Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przegląd funkcji i wyzwań związanych ze sprawnością SELF

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przegląd funkcji i wyzwań związanych ze sprawnością SELF

Udział w wyzwaniu fitness, czy to przez długi, czy krótki czas, to świetny sposób na utrzymanie motywacji. Ponadto utrzymanie motywacji oznacza, że ​​masz większe szanse na osiągnięcie swoich celów fitness! A wyzwania fitness sprawiają, że ćwiczenia są nieco przyjemniejsze, przyjemniejsze i osiągalne.

Może się okazać, że wygodniej będzie całkowicie zrezygnować z siłowni i zamiast tego wybrać ćwiczenia w domu. Na szczęście wyzwania fitness online, takie jak niesamowita kolekcja SELF, mogą inspirować Cię w zaciszu własnego domu.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Co to jest SIEBIE?

SELF to platforma internetowa, która obejmuje głównie tematy związane z wellness. Niektóre z nich to zdrowie, uroda, miłość, jedzenie, kultura i oczywiście fitness. Poza oferowaniem szeregu zabawnych wyzwań fitness, treści fitness SELF obejmują sprzęt do ćwiczeń i odzież, a także najnowsze wiadomości dotyczące fitnessu i pomocne wskazówki. Ponadto dostępna jest przydatna wyszukiwarka ćwiczeń, która pomoże Ci wybrać następny trening.

Co musisz wiedzieć o wyzwaniach fitness SELF

Witryna SELF oferuje szeroką gamę wyzwań fitness. Większość wyzwań trwa cztery tygodnie i obejmuje 20 treningów w domu. Zasadniczo oznacza to, że wykonujesz pięć treningów tygodniowo z dwoma dniami odpoczynku pomiędzy nimi. Wykorzystaj maksymalnie ten czas, wykonując aktywną regenerację w dni odpoczynku.

Wyzwania fitness składają się głównie z kombinacji ćwiczeń siłowych i sesji cardio. Dodatkowo obejmują one dostęp do społeczności Facebook grupę, dzienny kalendarz treningów, przypomnienia e-mailowe, mnóstwo motywacji od zespołu SELF, a niektóre zawierają nawet zdrowe przepisy.

Kalendarz treningów

Gdy wybierzesz jedno z wyzwań fitness SELF, w którym chcesz wziąć udział, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wpisać swój adres e-mail i zarejestrować się. Nie spowoduje to irytujących, niekończących się e-maili; raczej otrzymasz pełny program ćwiczeń na dany miesiąc.

Rekommenderad:  Możesz teraz oglądać filmy dokumentalne Netflix za darmo na YouTube

Rzeczywiście, każdego dnia będziesz otrzymywać e-maile z informacjami o codziennym treningu, aby być na bieżąco z wyzwaniem. Ale nie martw się, jeśli w dowolnym momencie chcesz przerwać lub wstrzymać wyzwanie, zawsze możesz anulować subskrypcję.

Co więcej, wszystkie wyzwania fitness zawierają poręczny planer ćwiczeń w formacie PDF z przeglądem pełnego czterotygodniowego harmonogramu. Ten aspekt jest fantastyczny, ponieważ umożliwia pobranie i wydrukowanie kalendarza, a następnie śledzenie treningów podczas ich wykonywania.

Zespół SELF zachęca również do śledzenia snu przez cały czas trwania wyzwania, ponieważ nawyki związane ze snem odgrywają ważną rolę w Twojej podróży fitness.

SAMODZIELNE cotygodniowe treningi

Cotygodniowe treningi są oparte na wybranym przez Ciebie wyzwaniu fitness. Ogólnie rzecz biorąc, treningi koncentrują się przede wszystkim na zdrowej mieszance ćwiczeń siłowych i cardio, z naciskiem na wykorzystanie wyłącznie masy ciała. Kiedy po raz pierwszy dołączasz do wyzwania, zobaczysz przegląd wszystkiego, co musisz wiedzieć. Główne szczegóły obejmują planer ćwiczeń do wydrukowania oraz codzienne treningi podzielone na cztery tygodnie.

Niektóre wyzwania fitness zapewniają dodatkowe wskazówki, takie jak aktywne pomysły na regenerację i pyszne przepisy. Ale jeśli szukasz łatwych, zdrowych przepisów, które możesz ugotować w domu, możesz po prostu dotknąć Żywność zakładkę u góry przeglądarki.

Ponadto wyzwania fitness SELF czasami łączą się z SELF YouTube Kanał, na którym możesz śledzić zajęcia online. Na przykład wyzwanie fitness SELF 2023 Good Vibes zawiera głównie GIF-y demonstrujące każdy ruch, podczas gdy cotygodniowa rutyna jogi przenosi Cię do filmu na YouTube gdzie możesz pocić się razem z trenerami SELF.

