkursie i wygrywając każdy mecz, zdobywaj więcej kart lub nagród w postaci cyfrowej waluty Ether.

Wygrywanie turniejów to jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy w tej grze, a innym jest kupowanie i sprzedawanie znajdujących się w niej kart. Każda karta należy do gracza w prawdziwym świecie i w każdym sezonie generowana jest tylko jedna unikalna karta dla każdego gracza.

Wartość tych kart jest mierzona w zależności od wyników gracza w prawdziwym świecie. Albo na przykład unikalna karta gracza Paris Saint-Germain Killiana Mbabane została zakupiona pod koniec 1399 roku za ponad 55 000 euro. Odwiedzać jego strona internetowa żeby zobaczyć karty tej gry.

Bogowie bez łańcuchów

Gods Anchind (GU) to gra karciana oparta na blockchainie Ethereum, w której gracze mogą przejąć rzeczywistą własność kart i sprzedać je lub wymienić na inne karty. Karty w grze Ome są rzadkie i cenne. W grę wchodzi kilka osób i nie musisz płacić, aby zacząć. Dzięki temu panuje atmosfera tej gry połączyć.

Gra Hash Rush

Gra hash Rush została wprowadzona w stylu strategii i zarabiania pieniędzy (Play to Earn). Jego gra powstała na bloku Ethereum China i jest dostępna na komputery osobiste. Warstwy w Hash Rush muszą zbudować bazę i chronić swoje kolonie i kryształy przed atakami. W tej grze możliwe jest wydobywanie kryształów poprzez Crypto Veins. Aby wziąć udział w konkursie, nie trzeba płacić opłaty początkowej, a przestrzeń graficzna gry jest piękna. Pełna wersja tej gry nie jest jeszcze dostępna, ale możesz zarejestrować się za pośrednictwem Hashrush.com strona internetowa, aby wejść do świata gier po wydaniu.

Gra Splinter Land

Splinter Land to chińska gra polegająca na walce karcianej oparta na blokach o nazwie Steem, w której przez całą grę wykorzystuje się token o tej samej nazwie. W tej grze nacisk kładziony jest na zbieranie kart i bitwy. Zwycięzcy wyższego poziomu otrzymają nagrody Steem, a gracze będą mogli wykorzystać token do sprzedaży lub wymiany kart do gry. Widzieć ten link aby wejść na oficjalną stronę tej gry.

Gra Nieskończona Flota

Infinite Fleet to gra wieloosobowa i kosmiczna zlokalizowana na drugiej warstwie (sidechain) blockchainu Bitcoin i będzie dostępna do końca 2021 roku (jesień 1400).

Podczas tej gry gracze wcielający się w dowódców floty statków mają za zadanie walczyć z kosmitami. Zaktualizowano skład statków i broni oraz możliwe jest utworzenie zespołu. Wspaniali ludzie, tacy jak Charlie Lee (twórca LightQueen) i Adam Beck (dyrektor generalny Blackstream) zainwestowali w ten projekt. O zobacz oficjalną stronę tej gry, zapoznaj się z tym połączyć.

Gra Dzielnica Neonowa

Neon District to gra RPG o tematyce cyberpunkowej oparta na blockchainie Ethereum. Terytorium, na którym toczy się gra, nazywa się Unity City, a gracze otrzymują żetony w nagrodę za walkę z negatywnymi postaciami w mieście i zdobywanie nowych, unikalnych umiejętności i zasobów. Bilety te można sprzedawać i wymieniać w formie szyfrów eterowych. Ze względu na podobieństwo bloków Paligan i China Ethereum firma projektująca gry zamierza również wykorzystać sieć Paligan.

CZYTAĆ:  Zwycięzcy międzynarodowego konkursu fotografii krajobrazowej 2024; Fantastyczne zdjęcia chwały natury

Gra Gildia Strażników

Guild of Guardians to gra RPG oparta na blockchainie Ethereum, która zostanie wydana w 2022 roku (1401). W tej grze gracze jednoczą się, aby pokonać potwory. Gra została stworzona przez projektanta gry Gods Anchind i chociaż nie została ona jeszcze oficjalnie wydana, wiele osób zapisało się na jej listę oczekujących. Ubisoft to wspiera, a przestrzeń gry ma ekscytującą grafikę i design. Build of Guardians można uruchomić na urządzeniach mobilnych i komputerach PC. Można tam znaleźć także oficjalny adres strony internetowej połączyć.

Gra SkyWeaver

Skywave to gra karciana opracowana przez zespół Horizon Blockchain Games, finansowana i wspierana przez Alexisa Ohaniana, założyciela i dyrektora generalnego Reddit platforma oparta na blockchainie Ethereum. W tym przypadku gracze walczą ze sobą, zbierając różne zestawy kart. Te unikalne karty oferowane są po stałej cenie, a gracze mogą je sprzedać lub wymienić. Jego grę można uruchomić na telefonie komórkowym, komputerze i w Internecie, a obecnie jest dostępna w wersji próbnej na stronie skyweaver.net strona internetowa.

Gra góralska

Grę wyżynną można uruchomić wyłącznie na urządzeniach mobilnych i opiera się ona na blockchainie EOS. Jego gra jest podobna do Monopoly, w której gracze mogą mieć swój własny wirtualny dom z absolutną własnością; Zatem kupując nieruchomość w tej grze za pomocą inteligentnej umowy, nieruchomość ta będzie należeć do gracza. n Upland, gracze mogą sprzedać lub wymienić swoją własność. Przez to połączyćmożesz wejść do tego wirtualnego miasta.

Gra na wielki czas

Big TTime to gra w stylu RPG stworzona przez startup Big Studios za 21 milionów dolarów. Gra zadebiutuje w 2022 roku (1401), a ze względu na wysoki koszt opracowania, historię zespołu projektowego oraz połączenie NFT z tradycyjną grą RPG w tej grze, wiele osób nie może się jej doczekać. W tym startupie pracują twórcy Ormerów Call of Duty i Fortnite. Śledź wiadomości związane z tą grą z jej oficjalna strona internetowa.

Co Ty, użytkownik Zomit, myślisz o kryptowalutach i zarabianiu pieniędzy grając na nich? O, masz doświadczenie w tej dziedzinie?

***

Ten artykuł lub sekcja nie cytuje swoich odniesień ani źródeł. Istnieje ryzyko utraty kapitału w każdej inwestycji, a inwestor musi po przestudiowaniu i zbadaniu podjąć ostateczną decyzję i wziąć odpowiedzialność za konsekwencje.

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressPobierz motywy WordPress za darmodarmowy kurs on-linepobierz oprogramowanie redmiPobierz motywy WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo