Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przegląd narzędzi AI do wnętrz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przegląd narzędzi AI do wnętrz

Oparte na sztucznej inteligencji narzędzie do projektowania wnętrz, które daje pomysły na projektowanie wnętrz i wirtualną inscenizację ofert nieruchomości.

O wewnętrznej sztucznej inteligencji

Interior AI to Twoja ulubiona aplikacja do projektowania wnętrz. Narzędzie wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia pomysłów na wystrój wnętrz i pomaga w aspektach projektowania, w tym w planowaniu, strukturyzacji i oświetleniu.

Narzędzie jest idealne dla właścicieli domów, którzy chcą odnowić swoje domy. Projektanci mogą używać sztucznej inteligencji do przeprowadzania burzy mózgów na temat nowych pomysłów projektowych dla klientów i nadawania im spersonalizowanego charakteru.

Sztuczna inteligencja wnętrz może przekształcić Twój obecny pokój w ponad 32 style, w tym współczesny, tradycyjny, minimalistyczny, tropikalny, biofiliczny, artystyczny, industrialny itp. Prześlij zdjęcie swojego pokoju i poczekaj, aż sztuczna inteligencja wnętrz pokaże swoją magię! Jeśli podoba Ci się wygenerowany obraz, możesz użyć go jako danych wejściowych do tworzenia lepszych pomysłów.

Oficjalna strona internetowa https://interiorai.com/
Nazwa firmy poziomy Pietera
Data uruchomienia Nieznany
Kategoria Narzędzia sztucznej inteligencji do projektowania wnętrz

Funkcje sztucznej inteligencji wnętrza

Interior AI to pomocne narzędzie dla projektantów wnętrz. Niektóre z jego uderzających cech obejmują:

 • Interior AI zapewnia użytkownikom spersonalizowane sugestie w oparciu o ich preferencje.
 • Interior AI generuje makiety i projekty na podstawie przesłanych obrazów, kąta pomieszczenia i konstrukcji.
 • Interior AI automatyzuje powtarzalne zadania, oszczędzając czas projektantów i właścicieli domów.
 • Narzędzie oferuje szybsze wyniki przy znacznie niższych kosztach niż profesjonalni projektanci.
 • Interior AI generuje obrazy i projekty w wysokiej rozdzielczości.
 • Oferuje nieograniczone renderowanie dla posiadaczy planu premium.
 • Oferuje prywatne przestrzenie robocze i projekty bez znaków wodnych dla profesjonalistów z planami premium.
 • Użytkownicy mogą przeglądać projekty AI wnętrz w 2-D i 3-D tryby.

Wewnętrzny przypadek użycia sztucznej inteligencji — zastosowania w świecie rzeczywistym

AI wnętrz nie ogranicza się do projektantów wnętrz. Z platformy mogą korzystać różni profesjonaliści, tacy jak:

 • Agenci nieruchomości mogą tworzyć wirtualne etapy za pomocą sztucznej inteligencji wnętrz w celu wystawiania ofert.
 • Właściciele domów mogą wykorzystywać sztuczną inteligencję wnętrz do generowania pomysłów na modyfikację istniejących wnętrz swoich domów.
 • Projektanci wnętrz mogą używać sztucznej inteligencji wnętrz, aby pokazywać klientom makiety lub projekty.
Rekommenderad:  7 najlepszych narzędzi marketingu cyfrowego do wykorzystania w 2023 r

Ceny sztucznej inteligencji we wnętrzach

Interior AI oferuje użytkownikom bezpłatny plan eksploracji platformy. Ten plan zapewnia ograniczony dostęp do funkcji AI wnętrza i generuje obrazy ze znakami wodnymi. Aby uzyskać nieograniczony dostęp do AI wnętrza, możesz kupić jeden z następujących planów:

 • Interior AI pro (miesięcznie) – 29 USD miesięcznie z nieograniczoną liczbą renderów i dostępem do licencji komercyjnej dla jednej osoby.
 • Interior AI pro (rocznie) – 249 USD rocznie z nieograniczoną liczbą renderów i dostępem do licencji komercyjnej dla jednej osoby.
 • Interior AI pro dla zespołów (rok) – 299 USD rocznie z nieograniczoną liczbą renderów i dostępem do licencji komercyjnej dla jednej osoby.
 • Interior AI pro dla zespołów (rok) – 1999 USD rocznie z nieograniczonymi renderowaniami i dostępem do licencji komercyjnej dla maksymalnie 10 osób.

Wniosek

Interior AI to doskonała platforma dla projektantów wnętrz i agentów nieruchomości. Platforma może pomóc w generowaniu różnych pomysłów i projektów przy niższych kosztach i szybciej. Projektanci mogą czerpać inspirację do najnowszych projektów. Mogą go użyć do połączenia dwóch motywów i zobaczyć wyniki przed wdrożeniem.

Interior AI zmniejsza obciążenie projektantów, automatyzując powtarzalne zadania. Platforma jest obowiązkowa dla tych, którzy natychmiast szukają inspiracji projektowych. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób o ograniczonym budżecie. Wypróbuj za darmo, a później przejdź na plan pro.

Często zadawane pytania


Czy wewnętrzna sztuczna inteligencja jest darmowa?

Tak, Interior AI jest darmowe. Możesz go używać za darmo do generowania podstawowych pomysłów. Jeśli jednak chcesz nieograniczoną liczbę renderów, pełnych funkcji i projektów bez znaków wodnych, musisz wykupić plan premium już od 29 USD miesięcznie.

Czy każdy może korzystać z AI wnętrza?

Tak, każdy może korzystać ze strony internetowej Interior AI. Narzędzie ma intuicyjny i łatwy do zrozumienia interfejs, dzięki czemu jest idealne dla początkujących i profesjonalistów. Narzędzie jest przeznaczone dla osób prywatnych, właścicieli domów i projektantów, niezależnie od wielkości projektu i budżetu. Możesz uzyskać dostęp do Interior AI ze swojej strony internetowej, tworząc swoje konto. Jeśli jesteś właścicielem firmy projektowej, skorzystaj z profesjonalnego planu udostępniania narzędzia maksymalnie 10 członkom zespołu.

Rekommenderad:  Używam Spotify DJ od miesiąca — oto 5 rzeczy, które kocham i nienawidzę

W jakich sektorach można zastosować Interior AI?

AI wnętrz może być wykorzystana do generowania projektów pomieszczeń lub budynków. Może również pomóc w analizie wymiarów lub układów, ustawieniu mebli oraz doborze oświetlenia i materiałów. Wewnętrzna sztuczna inteligencja zapewnia spersonalizowane sugestie w oparciu o preferencje użytkownika.

Czy moje projekty są usuwane po jakimś czasie?

Projekty utworzone za pomocą bezpłatnej wersji Interior AI pozostają przez 15 minut, a później są automatycznie usuwane. Jednak projekty utworzone przy użyciu wersji pro pozostają, dopóki użytkownik ich nie usunie. Te projekty są prywatne i wolne od znaków wodnych, więc użytkownicy mogą udostępniać je innym.

Czy korzystanie z AI wnętrza jest bezpieczne?

Wewnętrzna sztuczna inteligencja jest dostępna za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i jest bezpieczna w użyciu. Możesz z niego korzystać online, tworząc konto i kupując jego pro plany. Nie musisz się martwić hakerami, wirusami ani złośliwym oprogramowaniem. To niezawodna platforma.