Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przegląd rynku Envato (największy rynek zasobów cyfrowych)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przegląd rynku Envato (największy rynek zasobów cyfrowych)

Envato to największy Digital Assets Marketplace, gdzie znajdziesz wiele cyfrowych kreacji, narzędzi, usług, szablonów itp.

Ma wiele usług, takich jak .

Z pomocą Envato możesz uzyskać wiele kreacji do swoich filmów, audio, stron internetowych, projektów i tak dalej.

Osobiście uważam, że jest to największa pomoc dla wszystkich internautów, którzy chcą, aby ich prace lub projekty były atrakcyjne i bardziej konwertujące.

W tym artykule omówię więc jedną z najlepszych usług Envato.

W tej recenzji porozmawiamy o usługach lub narzędziach, które nam zapewnia, a wraz z tym zobaczymy jego zalety i wady.

Teraz tylko to, na koniec mam zamiar również poprowadzić to, jak można

 • Szczegółowa recenzja Envato Marketplace
 • Wszystkie usługi Envato Market
 • Jego zalety i wady
 • Alternatywy dla rynku Envato
 • Jak zarabiać z Envato

Co to jest Envato Marketplace

to jeden z największych marketplace’ów, na którym znajdziesz wiele cyfrowych produktów lub kreacji, takich jak motywy, wtyczki, wideo, audio, szablony itp.

Istnieje w sumie 7 usług, które Envato Market świadczy ludziom.

Jest wiele osób, które nie są ekspertami w projektowaniu, programowaniu czy pracach kreatywnych, więc dla nich ta platforma jest największą pomocą.

Aby mogli uczynić swoje prace jeszcze bardziej atrakcyjnymi i wciągającymi na tym niesamowitym rynku.

Dlatego w tym artykule dowiesz się szczegółowo o każdej usłudze. Wraz z tym dowiesz się również, która usługa jest dla Ciebie przydatna do zakupu.

Usługi Envato Market:

Istnieje wiele usług, które można uzyskać na rynku Envato i powiem ci, że wszystkie te usługi są bardzo, bardzo przydatne, nawet ja uważam je za bardzo przydatne w mojej pracy.

Spróbujmy więc szczegółowo zrozumieć wszystkie te usługi.

1. MotywLas

jest w zasadzie częścią Envato, chociaż znajduje się w innej domenie, jeśli otworzysz jego stronę internetową, dowiesz się, że ta usługa Themeforest należy do Envato.

Teraz główne pytanie brzmi: jakie wszystkie usługi lub narzędzia oferuje?

Pozwól, że opowiem ci szczegółowo. Jak można się domyślić po nazwie, którą t może dostarczać ludziom motywy lub szablony witryny.

Themeforest zapewnia motywy WordPressa jak również z Bloger, więc jeśli masz bloga lub stronę internetową na WordPress lub Bloggerze, to powiem ci, że masz zamiar dodać tę stronę do zakładek, ponieważ jest to bardzo przydatne.

Tutaj, na tej platformie, otrzymasz wiele najlepszych, atrakcyjnych, lekkich i niedrogich motywów stron internetowych, które możesz kupić i zainstalować na swojej stronie internetowej lub blogu.

:

Oprócz motywów znajdziesz także wiele pięknych i atrakcyjnych szablonów stron internetowych.

Teraz jest wielu ludzi, którzy nie są ekspertami w projektowaniu stron internetowych, dlatego wszyscy ci ludzie mogą skorzystać z pomocy szablonów stron internetowych, które są dostarczane przez tę platformę ThemeForest.

Możesz łatwo uzyskać dostęp e-commerce, CMS, strona, szablony marketingowe itp.

Powiem wam wszystkim, że wszystkie te motywy i szablony są mobilne, a także przyjazne dla SEO, co oznacza, że ​​​​będzie wyglądać dobrze i atrakcyjnie również w wersji mobilnej lub tabletowej.

Ponieważ jest również przyjazny dla SEO, pomoże w rankingu Twojej witryny.

