Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Przegląd Analisa 2024: Czy to działa? Czy to oszustwo?

 Przegląd Analisa 2024: Czy to działa? Czy to oszustwo?

Przegląd Analisy

Wszyscy wiemy, że hashtagi są naprawdę ważną częścią strategii marketingowej każdego na Instagramie.

Ale jeśli jesteś osobą, która nie miała jeszcze żadnego doświadczenia w świecie hashtagów i nie wiesz, jak zoptymalizować swoją strategię hashtagową, aby odnieść sukces, prawdopodobnie czujesz, że jesteś pozostawiony w tyle.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje wiele firm, które mogą pomóc Ci w strategii hashtagowej na Instagramie. Musisz tylko wiedzieć, jak je wybrać.

Przyjrzyjmy się w szczególności jednemu generatorowi hashtagów, Analisa, i ustalmy, czy będą one dobrze odpowiadać Twoim potrzebom, czy nie.

Przegląd Analisy 2024

Analisa to narzędzie do analizy i generowania hashtagów na Instagramie, które może pomóc Ci uzyskać w czasie rzeczywistym wgląd w wszystko, od optymalnego harmonogramu i treści publikacji, po kampanie influencerów i wiele więcej.

Są postrzegani jako legalne źródło danych i analiz.

Co to jest Analisa?

Logo Analisy

Uważa się, że jest to platforma analityczna na Instagramie, która może zmienić reguły gry w przypadku wielu marek, których nie stać na prowadzenie influencer marketingu w tradycyjny sposób.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaka jest różnica między analityką a danymi, Analisa jest w stanie naprawdę dobrze to zilustrować.

Ten niedrogi rynek jest w stanie dostarczyć Ci dane, takie jak konto obserwujące influencera oraz liczba komentarzy i polubień pod konkretnym postem.

Zrobią za Ciebie obliczenia i podają wskaźnik zaangażowania.

To jest strona danych i to są rzeczy, które otrzymasz, patrząc na konkretny post.

Jednak dzięki temu generatorowi hashtagów idą o krok dalej i zapewniają analizy.

Tak, otrzymasz surowe dane, ale także je przeanalizujesz, abyś mógł zrozumieć, że większość tych komentarzy lub polubień miała miejsce w sobotę lub wtorek, odpowiednio o godzinie 10:00 lub 15:00.

To rodzaj informacji, których potrzebujesz, aby podejmować świadome decyzje dotyczące influencer marketingu, a nawet jeśli chodzi o własny profil na Instagramie.

Tym, co czyni tę usługę tak wyjątkową i potężną, jest to, że korzystają z tych samych danych, które są publicznie dostępne, ale sięgają o wiele głębiej.

Robią to jednak w cenie przystępnej dla prawie każdego, co zmienia zasady gry.

Przegląd cen

Cennik analizy

Usługa ta oferuje dwa różne poziomy cenowe, przy czym pierwszy z nich jest bezpłatny.

Bezpłatnie dla jednego użytkownika

Bezpłatna opcja tej usługi jest całkowicie bezpłatna, ale będzie dość ograniczona.

Dane analityczne, które otrzymasz, są prawie takie same, jak te, które omówiliśmy wcześniej, co oznacza, że ​​są to tylko surowe liczby, za którymi nie kryje się żadne znaczenie.

Zamierzają przedstawić je w atrakcyjny sposób, a wykresy i wykresy będą łatwe do odczytania, więc czynnik wygody jest tutaj naprawdę miły.

Jednak nie zamierzają zagłębiać się w nie tak głęboko, więc jeśli chcesz w pełni wykorzystać ich bardziej zaawansowane funkcje, musisz zarejestrować się w ich pakiecie premium.

Premium 69 USD miesięcznie na użytkownika

Ten plan premium odblokuje wszystko, co robi ta usługa, co omówimy bardziej szczegółowo w sekcji funkcji.

Przegląd funkcji

Funkcje analizy

Jeśli chodzi o generowanie raportów w ramach tej usługi, istnieją dwa główne typy raportów, które można generować, a każdy z nich ma swoje zalety.

Kiedy wygenerujesz raport konta, otrzymasz dogłębną analizę aktywności i profilu influencera, a raport hashtagowy pomoże Ci monitorować kampanię.

W przypadku tych raportów otrzymasz szereg analiz, dzięki którym możesz uzyskać głębsze zrozumienie tematu.

