Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Przedstawiamy serię „Pacjent” Steve Carell jako psycholog

Seria „Pacjent” – serial, w którym pacjent psychiatryczny zmienia komika Steve’a Carella w bardzo poważnego aktora; Coś, czego nigdy nie sądziliśmy, że potrzebujemy.

Historie, które zwykle rozgrywają się w powtarzalnej przestrzeni (zazwyczaj pokój, dom, wagon itp.) są nudne, a przekształcenie ich w ekscytującą przygodę nie jest dla każdego.

Czasami jednak połączenie profesjonalnych reżyserów, utalentowanych aktorów i kreatywnych pisarzy może stworzyć doświadczenie, jakiego wcześniej nie widzieliśmy. To stwierdzenie sprawdza się także w cyklu „Pacjent”.

Choć duża część historii rozgrywa się w powtarzalnej przestrzeni, emocje ani na chwilę nie maleją. Przez całą historię czujesz ciągłe napięcie, a jego ciężar nigdy nie znika.

Po czym poznać, że horror jest dobry? Kiedy reportaż od początku wciąga widza i zanurza go w nurcie, widz nie jest w stanie odgadnąć tajemnicy historii.

Seria pacjentów podążała dokładnie za tym; Dlaczego?

Ponieważ nigdy nie można przewidzieć, co wydarzy się dalej, nie można powiedzieć, że wszystkie opowiadania i seriale posiadające takie cechy można zaliczyć jedynie do dobrych. Można jednak śmiało powiedzieć, że nieprzewidywalność chorego serialu to jedna z jego mocnych stron, którą udało mu się bardzo dobrze uszanować.

Steve Carell udzielający porad pacjentowi w serialu „Pacjent”.

W tym modelu opowiadań i seriali do ostatniej chwili nie można zrozumieć, jak wszystko się skończy; Czy czeka nas dobre zakończenie, czy też wszystko nagle wywróci się do góry nogami?

Produkcja serii Pacjent rozpoczęła się pod koniec 2021 roku od wyboru Steve’a Carla jako główny aktor tej historii. Z biegiem czasu, aż do początków 2022 roku, do obsady dołączyli inni aktorzy, tacy jak Donnell Gleeson, Linda Emond, Laura Nimmy i Andrew Leeds, a prace oficjalnie rozpoczęły się w styczniu. Krytycy, którzy oglądali ten serial, zdobyli wysokie oceny i zapisali ekscytujące punkty w swoich recenzjach.

Zwracali na przykład uwagę, że serial „Pacjent” w pewnym stopniu wystawia na próbę cierpliwość widzów; Ale oszałamiające kreacje dwójki głównych aktorów wcale Cię nie męczą i z każdą chwilą uatrakcyjniają.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych kwestii, którą jako widz zauważysz w całej historii, jest to, że możesz zobaczyć wysiłek, walkę, konflikt emocji, napięcie, psychiczne tortury i wojnę myśli u każdej postaci.

Historia posuwa się nawet tak daleko, że nieświadomie sympatyzujesz z negatywnym charakterem tej historii, dochodzisz do siebie i widzisz, że współczujesz mu; Chcesz go nawet zrozumieć i znaleźć uzasadnienie dla jego działań.

Steve Carell i Domnell Gleeson siedzą naprzeciw siebie w serialu „Pacjent”.

Jaka jest teraz historia tej serii? Głównym tematem tej historii jest psycholog, który niedawno stracił żonę na raka.

Po śmierci żony kontynuuje proces przyjmowania pacjentów i gości, aby móc oderwać myśli od wielkiego smutku, jakiego doznał. W międzyczasie spotyka pacjenta, który wiele różni się od innych pacjentów i bardzo go pociąga. Podobnie jak projekt, który przez to, że jest nowy i atrakcyjny, zawsze chce go odkryć i dotrzeć do prawdy o chorobie. fabuła.

Pewnej nocy, podczas pracy w swoim domu, słyszy dziwne dźwięki dochodzące ze swojego podwórka i z ciekawości idzie w tamtą stronę, aby znaleźć źródło dźwięku. W tej samej scenie zostaje zaatakowany i nagle wszystko staje się ciemne. Kiedy się budzi, znajduje się w pokoju i na łóżku. Na początku wszystko jest dla niego dziwne i nie wie, jak i dlaczego to dostał.