Tak więc, jeśli szukasz najlepszego motywu lub szablonu dla swojej witryny, polecam odwiedzić to stronę (która jest autorstwa Envato), gdzie znajdziesz najlepszą dla siebie.

Tutaj będziesz mógł łatwo wybrać motyw, który najlepiej pasuje do niszy Twojej witryny, ponieważ motyw niszowy ma duże znaczenie.

Po zakupie dowolnego szablonu lub motywu będziesz mógł go łatwo dostosować, ponieważ te motywy również są dostarczane łatwa personalizacja.

Tutaj otrzymasz również szablony forum, więc jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową forum, możesz to nawet zrobić, używając tych szablonów.

2. CodeCanyon

Następna usługa to , która jest po prostu dostawcą kodu, skryptów i wtyczek WordPress.

Jak wszyscy wiecie, WordPress jest największą i moją ulubioną platformą do tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych.

Pozwolę sobie uświadomić, że ta strona internetowa (www.bluepreneurs.com) jest również tworzony na WordPress.org.

Aby stworzyć dobrą i responsywną stronę WP, potrzebujesz trochę kodu, skryptów oraz wtyczek.

Wtyczki to w zasadzie niektóre rodzaje oprogramowania, które musisz zainstalować na pulpicie nawigacyjnym WP, podobnie jak motyw, a te wtyczki pomogą Ci sprawić, by Twoja witryna działała inteligentniej.

Aby uczynić swoją witrynę inteligentniejszą i bardziej konwertującą, możesz skorzystać z pomocy niektórych osób HTML Lub JavaScript kod, ponieważ pomogą Ci one dodać niektóre sekcje do stron lub postów Twojej witryny.

Stąd te wszystkie prace są wykonywane przez programistę, ale poczekaj, jeśli ty też chcesz skorzystać z tych wtyczek lub skryptów, możesz skorzystać z pomocy który jest również autorstwa Envato.

Tutaj, na tej platformie, będziesz mógł zdobyć wiele szablony HTML, Kody Javascript I Wtyczki WPktórego możesz użyć do zbudowania swojej strony internetowej lub bloga na WordPress lub na platformie innej niż WordPress (nie na Bloggerze).

Rekommenderad:  Przegląd konta oszczędnościowego Neo Financial o wysokim oprocentowaniu 2023

Pragnę również poinformować, że wtyczki dostępne na tej platformie CodeCanyon to niesamowite i przydatne narzędzia, które z pewnością ułatwią Ci pracę.

Oprócz wtyczek kody są również bardzo atrakcyjne i mają wysoką konwersję, takie jak dodatki, odliczanie, sieci społecznościowe, koszyki, formularze SVG, listy rzeczy do zrobienia itp.

Uwierz mi, wszystkie te narzędzia sprawią, że Twoja strona będzie działać inteligentniej i responsywnie, a na pewno będzie miała dobry interfejs użytkownika i zaangażowanie.

A jeśli użyjesz tych narzędzi lub szablonów w swoich treściach partnerskich, zwiększy to również sprzedaż Twojego partnera.

3. VideoHive

Teraz tak myślę jest jedną z najczęściej używanych usług Envato, ponieważ jest używana przez wiele osób ze względu na szeroką grupę docelową.

VideoHive to platforma, na której uzyskasz wiele efektów wideo, a także nagrania typu stick.

Jest wielu YouTuberów, którzy chcą filmów bez tantiem lub materiałów stockowych, aby mogli wykorzystać je w swoich filmach i nie otrzymać żadnych kar ani praw autorskich przez YouTube.

Ponieważ jeśli twórcy wykorzystają filmy innych osób, otrzymają prawa autorskie. Aby więc uniknąć tego problemu, potrzebują tego rodzaju materiałów filmowych i efektów wideo.

Tak więc, jeśli jesteś YouTuberem lub nie, możesz również skorzystać z tej usługi VideoHive, która jest częścią rynku Envato i powinna być objęta.

