Przegląd PDFelement Pro – najlepszy edytor PDF wypróbuj w 2019 roku

Jeśli szukasz narzędzia, które ma wszystkie funkcje Adobe Acrobat i które obsłuży twoje dokumenty, znajdziesz wiele opcji, które pomogą Ci to osiągnąć, niektóre z nich są nieporęczne, wymagają dużej ilości pamięci graficzny interfejs użytkownika z wieloma przydatnymi funkcjami ukrytymi pod innymi opcjami, a wiele z nich jest pozbawionych funkcji, ale istnieje taki, który rewolucjonizuje produktywność twojej dokumentacji.

PDFelement Pro iSkySoft, które jest jednym z najlepszych programów do edycji pdf, alternatywą dla Adobe Acrobat. PDFelement Pro ma pasek narzędzi zawierający funkcje takie jak edycja, nawigacja, konwersja, przeglądanie i ochrona plików PDF. PDFelement Pro zapewnia pełen zestaw opcji, od modyfikacji plików PDF po rysowanie, w tym edycję, kadrowanie tekstów, numerację, a nawet zmianę koloru tła. Dzięki PDFelement Pro możesz dodawać podpis, obrazy, a nawet rysowanie myszą.

W biznesie i korporacjach ochrona danych przed nieautoryzowanymi osobami i ochrona przed kradzieżą danych jest bardzo ważna. PDFelement Pro oferuje na to rozwiązanie. Teraz możesz szyfrować pliki PDF za pomocą hasła lub kodu. Dane muszą być wymagane do autoryzacji i hasła. Możesz także redagować kontekst, teksty, obrazy, a nawet pełne strony.

Wynik obrazu dla PDFelement 6

Funkcje PDFelement Pro iSkySoft

Powodem, dla którego iSkySoft PDFelement Pro jest najlepszą alternatywą dla Adobe, są jego niesamowite funkcje i tani.

Utwórz pliki PDF

Dzięki PDFelement Pro iSkySoft Pro nie musisz się martwić o tworzenie pełnych plików PDF. Proces jest prosty i łatwy, jego ukończenie zajmuje tylko kilka minut.

Eksportuj dane do Excela

PDFelement Pro może z łatwością eksportować dane do plików Excel. Istnieje inne oprogramowanie, które oferuje tę samą platformę, ale nikt nie jest tak łatwy, jak edytor PDF 6, Nie musisz się martwić o żmudny proces.

Edytować tekst

PDFelement Pro to potężny edytor tekstu. Oferuje dwa tryby edycji: jeden to tryb liniowy, a drugi to tryb akapitowy. Podobnie jak MS, możesz edytować dokument.

Podaj dane ze zeskanowanego pliku PDF

W ciągu zaledwie kilku minut możesz wyeksportować dane do nowego pliku PDF, nawet ze skanowanymi dokumentami PDF za pomocą PDFelement Pro.

Przetwarzanie wsadowe

Jedną z kluczowych funkcji, dzięki której PDFelement Pro jest najlepszym oprogramowaniem, jest wsadowe przetwarzanie plików. Przetwarzanie wsadowe wymaga konwersji plików, ekstrakcji danych, OCR i innych funkcji znaku wodnego.

Dlaczego warto korzystać z iSkySoft PDFelement Pro?

Jeśli szukasz powodów, dla których warto skorzystać z PDFelement Pro, jako alternatywy dla Adobe, jest kilka takich, które znacznie poprawią Twoje wrażenia. PDFelement Pro może konwertować pliki PDF na formaty Microsoft Office, HTML, tekst sformatowany, zwykły tekst, kilka typów obrazów oraz w wersji Mac, AppleStrony. Możesz przekonwertować jeden plik na raz lub nieograniczoną liczbę naraz.

Poniżej wymieniono kilka powodów, dla których powinieneś zacząć korzystać z PDFelement Pro.