Kiedy chodzi po pokoju, zdaje sobie sprawę, że jest przymocowany do podłogi łańcuchem. Z biegiem czasu wszystko staje się coraz dziwniejsze. Ale nagle wszystko nabiera sensu; Zachowuje jednak swoją dziwność i grozę.

Steve Carell i Domnell Gleeson rozmawiają ze sobą w serialu Pacjent

Kiedy Sam (Domhnall Gleeson) wchodzi do pokoju, Alan (Steve Carell) powoli uświadamia sobie prawdziwą historię.

Sam, jeden ze starych klientów Alana (ten sam atrakcyjny pacjent), wcale nie jest zadowolony z efektów swoich sesji.

Alan Strauss utknął w okropnej sytuacji i ma teraz znacznie więcej czasu, aby pomyśleć o swojej zmarłej żonie. Uważa, że ​​zorganizowanie sesji doradczej w gabinecie doktora Straussa nie przyniesie skutku. Z tego powodu postanawia ją ukraść i zabrać do swojego domu; Ponieważ uważa, że ​​w ten sposób uzyska lepszy efekt swoich sesji doradczych.

W takiej sytuacji nie wie, co jest właściwe; Aby pomóc swojemu pacjentowi jako psycholog, zaatakować go, aby się uratować, lub wykorzystać proces leczenia pacjenta na swoją korzyść, aby mógł wydostać się z tego pokoju lub innych opcji, które pojawią się przed nim z czasem.

Ponieważ w każdej scenie ujawniają się nowe rzeczy, nie można przewidzieć, co wydarzy się w następnej sekwencji ani co czeka nas w tej historii. Jak zwykle w poprzednich artykułach, przedstawimy Ci 3 serie, które są uważane za doskonałe opcje, jeśli jesteś jednym z fanów tego gatunku.

Seria podobna do serii pacjentów

Członkowie firmy Lumen pracujący z komputerami z serii odpraw

Seria rozstania

Separacja szeregowa

  • W roli głównej: Adama Scotta, Zacha Cherry i Britt Lauera
  • Rok emisji: 2022
  • Gatunek muzyczny: Dramat, kryminał i science fiction

Streszczenie: Lumen Industries stosuje medyczny proces segregacji i izolacji. Ten proces medyczny oddziela wspomnienia niezwiązane z pracą niektórych pracowników firmy od wspomnień związanych z pracą.

Tymczasem Marek zarządza zespołem pracowników w tej firmie. Wszystko idzie bardzo dobrze, dopóki w świecie zewnętrznym nie zostaje odnaleziony tajemniczy współpracownik. Wydarzenie to stopniowo toruje drogę do odkrycia prawdy o swojej pracy i środowisku pracy.

Agent FBI w więzieniu w serialu Mind Hunter

Seria Mindhunterów

Seria łowców umysłów

W roli głównej: Jonathana Graffa, Holta McCallany’ego i Hannah Gross

Rok emisji: 2017 do 2019

Gatunek muzyczny: Kryminał, dramat i tajemnica

Streszczenie: Seria ta opowiada historię utworzenia Jednostki Nauk Behawioralnych w organizacji FBI pod koniec lat 70. XX wieku, kiedy narodziła się kryminologia kliniczna. Serial Hunter ukazuje umysły dwóch agentów tej jednostki, którzy tworzą projekt badawczy i w jego trakcie przeprowadzają wywiady z aresztowanymi seryjnymi mordercami; Aby lepiej je zrozumieć i móc szybciej zakończyć toczące się sprawy.

Dwie główne bohaterki serii Za jej oczami

Serial Za jej oczami

Seria za jego oczami

W roli głównej: Eve Hewson, Tom Bateman i Simona Brown

Rok emisji: 2021

Gatunek muzyczny: Dramat, tajemnica, horror

Streszczenie: Louise jest rozwiedzioną matką, która pracuje jako sekretarka w klinice. Pewnej nocy poznaje mężczyznę, w którym wkrótce się zakochuje. Ale nie trwa długo, zanim zdaje sobie sprawę, że ten mężczyzna jest jej szefem w klinice o imieniu David. Los sprawia, że ​​Louise spotyka żonę Davida. Stopniowo bada, co kryje się za ich związkiem.

Pobierz motywy WordPress za darmoPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz zerowe motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie intexPobierz motywy WordPress za darmodarmowy płatny kurs Udemy do pobrania