Istnieje w sumie więcej niż 2.9 miliony efektów wideo i materiałów filmowych na tej platformie, a wszystkie one są bardzo atrakcyjne i mają wysoką konwersję do wykorzystania w twoich pracach lub projektach.

Tutaj uzyskasz wiele efektów After Effects, Premiere Pro, Apple Ruchome grafiki, dodatki itp.

Wraz z tym będziesz mógł zdobyć szablony DaVinci, Cinema 4D itp.

I myślę, że jest to kompletna platforma dla twórcy lub tego, który chce rozszerzyć swoją działalność za pomocą marketingu wideo.

Jak wszyscy wiecie, marketing wideo lub animacji jest jednym z potężnych sposobów na zaangażowanie klientów lub użytkowników, stąd w tym przypadku narzędzie pomoże Ci to zrobić.

4. GrafikaRzeka

Jak można się domyślić po nazwie to usługa, która zapewnia ludziom kreacje graficzne lub narzędzia.

Tam są ponad 900 000 czcionek, logo lub zasobów graficznych na tej platformie.

Tutaj dostaniesz kreacje graficzne takie jak ikony, szablony, czcionki, logotypy, prezentacje, dodatki, infografiki itp.

Czy ta usługa jest dla Ciebie?

Teraz, jeśli jesteś blogerem, możesz potrzebować tego typu kreacji lub narzędzi, aby Twoja witryna była przyjazna dla użytkownika i bardziej atrakcyjna.

Aby uzyskać więcej sprzedaży afiliacyjnej ze swojej strony internetowej lub bloga, powinieneś być bardzo kreatywny, dlatego musisz użyć niektórych kreacji graficznych, takich jak obrazy, ikony, infografiki, ilustracje itp.

Ponieważ sprawi to, że Twoja partnerska strona docelowa będzie bardziej konwertować, dzięki czemu uzyskasz więcej konwersji.

Być może widziałeś na tej stronie, że użyłem kilku dobrze wyglądających ikon lub obrazów, ponieważ te rzeczy przyciągają ludzi, wszyscy to wiecie.

Dlatego ta platforma GraphicRiver może stać się główną pomocą w zwiększaniu konwersji Twojej pracy poprzez dodanie do nich infografik, logo, ikon, czcionek.

Poza tym na tej platformie możesz też trochę zdobyć tekstura lub wzory jak również dobrze zaprojektowane T-shirty w przystępnej cenie.

Dlatego moją rekomendacją dla Ciebie zawsze będzie korzystanie z tej usługi.

5. PhotoDune

PhotoDune Usługa Envato market jest podobna do VideoHive.

W VideoHive otrzymujesz darmowe filmy i efekty, ale w PhotoDuen masz ich wiele obrazy i zdjęcia beztantiemowe.

Ta usługa jest używana zarówno przez YouTuberów, jak i blogerów, ponieważ obaj nie mogą używać obrazów innych treści bezpośrednio w swoich treściach.

Jeśli to zrobisz, możesz dostać Google AdSense zatwierdzenie, które może być Twoim największym źródłem przychodów. Możesz również uzyskać problemy z prawami autorskimi od właściciela tego obrazu.

Dlatego, aby być bezpiecznym, powinieneś używać obrazów wolnych od opłat licencyjnych na swoim blogu lub w swoim YouTube wideo.

Na tej platformie otrzymasz wiele obrazów w prawie wszystkich kategoriach, takich jak edukacja, zdrowie, bogactwo, osobiste, dom, fitness, technologia, nauka, zarabianie pieniędzy w Internecie, przyroda, piękno itp.

Wraz z tym otrzymasz również wiele wzorów i teł, dzięki czemu możesz nawet uzyskać pożądane tła do wykorzystania w swojej sieci.

Możesz łatwo wykorzystać te obrazy w swoich pracach lub w swoim projekcie i na pewno używając ich w swoich treściach nigdy nie będziesz mieć problemu z prawami autorskimi.

