Przegląd aplikacji Tangi: nowy kąt DIY

Osobiście nie sądzę, że może być lepszy czas, aby aplikacje takie jak Tangi zabłysły, niż dzisiaj. Facebook, Instagram, TikTok i tym podobne są monitorowane, gdzie z jednej strony mamy marki, które bojkotują określone platformy, az drugiej strony kraje, które ich zabraniają. Jeśli Google i Tangi będą odtwarzać to inteligentnie, ta platforma może być politycznie poprawną wersją wideo Pinterest. Mówi o inspirującym aspekcie Pinterest, Zwiększ swoje wrażenia, oferując krótkie, jednominutowe filmy z segmentu DIY.

Doświadczenie użytkownika z Tangi przypomina mi TikTok, szczególnie przyciski do polubienia i oznaczenia w prawym rogu ekranu. Moim zdaniem wydaje mi się, że pożyczyli trochę stąd, spolślili to i stworzyli nową platformę do dzielenia się talentem. Nie popełnij błędu, aplikacja i jej sugestie z filmu są pionowe, mniej niż minuta, ale zespół jeszcze nie w pełni wykonał koło, po prostu dodaje glam do sugestii już tam dostępnych.

Obudźmy się

Po sformalizowaniu utworzenia konta i zalogowaniu się, Tangi, aplikacja do udostępniania filmów społecznościowych z obszaru 120 (warsztaty Google na temat produktów eksperymentalnych), przenosi Cię do świata materiałów dla majsterkowiczów. Gatunek dotyczy głównie sztuki i rzemiosła, ale gotowanie i dzielenie się pysznymi przepisami jest również bardzo powszechne. Zasadniczo jest to wodopój dla kreatywnych ludzi – z różnych środowisk – demonstrujących swoje umiejętności i inspirujących ludzi do kopiowania swoich przedstawień.

Zaletą wideo w tym segmencie jest to, że pomaga w tworzeniu szumu w tym procesie. To jak „wiara to wiara”. Idąc dalej sztuką komunikacji, wideo ma tylko bardziej trwały efekt, ponieważ wideo może poprowadzić Cię krok po kroku przez proces tworzenia, bez polegania wyłącznie na obrazach i tekście.

Ta „eksperymentalna aplikacja do udostępniania filmów społecznościowych” może pomóc Ci być tak kreatywnym, jak to tylko możliwe, i mieć wpływ na mikro-dziedzinę. Akronim Tangi, czerpiąc inspirację ze słów „TeAch i Give and materialable”, oznacza „co możesz zrobić”.

Przebudźcie się Awesome

Bez względu na oczywistą kategorię DIY, Sztuka, Uroda, Dekoracje i Gotowanie, jestem bardzo zainteresowany kategorią Styl życia i rodzice. Stuknij „Rodzice”, aby przejść do świata działań i projektów, które możesz zrobić ze swoimi dziećmi. Biorąc pod uwagę szalony styl życia „lockout”, widzę, że ta kategoria stanowi zaletę dla rodziców z małymi dziećmi, ponieważ pozwalają im zająć się kreatywnymi projektami. W tym segmencie dobrze jest, że wideo jest krótkie i słodkie, ponieważ złożone projekty wymagają równych inwestycji w całkowitą podaż.

Wziąłem kategorię „kucharz”, która później została podzielona na chleb, gotowanie, napoje i wegetariańskie. Chociaż wideo trwało tylko minutę, przepis został opublikowany w sekcji komentarzy. A jeśli naciśniesz przycisk „Wypróbuj” w prawym dolnym rogu ekranu, możesz przesłać swój przepis. Cóż, „Wypróbuj” to funkcja, która jest w pełni dostępna dla wszystkich filmów, więc przyciągasz moją uwagę …

Masz opcję „polubienia” filmu, komentarza, zakładki lub „wypróbuj”. Powrót do strony głównej, na pasku menu u dołu ekranu, to przycisk Wypróbuj, w którym wyświetlane są wszystkie „wypróbowane” projekty. Zasadniczo można to nazwać treścią generowaną przez użytkowników. Proces myślowy stojący za tą funkcją polega na budowaniu społeczności, wypełnianiu luki między twórcami a ich fanami. Sam marketing i handlowcy „krzyczą głośno”, jest to kluczowy krok dla marek, szczególnie tych z branży spożywczej, do budowania i interakcji z bezpośrednimi konsumentami. Wyobraź sobie na przykład, że Nestlé pokazuje przepisy i zachęca fanów do przesyłania swoich dzieł na ten sam temat.

Podczas gdy maksymalna długość dowolnego filmu wynosi 60 sekund, większość ludzi skraca swój film o 45 sekund. Mówią, że tego potrzebują 3 przyciągnięcie uwagi platformy cyfrowej zajmuje trochę czasu, więc w tym sensie treść jest ostra i szybka. Oznacza to, że nie jest to tak długie i skomplikowane YouTube wideo, treść w Tangi jest ostra i dokładna. Może nawet pokazywać wskazówki i porady lub po prostu zainspirować Cię do stworzenia czegoś nowego.

Co myślimy

Całe doświadczenie z Tangi było pyszne. Niestety ta aplikacja jest dostępna wyłącznie na zaproszenie i musisz dołączyć, aby dołączyć do listy twórców. Zachowanie kontroli w ich rękach, jeśli mnie zapytasz, to mądry ruch zespołu Tangi, zapewniający kontrolę jakości.