Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przejdźmy do pracy: Samsung Galaxy A71

Samsung rozpoczął tę dekadę, ogłaszając absolutną zawartość klasy średniej. smartphones, zalewając rynek nowymi modelami najpopularniejszych flagowców w wersjach serii A i Lite. Samsung Galaxy A71 jest jednym z najbardziej atrakcyjnych dzięki wielu wysokiej klasy funkcjom.

To telefon z klasy średniej, który naprawdę stara się przebić 420 funtów i sprawić, by był duży. Ekran jest duży 6,7 cale, szybkie ładowanie 25 W dla dużych akumulatorów i główny aparat 64 MP. To nie jest najpiękniejszy telefon, ale jeśli lubisz oglądać multimedia podczas podróży i nagrywania filmów, znajdziesz tutaj wiele rzeczy, które Ci się podobają.

Zamiast tego skup się na tym, aby telefony komórkowe były bardziej przystępne cenowo. czuć Podobnie jak flagowce z czystymi wykończeniami i luksusowymi materiałami, Samsung zdecydował, że ludzie chcą specyfikacji. Mogę w pełni zrozumieć ten krok i zobaczyć listę funkcji, o których wybaczeniu będziesz myśleć. Galaxy A71 będzie podwoić faktyczną cenę.

Powiązane: CES 2020

Kolejnym krokiem Samsunga z telefonami z serii Lite i A jest użycie dużego ekranu; znowu Samsung wyraźnie wierzy, że tego właśnie chcą ludzie. Tutaj dostajesz panel Super AMOLED 6,7 dobre cale, z rozdzielczością 2400 x 1080 i ekranem Samsung Infinity-O. Oznacza to, że dostaniesz mały krój dla przedniej kamery i wąskiej ramki. Na ekranie znajduje się nawet czujnik odcisków palców, czego na pewno nie można zagwarantować w tej cenie.

Chociaż nie ma zakrzywionej strony, ponieważ jest droższy Galaxy S10 jest nadal dobrym wyświetlaczem z odważnymi kolorami, idealną czernią i dobrym połyskiem. To oczywiście nie jest tak ostre jak niektóre inne widoki, ale nie mogę sobie wyobrazić, że wielu robi o tym zbyt wiele hałasu.

Jeśli masz mniejsze ręce lub po prostu nie chcesz dużego telefonu komórkowego, który stale potrzebuje dwóch rąk do trzymania, to nie sądzę, że Samsung Galaxy A71 pasuje ci dobrze, za duży. Przynajmniej jest cienki i lekki. Nie jest również dla tych, którzy cenią sobie telefon, który jest bardzo miły. Co Galaxy A71 to bezwstydne tworzywo sztuczne, dzięki czemu jest tanie i radosne.

Przejdźmy do pracy: Samsung Galaxy A71 1

Gniazdo słuchawek znajduje się na dole obok portu USB-C, a tył jest pokryty wzorem „Pryzmat”, który ostatnio wydaje się być używany przez Samsunga.

Z tyłu znajduje się również przeprojektowana grupa kamer, która odzwierciedla to, co wiele przecieków mówiło o Samsungu. Galaxy S20 będzie wyglądać tak. W środku są cztery kamery, a to oferuje wiele dobrych wariantów.

Główny czujnik obejmuje 64-megapikselowy aparat z dużym otworem f / 1.8 i w połączeniu z ultra szerokim 12-megapikselowym f / 2.2 i kilka fajnych dodatkowych czujników, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy w telefonach Samsung. Dedykowana kamera makro 5 megapiksel pomoże przybliżyć strzał do czujnika głębokości 5 megapiksele obecne w celu uzyskania fałszywych efektów bokeh w trybie portretowym. Chociaż nie mogę powiedzieć, jak dobrze działa ten aparat, założę, że klasyczny nasycony wygląd z jasnymi kolorami będzie wyglądał inaczej niż inne modele.

Przejdźmy do pracy: Samsung Galaxy A71 2

Selfie będzie również dobrze wyglądać, ponieważ w przedniej części wycięcia znajduje się czujnik o rozdzielczości 32 megapikseli. Filmy można nagrywać w rozdzielczości 4K 30 i 1080p z prędkością do 240 fps.

Arkusz danych technicznych nadal robi wrażenie na telefonie komórkowym. Istnieje chipset Snapdragon 730, który dba o Samsunga Galaxy A71 poszło dobrze, dobrze 6 lub 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą microSD. W środku znajdziesz także baterię 4500 mAh, którą można szybko zrobić za pomocą 25-watowej ładowarki. To znaczy Galaxy A71 faktycznie ma szybsze ładowanie niż większość modeli z serii S10.

Powiązane: Samsung Galaxy S10 Lite

Oczywiście należy poświęcić Samsunga, aby osiągnąć tę niższą cenę. Nie ma ładowania bezprzewodowego, nie ma oceny IP, a Samsung nie może potwierdzić, czy wyświetlacz będzie obsługiwał zawartość HDR. Ale dla mnie nie widzę wszystkich zaniedbań jako sprawcy naruszenia, szczególnie na rynku docelowym Samsunga.

Samsung Galaxy Cena A71 i data wydania

W anglii Galaxy A71 będzie kosztować 419 funtów, gdy zostanie uruchomiony około pierwszego kwartału 2020 roku.

Początkowa decyzja

Oprócz zbyt kleistego designu Samsung Galaxy A71 to imponujące zwierzę. Ma duży ekran OLED, solidne specyfikacje i dużą elastyczność w układzie aparatu.

Praktyczne publikacje: Samsung Galaxy A71 po raz pierwszy pojawił się w Zaufanych recenzjach.

Table of Contents