Więc jeśli mnie pytasz, to powinienem dzień PhotoDune by Envato marketplace być wielką pomocą dla wszystkich twórców treści, takich jak ja.

6. 3dOcean

3dOcean jest zauważalną cechą, o której powinienem wspomnieć w tym artykule .

Jak można łatwo zrozumieć po nazwie, jest to usługa, w której otrzymasz wiele szablonów 3D, obrazów itp.

Rekommenderad:  Przegląd WPForms: łatwy w użyciu kreator formularzy z wieloma zaawansowanymi funkcjami

Na tej platformie jest ponad 73 000 3d moduły, tekstury, obrazy, renderowanie, materiały, shadery, animacje itp.

Teraz z tej usługi korzysta również wielu twórców treści, którzy potrzebują tego typu filmów 3D, animacji, tekstur w swoich treściach.

Jeśli więc uznasz te usługi lub narzędzia za przydatne, powiem ci, że powinieneś kupić tę usługę 3dOcean, ponieważ jest bardzo przystępna cenowo, dlatego możesz sobie na nie łatwo pozwolić.

Istnieje również kilka skryptów i elementów 3D, których możesz użyć, aby czerpać z nich korzyści, wykorzystując je w swoich pracach.

Tak więc, jeśli jesteś projektantem 3D, powiem ci, że to narzędzie stanie się twoim pierwszym wyborem do wykonywania twoich prac.

Za I przeciw

Nadszedł czas, aby zobaczyć dobre i złe strony rynku Envato.

Ale zanim się temu przyjrzę, pozwólcie, że powiem wam, że ma więcej dobrych rzeczy w porównaniu do złych.

Zalety

 • Jedyna platforma, której potrzebujesz
 • Zaufany rynek
 • Dla początkujących
 • Łatwe do przyłączenia
 • Przystępna cena produktów
 • Łatwy w nawigacji
 • Miliony motywów i szablonów internetowych
 • Największy rynek towarów cyfrowych

Cons

 • Trudno wybrać najlepszy ze względu na różne opcje

Jak więc widzieliście powyżej, Envato ma wiele zalet, na których można się skupić i ostatecznie podjąć decyzję o jego zakupie.

to w zasadzie platforma, na której sprzedawcy/autorzy sprzedają swoje produkty, usługi lub dowolne zasoby cyfrowe na tej platformie, wymieniając je.

Osoby zainteresowane zakupem tych produktów lub usług po prostu przychodzą do Envato i je kupują.

W ten sposób sprzedawcy lub autorzy zarabiają pieniądze za pośrednictwem Envato.

W tym procesie Envato pobiera od sprzedawcy pewną prowizję, którą klient płaci za zakup tych autorskich produktów.

Stąd tak działa rynek Envato, Mam nadzieję, że teraz jest już dla Ciebie całkowicie jasne, jak wygląda system pracy i zarabiania w Envato.

Czy Envato to legalna strona internetowa

Prosta odpowiedź na to proste pytanie brzmi: Tak, Envato to najbardziej zaufana strona internetowa lub platforma handlowa, która jest bardzo przydatna dla ludzi.

Według danych o podobna sieć, ma więcej niż 19 milionów odwiedzin miesięcznie, stąd możesz sobie wyobrazić, jak duża jest ta platforma.

Oprócz ruchu ma również #3 ranga kategorii i jest pod #1800 w światowym rankingu, co jest bardzo niesamowite.

Wraz z tym ma również rangę Alexa #250 i mam nadzieję, że po zobaczeniu rangi Alexa, powinieneś również zacząć ufać tej stronie.

Jeśli przeczytasz tzw Wikipedia Envato, wtedy dowiesz się więcej o tym rynku Envato i wtedy zdasz sobie sprawę, że jest to największy rynek towarów cyfrowych.

