Przełom Apple Nadchodzą rękawiczki (oto jak będą działać)

Przełom Apple Nadchodzą rękawiczki (oto jak będą działać) 1

Apple odkrywa technologię rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej od 2008 roku, kiedy zgłosił patent na system wyświetlaczy osobistych. Ponad dekadę później firma zbliża się do prawdziwego wkroczenia na rynek rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej z przełomowymi urządzeniami fizycznymi.

Nie tylko jest Apple podobno pracuje nad parą inteligentnych okularów rzeczywistości rozszerzonej i zestawem słuchawkowym rzeczywistości wirtualnej, ale planuje także parę rękawiczek rzeczywistości wirtualnej.

Jeśli Apple Rękawiczki działają tak, jak zostały opisane, mogą zmienić zasady gry. Zobacz nasze Apple Obrazy koncepcji rękawic poniżej.

Apple Technologia wyczuwania siły w rękawicach

Wiele z tego, co wiemy Apple Rękawiczki pochodzą z patentów opublikowanych w tym roku oraz w ubiegłym roku przez Urząd Patentowy i Znaków Towarowych USA.

Apple może zawierać rodzaj cyrkulacji wyczuwającej siłę wplecionej bezpośrednio w materiał rękawic. Te czujniki siły wykrywają, kiedy osoba podnosi przedmiot, i mogą przekazywać te informacje do komputera, zestawu VR lub innych podłączonych urządzeń.

Te czujniki siły można również przymocować do podłoża polimerowego, które wygina się i porusza wraz z dłonią osoby. Gdy osoba zwija się i prostuje palce, wywiera siłę na te kombinacje polimer-czujnik.

Te obrazy koncepcyjne są wizualną reprezentacją obwody znalezione wewnątrz Apple Rękawiczki.

Cyrkulacja następnie przekaże tę siłę do urządzenia wirtualnej rzeczywistości. Będzie wystarczająco czuły, aby wykryć nawet niewielkie ruchy każdego palca i kciuka.

Ta tkanina z czujnikiem pozwala systemowi wykryć ruch palców osoby, a nawet gdy nie podnosi przedmiotu. Użytkownik może symulować podniesienie miecza do bitwy Fruit Ninja lub wpisanie tekstu w sesji treningowej opartej na wirtualnej rzeczywistości.

Rzeczywistość rozszerzona i ARKit

Apple od lat przejmuje firmy z branży wirtualnej rzeczywistości i podobno ma tajny zespół inżynierów i programistów pracujących nad różnymi technologiami AR i VR.

Niektóre owoce tej pracy zadebiutowały z ARKit. Ten system rzeczywistości rozszerzonej umożliwia programistom tworzenie aplikacji AR na iOS, w tym nowego skanera LiDAR AppleNajnowsze modele iPada Pro.

Apple podobno pracuje nad parą inteligentnych okularów rzeczywistości rozszerzonej z podwójnymi wyświetlaczami i obsługą gestów. Okulary będą sprzedawane jako akcesoria do iPhone’a i będą polegać na iPhonie, podobnie jak pierwsza generacja Apple Watch modele.

Te okulary AR mogą być zaprojektowane tak, aby wyglądały jak zwykłe okulary i mogą nawet zawierać soczewki korekcyjne. Mogą debiutować już w 2021 lub 2022 r., Przy cenie początkowej 500 USD.

Apple Zestaw słuchawkowy VR

Według raportu w Informacja, Apple może opracowywać zestaw wirtualnej rzeczywistości podobny do Oculus Quest. Nic dziwnego, że Apple wersja ma być wygodniejsza i mieć „większą dokładność niż istniejące urządzenia na rynku”.

Apple Obrazy koncepcyjne rękawic

Dowiedz się więcej o Apple Rękawiczki tutaj.