 • Raport konta
 • Wskaźnik zaangażowania, polubień i komentarzy: Chociaż większość platform zaoferuje wskaźnik zaangażowania, Analisa jeszcze bardziej to rozbije, abyś mógł zobaczyć różnicę między komentarzami a polubieniami. Dzieje się tak, ponieważ nie wszystkie rodzaje zaangażowania są sobie równe, więc jeśli je w ten sposób rozdzielisz, będziesz w stanie zobaczyć, jak zaangażowana jest publiczność i na jakim poziomie.
 • Średni wskaźnik zaangażowania: Jak sama nazwa wskazuje, jest to średnia z historii profilu, zawierająca interaktywny wykres, dzięki któremu będziesz mógł zobaczyć zaangażowanie w czasie. Możesz powiększyć dowolną część wykresu, aby przyjrzeć się bliżej.
 • Całkowita liczba postów: ta funkcja nie jest zgodna ze swoją nazwą, ponieważ tak naprawdę nie będziesz w stanie zobaczyć całkowitej liczby postów opublikowanych przez osobę wpływową. Oferują jednak tutaj jeszcze bardziej przydatne informacje, w tym średnią liczbę postów tygodniowo, dziennie, miesięcznie i inny interaktywny wykres, który przeanalizuje wszystko według konkretnych dat.
 • Wzmianki i tagi: Dzięki temu dowiesz się, jakie hashtagi i profile są najczęściej używane przez influencera. Jest to bardzo pomocne, jeśli próbujesz znaleźć innych influencerów, z którymi mógłbyś chcieć współpracować, a także możesz zobaczyć, z którymi markami dany influencer współpracował w przeszłości.
 • Mapa wysyłania: Spowoduje to wyświetlenie lokalizacji wszystkich postów, o ile zostały one oznaczone geotagiem.
 • Zaangażowanie odbiorców i aktywność związana z publikowaniem postów: Te dwa różne wykresy są naprawdę ważne, jeśli chodzi o przyszłe planowanie kampanii. Aktywność publikowania będzie pokazywać godziny i dni, w których osoba wpływowa publikuje posty, a te będą oznaczone kolorami pod kątem częstotliwości. Zaangażowanie odbiorców podzieli dane w podobny sposób według godziny i dnia, a także będzie kodowane kolorami. Dzięki temu będziesz mieć dobry pogląd, kiedy odbiorcy zwracają na siebie uwagę, co pozwoli Ci zaplanować posty i przyszłą współpracę.
 • Najczęściej używane hashtagi: Oczywiście bardzo ważne jest, aby móc unikać zbyt często używanych hashtagów, aby móc zachować świeżość swoich przyszłych postów, ale nadal trzymać się hashtagów, które są trafne i skuteczne, jeśli chodzi o kampanię Twojej marki.
 • Raport hashtagowy
 • Zaangażowanie i publiczność: Te dwie sekcje zawierają różne dane, obserwujących, współpracowników, wyświetlenia, posty, komentarze i polubienia. W ten sposób możesz rozbić odbiorców i zaangażowanie, a także uzyskać naprawdę konkretny obraz tego, skąd pochodzi zaangażowanie i jak możesz ulepszyć przyszłe kampanie.
 • Całkowita liczba postów: Podobnie jak w raporcie dotyczącym konta, ten pokaże Ci interaktywny wykres, dzięki któremu będziesz mógł zobaczyć, kiedy każdy post został opublikowany w kampanii.
 • Całkowite zaangażowanie: To kolejny interaktywny wykres, który pokazuje zaangażowanie w każdym dniu, który próbujesz śledzić.
 • Udział: To pokaże Ci, ilu autorów opublikowało posty z hashtagiem, wraz z zestawieniem liczby opublikowanych numerów postów.

Zarówno dzięki hasztagom, jak i raportom dotyczącym konta, będziesz mógł zobaczyć najpopularniejsze posty dla każdego z nich.

Jeśli spojrzysz na statystyki influencera, zobaczysz najpopularniejsze posty, a jeśli chodzi o hashtagi, będą to te, które najlepiej poradziły sobie z kampanią, którą stworzyły. byli zaangażowani.

Raport hashtagowy będzie zawierał kolejny zestaw danych, który pozwoli uzyskać szczegółowe informacje na temat wydajności influencera.

Tutaj zobaczysz, co influencer zrobił najlepiej, a także dowiesz się, które z nich prawdopodobnie będziesz chciał przekazać w kolejnej kampanii.

Jeśli chcesz podejść jeszcze bardziej strategicznie, możesz sporządzić raport hashtagowy na temat konkurencji, aby móc go wykorzystać do znalezienia wpływowych osób.