Dla kogo jest rynek Envato

Ponieważ Envato jest zasobem cyfrowym i dobrym rynkiem, teraz pojawia się pytanie, kto powinien kupować te zasoby cyfrowe lub dla kogo jest rynek Envato.

Jest to rynek, na którym otrzymasz wiele najlepszych usług, takich jak zdjęcia, filmy, infografiki, audio, tekstury, wtyczki, kod, skrypty, animacje, ścieżki dźwiękowe, grafiki, obrazy lub wzory 3D, szablony, motywy itp.

Teraz, jak wszyscy wiecie, te zasoby cyfrowe są używane przez blogerów, YouTuberów, grafików, freelancerów, twórców treści, sprzedawców internetowych, redaktorów, programistów, artystów itp.

Dlatego jeśli przychodzisz do tego typu ludzi, pozwól, że zarekomenduję ci zakup tych aktywów zgodnie ze swoimi potrzebami, ponieważ te rzeczy będą bardzo przydatne we wszystkich twoich pracach.

Z pomocą tych narzędzi lub materiałów możesz naprawdę sprawić, że Twoje projekty będą bardzo konwertować, ponieważ ludzie są przyciągani przez projekty, motywy, szablony, grafikę itp.

Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś, dla kogo jest ta platforma.

Alternatywy rynku Envato

Ponieważ jest to, dlatego powinienem również wspomnieć o kilku alternatywach dla niego.

Poniżej znajduje się kilku czołowych konkurentów lub alternatywy dla nich, więc rzućmy im okiem.

1. Kreatywny rynek

Kreatywny rynek jest największą i idealną alternatywą dla rynku Envato, zapewnia ludziom wszystkie te usługi, które zapewnia Envato.

Świadczy usługi takie jak grafika, czcionki, dodatki, zdjęcia, motywy, szablony stron internetowych, 3D i inne.

Dlatego ta platforma jest przeznaczona dla wszystkich twórców treści, grafików, redaktorów, artystów, którzy muszą udoskonalić swoją pracę, korzystając z pomocy tych twórców.

2. Fontastyczny

Jak można się domyślić po tej nazwie Fontastyczny serwis internetowy, który udostępnia wiele stylów czcionek.

Ale pozwól mi również powiedzieć, że zapewnia również wiele ikony wektorowe, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, stronie internetowej, projektach itp.

Na tej platformie otrzymasz wiele czcionek, ikon, które mogą sprawić, że Twoja praca będzie wyglądać lepiej.

3. Shutterstock

Możesz być bardzo zaznajomiony z Shutterstock serwis, który jest dostawcą nieodpłatnych obrazów, filmów, szablonów, narzędzi, materiałów 3d.

Jest to więc również duża alternatywa dla rynku Envato, który zapewnia niemal te same usługi.

Rekommenderad:  Szkolenie modeli widzenia komputerowego na losowym szumie zamiast rzeczywistych obrazów

Tutaj również znajdziesz wiele najlepszych atrakcyjnych obrazów w wysokiej rozdzielczości, a także filmy i szablony do wykorzystania na twoich stronach internetowych, filmach lub projektach.

4. Pixabay

Pixabay jest również bardzo znaną stroną internetową, która ma więcej niż 34 miliony ruchu miesięcznie.

Korzystam również z tej platformy, aby uzyskać darmowe filmy i obrazy do moich filmów na YouTube, ponieważ jestem również YouTuberem.

Możesz więc skorzystać z tej bezpłatnej strony internetowej, aby uzyskać najlepsze materiały.

5. fabuła

Muszę powiedzieć, że osobiście używam fabuła bardzo.

Tutaj otrzymasz wiele najlepszych i wysokiej jakości zdjęć, ilustracji, infografik itp.

Korzystam z tej platformy, aby uzyskać ilustracje do miniatur mojego bloga, więc według mojego doświadczenia jest to również bardzo niesamowite.

Jak możesz zarabiać pieniądze z Envato

Oprócz zostania klientem Envato, możesz również zarabiać, zostając partnerem Envato.