Opcje modyfikacji treningu na SELF

Jedną z najlepszych rzeczy w wyzwaniach fitness SELF jest swoboda modyfikowania każdego treningu zgodnie z poziomem sprawności. Przed rozpoczęciem każdego codziennego treningu możesz przejrzeć dołączone ćwiczenia, a także wskazówki dotyczące treningu, w których możesz wybierać między różnymi opcjami obwodu.

Rekommenderad:  Co się dzieje w CustomGPT.ai: podsumowanie grudnia 2021 r

Jest też coś tzw Dodatkowy kredyt, Bonusowy ruchLub Apreter. Tutaj możesz wypróbować opcjonalne dodatkowe ćwiczenia na koniec ostatniego obwodu, aby zmusić się i nieco utrudnić trening. Dodatkowo istnieją również opcje ułatwiające lub utrudniające niektóre ruchy. Na przykład włączenie hantli do niektórych ćwiczeń, takich jak odwrotne wypady lub przysiady.

Wyszukiwarki własnych treningów

Jeśli masz ochotę na dodatkową sesję treningową, rozgrzewkę lub schłodzenie po codziennym treningu, musisz skorzystać z wyszukiwarek treningów SELF. Pierwsza wyszukiwarka ułatwia wyszukiwanie treningów, dzieląc je na sześć grup: całe ciało, rozciąganie, core, cardio, górna część ciała i dolna część ciała.

Stamtąd kategorie są dalej podzielone. Jeśli na przykład wybierzesz treningi górnej części ciała, możesz wybrać jeden w zależności od tego, czy chcesz używać sprzętu do ćwiczeń, czy tylko masy ciała.

Kolejna wyszukiwarka ćwiczeń koncentruje się wyłącznie na treningach, które nie wymagają żadnego sprzętu. Aby znaleźć idealny trening i zacząć się pocić, po prostu użyj różnych filtrów. Dostępne są 184 treningi do wyboru i możesz zawęzić wyszukiwanie w oparciu o te cztery kategorie: typ treningu, intensywność, czas i część ciała.

Jak trudno jest wytrwać w jednym z wyzwań fitness SELF?

Jeśli chodzi o wyzwania fitness SELF, przed przystąpieniem do nich należy pamiętać o kilku negatywnych aspektach. Po pierwsze, prawie wszystkie wyzwania trwają cztery tygodnie. Wyjątkiem jest wyzwanie Summer Boot Camp.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z odchudzaniem, miesięczne wyzwanie fitness online może być nieco zbyt długie. Alternatywnie, dla tych, którzy są mistrzami fitnessu, cztery tygodnie mogą być zbyt krótkie.

Kolejnym aspektem, o którym należy pamiętać, jest to, że treningi SELF znacznie różnią się od typowych filmów lub zajęć z treningami. Poza kilkoma zajęciami treningowymi połączonymi z JA YouTube kanał, codzienne treningi opierają się wyłącznie na GIF-ach i tekście, które Cię przeprowadzą.

Rekommenderad:  Co to jest transfer profilu Netflix i jak to działa?

Zawiera dużo tekstu. Tak więc, jeśli jesteś kimś, kto nienawidzi czytać i woli wskazówki wideo i audio, najlepiej pomiń wyzwania fitness SELF i znajdź coś innego.

Ostatnim minusem, który należy wziąć pod uwagę, jest brak zróżnicowania między wyzwaniami fitness. Jasne, jest więcej niż wystarczająco do wyboru z mnóstwem możliwych modyfikacji. Jednak prawie wszystkie wyzwania koncentrują się wyłącznie na treningach siłowych i cardio. Byłoby lepiej uwzględnić również inne opcje, takie jak wyzwanie jogi lub wyzwanie Pilates.

Spocone wyzwania fitness SELF mogą utrzymać motywację i zdrowie

Często, jeśli dopiero zaczynasz ćwiczyć lub zrobiłeś sobie długą przerwę, trzymanie się reżimu treningowego może być trudne. Tutaj mogą pomóc wyzwania fitness online. Te wyzwania online zmuszają Cię do rozwijania lepszych nawyków i utrzymywania celów fitness na dobrej drodze.

Ponadto udział w wyzwaniu fitness może pomóc ci wytrwać w ćwiczeniach przez określony czas. Więc jeśli chcesz być wysportowany, zdrowy i szczęśliwy, wypróbuj jedno z internetowych wyzwań fitness SELF.

Table of Contents