 • Opłacalny – Głównym powodem, dla którego ludzie wolą PDFelement Pro od Adobe, jest fakt, że jest to opłacalne. Zapewnia on wszechstronne funkcje i umożliwia tworzenie własnych dokumentów PDF.
 • Łatwy w użyciu – Najlepsze oprogramowanie to takie, które jest proste i łatwe w użyciu. Inne udokumentowane oprogramowanie zawiera wiele ograniczeń i funkcji, które są mylące. Dzięki PDFelement Pro nie musisz się o to martwić.
 • Wydajna obsługa klienta – Jeśli chodzi o obsługę klienta, jest niesamowita. Jeśli masz jakiś problem lub napotkasz jakiś problem, rozwiąże go tylko dobra obsługa klienta w danym miejscu.
 • Wielka dokładność OCR – PDFelement Pro ma świetny OCR, co oznacza optyczne rozpoznawanie znaków, funkcję służącą do skanowania dokumentu oraz edycji zeskanowanego dokumentu. OCR obsługuje obecnie do 20 języków.

Co nowego w PDFelement?

Teraz, gdy przeszliśmy przez wszystkie ważne czynniki, następną rzeczą, którą musimy sprawdzić, jest nowość w PDFelement Pro.

 • Edytuj obiekty graficzne
 • Ekstrakcja danych
 • Wyświetlacz z wieloma płytkami
 • PDF ze skanerów
 • Świetny OCR
 • Załączniki w plikach PDF
 • Obsługa plików PDF opartych na XFA

PDFelement Pro jest dostępny dla komputerów Mac i Windows. Oto porównanie edytorów PDF:

cechy produktu PDFelement Pro Adobe Acrobat
Zgodność Windows, Mac, iOS, Android Windows, Mac
Szybkość konwersji Konwertuj 100 stron na 1 min. Konwertuj 100 stron na więcej niż 2 min.
Format wyjściowy MS Excel, Powerpoint, JPG, GIF, PNG, tekst, HTML MS Excel, Powerpoint, JPG, PNG
Adnotuj PDF Pole tekstowe, znaczki, maszyna do pisania, podświetlenie, rysunek, kształty Podświetl, rysowanie, kształty
Edytuj tekst i obrazy Dodaj, edytuj, usuń, zmień kolor, obraz, linię i spację Dodawaj, usuwaj i modyfikuj obrazy i teksty
Zarządzanie stroną Wstaw, Usuń, Przytnij, Obróć, Zamień Wstaw, usuń, uporządkuj

Jak edytować pliki PDF za pomocą PDFelement

Edycja plików PDF za pomocą iSkySoft PDFelement jest bardzo łatwa. To narzędzie pozwala edytować tekst, obrazy, nagłówki i stopki w bardzo łatwy i profesjonalny sposób.

Krok 1: Uruchom narzędzie do edycji plików PDF i importuj pliki PDF

Przegląd PDFelement Pro - najlepszy edytor PDF wypróbuj w 2019 roku 1

Krok 2: Edytuj tekst w pliku PDF. Na górnym pasku narzędzi kliknij 'Tekst' przycisk, a następnie dwukrotnie kliknij dowolny tekst na stronie PDF, aby rozpocząć edycję.

Przegląd PDFelement Pro - najlepszy edytor PDF wypróbuj w 2019 roku 2

Krok 3: W ten sposób możesz edytować obrazy w PDFElement. po prostu kliknij „Obraz”, A następnie możesz łatwo przycinać, zamieniać, wyodrębniać lub wstawiać obrazy do pliku PDF.