Aby zarabiać na Envato, istnieją zasadniczo dwa sposoby: albo zostać sprzedawcą lub autorem na Envato lub zostań partnerem stowarzyszonym firmy Envato.

Metoda: 1 Zostać sprzedawcą

W celu zostać sprzedawcą na Envato wszystko, czego potrzebujesz, to a produkt cyfrowy a tym produktem może być dowolny motyw, wtyczka, szablon, obraz, ścieżka dźwiękowa, tekstura, projekt itp.

Oznacza to po prostu, że musisz wystawić swój produkt na tym rynku, a wtedy klienci Envato kupią twój produkt, jeśli im się spodoba lub będzie dla nich przydatny.

Dlatego w ten sposób możesz łatwo zarabiać na tej platformie.

Metoda: 2 Zostać Partnerem

Teraz kolejną i moją ulubioną metodą zarabiania na tym rynku jest zostać członkiem stowarzyszonym i po prostu zarabiać na

Tutaj, w tym przypadku, wszystko, co musisz zrobić, to po prostu przystąpić do programu partnerskiego Envato market, który jest na .

Następnie po uzyskaniu przez nich zatwierdzenia po prostu musisz robić prowizje.

Końcowy przegląd Envato Market

Po przegląd rynku Envato, teraz jest czas, aby w końcu przyznać mu gwiazdkę.

 • Atrakcyjne kreacje i zasoby
 • Przydatne kreacje
 • Najlepszy rynek zasobów cyfrowych

W oparciu o funkcje, narzędzia, usługi, aktywa i ceny chciałbym ocenić rynek Envato 4.5/5, co uważam za najlepszą ocenę w tej kategorii.

Jeśli więc nadal zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług Envato, powinieneś przestać o tym teraz myśleć, ponieważ w tym artykule przeglądowym podzieliłem się wszystkimi szczegółami, funkcjami i zaletami tych usług Envato.

Często zadawane pytania dotyczące „Przeglądu rynku Envato”

1. Co to jest rynek Envato?

Rynek Envato jest jednym z największych rynków cyfrowych produktów lub zasobów, takich jak filmy, pliki audio, szablony, wtyczki, motywy, grafika itp.

2. Jak kupować na rynku Envato?

Aby kupić dowolny produkt z rynku Envato, wystarczy wybrać produkt, a następnie dodać go do koszyka, aby kontynuować płatność.

Następnie możesz łatwo zapłacić dowolną z podanych tam opcji płatności.

3. Czy Envato jest właścicielem Themeforest?

Tak, Themeforest to jedna z usług świadczonych przez Envato.

Jak można sprawdzić na stronie internetowej Las tematycznybędzie można tam zobaczyć branding marketu Envato.

4. Jakie są usługi Envato?

Envato oferuje wiele usług, takich jak:

1. Rynek Envato
2. Elementy Envato
3. Studio Envato
4. Placeit firmy Envato
5. Envato Tuts

i więcej…

5. Do czego służy rynek Envato?

Na rynku Envato znajdziesz wiele motywów, szablonów, filmów, audio, grafik, tekstur, wtyczek, animacji, ilustracji, infografik itp.

Dlatego ludzie, którzy są zainteresowani wykorzystaniem tych zasobów lub narzędzi w swojej pracy, po prostu kupują z tej platformy.

Ostatnie słowa

Nadszedł czas, aby zakończyć ten najbardziej szczegółowy .

W tym artykule szczegółowo wyjaśniłem wszystko i wszystko, abyś mógł uzyskać najlepszą recenzję tego potężnego i przydatnego rynku.

Wraz z recenzją podzieliłem się również kilkoma dodatkowymi informacjami, takimi jak alternatywy, jak zarabiać w Internecie na tym rynku itp.

Mam nadzieję, że udało mi się wyjaśnić lub poprowadzić Cię we właściwy sposób i całkowicie zrozumiałeś, na czym polega platforma Envato.

Teraz, na kogo czekasz