Dlatego w tym momencie uważamy, że powinieneś być w stanie określić różnicę między analityką a danymi.

Uważamy, że Analisa jest niesamowicie świetna, ponieważ pomaga Ci przenieść dane o krok dalej, a tym samym zapewnia przewagę nad konkurencją, szczególnie jeśli chodzi o przyszłe kampanie marketingowe na Instagramie.

A co z ich zespołem?

Jedną z rzeczy, która jest naprawdę ważna podczas oceniania usług takich jak Analisa, jest zapoznanie się ze wszystkimi informacjami zza kulis, które znajdują się na ich stronie internetowej.

Rzecz w tego typu usługach jest taka, że ​​im bardziej szczerzy i przejrzyści będą wobec swoich odbiorców i klientów, tym większe prawdopodobieństwo, że będą mieli naprawdę dobrą reputację i tym łatwiej będzie Ci się z nimi dogadać. i pracuj z nimi.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​odkryliśmy, że Analisa była naprawdę otwarta i szczera w stosunku do zespołu za kulisami i przekazała wiele informacji na temat tego, jak rozwijają swoje funkcje i jak mogą wdrożyć swoje funkcje, aby ułatwić Ci życie .

Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku Analisy, jest to, że może ona również pomóc Ci w TikToku, więc jeśli musisz rozszerzyć swoje kampanie marketingowe na Instagramie i włączyć gdzieś tam również TikTok, będą w stanie Ci pomóc w obu przypadkach .

Ich okno czatu jest również dostępne na ich stronie internetowej, dzięki czemu możesz łatwo skontaktować się z nimi w przypadku jakichkolwiek pytań.

Czy użycie Analisy jest bezpieczne? Czy to oszustwo?

Co ostatecznie myślimy o usłudze Analisa?

Wierzymy, że Analisa jest usługą ponadprzeciętną, która naprawdę wprowadza nowe rozwiązania w świecie danych i analiz na Instagramie.

Werdykt recenzji Analisa

Problem z byciem marką na Instagramie polega na tym, że wymyślenie kolejnej kampanii marketingowej może być naprawdę trudne.

Jeśli nie spędzasz czasu na przeglądaniu analiz i zastanawianiu się, kto będzie Twoim następnym influencerem i które hashtagi będą najlepiej wykorzystane w Twojej kampanii marketingowej.

Im więcej czasu będziesz to robić, tym większy sukces odniesiesz, ale powtarzam, jeśli nie masz oka do tego typu rzeczy, nie dasz sobie naprawdę dużych szans na sukces.

Zdecydowanie polecamy tych facetów, jeśli chcesz wyprzedzić konkurencję i czerpać korzyści z pionierskiej firmy w świecie marketingu na Instagramie.

Najlepsze alternatywy Analisa 2024

Usługa Analisa jest niewątpliwie jedną z najlepszych w branży, ale czasami oczywiście opłaca się mieć kilka innych opcji.

Rzućmy okiem na kilka alternatyw Analisa.

Trzepnięcie

Trzepnięcie

Trzepnięcie może pomóc Ci zarządzać, znajdować i analizować hashtagi w kampaniach marketingowych na Instagramie i mówią, że ich ostatecznym celem jest pomoc klientom w pozbyciu się kłopotów związanych z hashtagami, dzięki czemu możesz rozwijać swój profil i bez wysiłku docierać do nowych odbiorców na Instagramie.

Mają bezpłatny okres próbny przez siedem dni i możesz anulować subskrypcję u nich w dowolnym momencie. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej recenzji Flicka.

Metahasztagi

Metahasztagi

Metahashtags to darmowy generator hashtagów na Instagramie, który pomoże Ci w zakresie analiz i wskaźników, dzięki czemu możesz ustalić, które hashtagi radzą sobie dobrze, a które można zamienić na lepsze opcje.

Mówią, że mają wszystkie analizy i hashtagi, których możesz potrzebować.

Kicksta

Recenzja Kicksty

Kicksta to sprawdzony generator hashtagów, który pojawił się już kilka razy i oferuje funkcje wykraczające poza pomoc w korzystaniu z hashtagów.

Mogą zoptymalizować Twoje kampanie marketingowe na Instagramie, jeśli chodzi o Twoje hashtagi, ale mogą też pomóc Ci w ogólnym zaangażowaniu na Instagramie, jeśli jesteś osobą, która potrzebuje odrobiny pomocy we wszystkim.