Przegląd PDFelement Pro - najlepszy edytor PDF wypróbuj w 2019 roku 3

Porównanie najlepszych edytorów PDF

cechy produktu PDFelement Nitro Pro Adobe®Acrobat® Foxit Phantom
Zgodność Windows, Mac, iOS, Android Windows Windows, Mac Windows, Mac
Cena £ Standard: 49 USD Profesjonalny: 79 USD Zacznij od 159,99 USD 12,99-14.99 miesięcznie (subskrypcja) 99,99 USD – 159 USD
Szybkość konwersji Konwertuj 100 stron na 1 min Konwertuj 100 stron więcej niż 2 min Konwertuj 100 stron więcej niż 2 min Konwertuj 100 stron więcej niż 2 min
Łatwy w użyciu
Zachowaj oryginalny układ
Konwersja partii
Brak ograniczeń rozmiaru pliku
Bezpieczeństwo
Funkcja OCR
Format wyjściowy Word, Excel, PowerPoint, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, Tekst, RTF, HTML, EPUB, HWP, HWPX Word, Excel, PowerPoint, JPG, PNG, TIFF, Tekst, RTF Word, Excel, PowerPoint, JPG, PNG, TIFF, RTF Word, Excel, PowerPoint, tekst, obraz, HTML
Adnotuj PDF Note, Znaczniki, maszyna do pisania, pole tekstowe, znaczki, podświetlenie, podkreślenie, podświetlenie obszaru, załącznik, kształty, rysunek itp. Note, Znaczniki, znaczki, kształty, rysunki itp. Podświetlanie, znaczniki, kształty, rysunek itp. Pole tekstowe, Note, rysunek itp.
Edytuj tekst i obrazy Dodaj / Edytuj / Usuń tekst, link, obraz; Zmień kolor tekstu, czcionkę, wyrównanie, odstęp między wierszami itp. Dodawaj, usuwaj i modyfikuj teksty i obrazy PDF Dodawaj, usuwaj i modyfikuj teksty i obrazy PDF Dodawaj, usuwaj i modyfikuj teksty i obrazy PDF
Zarządzanie stroną Wstaw, Usuń, Przytnij, Obróć, Podziel, Wyodrębnij, Zamień, Zmień kolejność Dodaj, usuń, uporządkuj Wstaw, usuń, uporządkuj Wstaw, usuń, uporządkuj
Wybierz powód Łatwy w użyciu, w pełni funkcjonalny, ale opłacalny Najbardziej profesjonalny w branży plików PDF, ale z wyższą ceną i złożonymi funkcjami (przez większość czasu nie potrzebujesz niektórych z nich) Dobra reputacja i usługa w chmurze (cena jest niewiele taniej niż Adobe)

cennik

Model wyceny jest bardzo elastyczny i możesz wybrać pakiet według własnych potrzeb.

 • PDFelement: Ograniczone funkcje – 49 USD rocznie
 • PDFelement Pro: Pełne funkcje – 79 USD rocznie
 • PDFelement Pro dla zespołu: Pełna funkcjonalność + zarządzanie zespołem – 109 USD rocznie
cechy Standard (49 USD) Zawodowiec (79 USD)
Przeczytaj plik PDF
Stwórz PDF
Edytuj plik PDF
Konwertuj PDF
Adnotuj PDF
Zabezpiecz i podpisz PDF
Dodaj znaki wodne, tła, nagłówki i stopki
Dostęp do setek szablonów PDF
Dodano oznakowanie strony
OCR
Automatyczne rozpoznawanie formularzy
Ekstrakcja danych z formularza
Numeracja Batesa
Przeróbka
Pliki PDF przetwarzania wsadowego
Optymalizacja rozmiaru pliku
Obsługa plików PDF / A
Skaner do plików PDF

Wniosek

PDFelement Pro to prosta i łatwa w nawigacji niż wiele przeglądarek dokumentów dostępnych na rynku. Interfejs użytkownika jest minimalny i łatwy do znalezienia wymaganych opcji. Przepływ pracy z PDFelement jest tak płynny, że można go używać nawet do najbardziej zaawansowanych potrzeb biznesowych. W porównaniu z innymi dostępnymi profesjonalnymi edytorami pdf, jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych alternatyw Acrobat dostępnych za ułamek kosztów. Jeśli już szukasz alternatyw dla czytnika Adobe Acrobat, zachęcamy do wypróbowania PDFelement Pro.

Najlepsze jest to, że jest dostępna ekskluzywna oferta dla czytelników Twitgoo, możesz pobrać oprogramowanie nawet za 50 procent.

Pobierz PDFelement Pro już dziś i skorzystaj z 50% zniżki

Plusy i minusy

Plusy

 • Minimalna konstrukcja interfejsu użytkownika
 • Płynne wrażenia
 • Zaawansowane narzędzia biznesowe
 • Kompatybilność między platformami
 • Może tworzyć własne pliki PDF, edytować istniejące lub pracować na zeskanowanej kopii za pomocą kilku kliknięć

Cons

 • Interfejs użytkownika w komputerach Mac i Windows różni się trochę

Pobierz dla Windows

Pobierz na Maca