Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Przejdź do programu dilinin dezavantajları

Przejdź do programu dilinin dezavantajları

Idź programlama dilinde bir dizi özelliğin olmamasının sebebi nedir?

Iść

Dikkat edin bu dilin tasarımcıları dilin yapısını çok amaçlı bir şekilde ilerletmeye çalışmışlar, aslında Go programlama dili kimseyle mukayesesi olmayan dillerden biridir!

Tasarımcılar, Go diline bir özellik eklenene kadar bunu vurgular. Idź dilinin periyodik olarak kullanılan dillerden biri olduğunu unutmayın. Bu dilin jej sürümde duyarlı olması gerekmiyor.

Idź dilinin tasarımcıları, programcının dilin kendisine odaklanması ve yeteneklerini beklememesi gerektiğine inanıyor. Birçok özelliğin olmaması, Go dilinin optymalny olmadığı anlamına gelmez. Idź programlama dilinin altyapı açısından optimizasyonu jej zaman takp edilmekte ve bu yönde gelişme görülmektedir.

Idź dilinin eksikliklerinin ilk açısı

Genel olarak iki açıdan incelenebilir, birinci açıdan tam olarak bu dilin tasarımcılarının bildiği ve farkında olduğu bir dizi zayıflık vardır. İkinci açı, kullanıcıların Go diline bakış açısıyla ilgili ve aslında programcılar bu tür sorunların ismine itiraz ettiler ve belki de tasarımcıların bakış açısından bu gerçekten büyük bir kusur de ğil.

Birinci açıdan ilk konu Go programlama dilinin diğer dillerle olan hız farkıdır. Idź programlama dilinin bir çalışma zamanı sistemi vardır ve bu sistemin en azından teoride herhangi bir hız özelliği olmayacaktır. Możesz też, Go dil derleyicisi yalnızca uygun kodu uretebilir! Şu anda hızlı kodlar oluşturmak mümkün değil. Bu, Go programlama derleyicisinin mevcut sürümde özel optimizasyonlar gerçekleştirmediğini vurgular. Idź dilini kullanmak ve birkaç platformda kullanmak istiyorsanız kesinlikle önünüzde kolay bir yol olmayacaktır. Bu açıklamalarla Go dili çok yavaş bir dil gibi görünüyor, peki neden bu dilin en hızlı kategoride olduğunu defalarca duyduk!? Cevap bas!

Programlamadaki jej şey karşılaştırmalı. Aslında, Go dili Python veya benzerlerinden yaklaşık 50 kat daha hızlıdır!

Idź dili optimizasyonunun gözden geçirilmesi

Idź dili hızlı bir şekilde geliştirilmektedir, dile hemen hemen her gün birçok optimizasyon uygulanmaktadır. Yalnızca bir günlük optimizasyonla bildirilen %50 daha iyi performansla Przejdź do programulama dilindeki eşzamanlılık koduna göz atın.

Belki konuyu biraz daha detaylı anlatmak daha doğru olur. Hız mutlak bir kriter değildir! Programın hızını etkileyen birçok sorun vardır ve bu sorun birçok programcının görüşünden gizlenmiş olabilir. UNUTULMAMALIRIR KI, Örneğin

Genel olarak, bu tür konular daha ayrıntılı olarak araştırılmalıdır. Go dilinin geliştirilme aşamasında olduğunu belirtmekte fayda var.

32-bitowy i 64-bitowy program mimaride dili sorununa gidin

Oto 32-bitowy mimariye sahip Garbage Collector sistemi çok büyük bir teknik kusurla karşı karşıya. Hatta programın 64-bitowy system çalışması için programı çökertmenin mümkün olduğu görülmüştür.

Arada bir sonraki şey runtime sistemleridir.Bu sistemler 64-bitowa platforma sadece 16 GB bez kullanabilir. Aslında bu sınırlamayı aşmak için programları bölmeniz gerekiyor ve daha küçük bölümlerle daha iyi kullanabilirsiniz.

Bir diğer sorun da bu dilin ismiyle ilgili aslında Go programlama dili terimini araştırırsanız kesinlikle ilginç sonuçlar elde edemezsiniz. Bu ismin nedeni tam olarak bilinmiyor.

Idź öğrenmek zor!

Idź programlama dili bir sistem dilidir, aslında bu dilde bir normallik düzeyine ulaşmak için kabul edilebilir düzeyde bir uzmanlık ve sezgiye ihtiyacınız vardır. Yani procesor, bellek ve düşük seviyeli konuların nasıl çalıştığını öğrenmeden bu dil ile iletişim kuramazsınız. Go dilinde eşzamanlılık çok önemlidir ve Go dili ile çalışmak isteyenler bu konuda detaylı bilgiye sahip olmalıdır.

Simple Go programlama dili kitaplıkları ve çerçeveleri gerçekçi olmanızayardımcı olur. Przejdź do dilinde unix felsefe kuralları vardır ve böyle bir kural sizi şaşırtmamalıdır. Idź programlama dilinin dezavantajı ise uygun alternatiflere sahip olması yani herhangi bir sorun yaşamamanızdır.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressPobieranie premium motywów WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie karbonnPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=