Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przedstawiamy: sklep z szablonami 3dcart

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przedstawiamy: sklep z szablonami 3dcart

Tworzenie szablonów projektów dla sklepów 3dcart może pomóc uzupełnić CV projektanta i przynieść dodatkowy dochód (30 procent każdego sprzedanego szablonu).

Zespół 3dcart jest bardzo podekscytowany uruchomieniem 3dcart Sklep z szablonami dzisiaj, która powiększy sklep z szablonami, pomoże grafikom dotrzeć do nowych klientów i zapewni więcej opcji projektowania sprzedawcy 3dcart! Nowy sklep z szablonami umożliwia projektantom przesyłanie swoich projektów do szablonów sklepu 3dcart i generowanie stałego strumienia przychodów.

Projektanci mogą zarejestrować się w programie partnerskim 3dcart, przesyłać projekty szablonów sklepów internetowych i zarabiać 30 procent na każdym sprzedanym szablonie sklepu. Cieszymy się, że możemy zaoferować projektantom możliwość połączenia się z ponad 15 000 sklepów internetowych w 12 krajach dostępnych obecnie na platformie 3dcart.

„Platforma 3dcart oferuje sprzedawcom najlepsze funkcje marketingowe, aby przyciągnąć odwiedzających do ich witryny internetowej – jednocześnie aspekt projektowy jest niezbędny, aby sklep internetowy mógł zaangażować odwiedzających i przekształcić ich w klientów” — powiedział Jimmy Rodriguez, CTO w 3dcart. „Nowy sklep z szablonami pozwala sprzedawcom 3dcart na błyskawiczne uruchomienie ich stron internetowych z niedrogim i wysokiej jakości projektem stworzonym przez profesjonalnych projektantów”.

Unikalne podejście 3dcart umożliwia grafikom z ograniczonymi umiejętnościami HTML udział w programie, ponieważ 3dcart obsługuje implementację HTML/CSS, a także kwestie wsparcia. Zakładając, że szablon zostanie zaakceptowany, projektanci zarabiają na podstawie liczby sprzedanych szablonów — im lepszy szablon, tym większa wypłata.

„Nowy program szablonów firmy 3dcart daje projektantom takim jak my możliwość zaprezentowania naszego talentu użytkownikom 3dcart” — powiedziała Danielle Stein z Butikowe studio projektowe. „Program do projektowania szablonów jest tak prosty, że nie musimy nawet kodować strony internetowej. Po prostu przesyłamy plik Photoshop z naszym projektem. To ekscytująca okazja do rozwoju naszej działalności projektowej”.

Rekommenderad:  Metryki i wskaźniki KPI: jak mierzyć skuteczność marketingu treści

Za 99 USD za zwykłe i 199 USD za premium, mniejsi sprzedawcy internetowi, którzy szukają niższej inwestycji z góry, często kupują szablony projektów sklepów, zamiast płacić za niestandardowe prace projektowe.

Pełne informacje na temat wytycznych dotyczących procesu składania wniosków i rejestracji są dostępne na stroniehttps://www.3dcart.com/template-guidelines.html. Przesyłający powinni zwracać szczególną uwagę na wytyczne dotyczące funkcji nagłówka, bocznych widżetów, głównych elementów nawigacyjnych, strony głównej, polecanych produktów, nawigacji w stopce i formatowania plików.