Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przenieś swoje produkty na szczyt Amazon Strona wyników wyszukiwania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przenieś swoje produkty na szczyt Amazon Strona wyników wyszukiwania

Amazon jest jednym z najbardziej konkurencyjnych rynków na świecie i jest domem dla sprzedawców wszelkiego rodzaju i różnych środowisk, niezależnie od tego, czy jesteś hobbystą sprzedającym swoje rękodzieło, czy dużą korporacją. Mając to jednak na uwadze, więcej i zwraca się więcej osób Amazon sprzedawać swoje produktyco oznacza, że ​​na stronie pojawia się coraz więcej produktów Amazonstronę wyników wyszukiwania.

A im więcej produktów tutaj, tym więcej produktów, które potencjalnie mogą zepchnąć Twoje w dół listy rankingowej. Ale tak nie musi być. Oto wszystko, co musisz wiedzieć umieścić swoje produkty na szczycie listy.

Sprzedawaj tylko produkty wysokiej jakości

Ten aspekt może być oczywisty, ale zdziwiłbyś się, ile osób próbuje sprzedawać produkty niskiej jakości klientom na całym świecie. Jeśli Twój produkt nie spełnia swoich zadań i nie zapewnia klientom żadnej realnej wartości, zrezygnuj z niego Amazon. Używać Przepowiednia do badań rynku, aby upewnić się, że sprzedajesz to, czego chcą Twoi klienci.

Im większa sprzedaż, tym większa widoczność

Sposób, w jaki Amazon Wyszukiwarka działa, umieszczając najlepiej sprzedające się produkty na górze strony. Powiedzmy, że masz przedmiot nr1 i pozycja #2 i pozycja #1 sprzedaje się dziesięć razy więcej niż pozycja #2. Jak myślisz, który przedmiot powinieneś bardziej promować?

Oczywiście pozycja nr.1 ponieważ okazuje się, że jest już popularny i dlatego zajmie znacznie wyższą pozycję niż pozycja #2 W każdym razie. Kontynuuj promowanie tego produktu i możesz być pewien, że będzie on nadal sprzedawał. Tworząc treści w celu generowania sprzedaży, możesz skorzystać z przewodników pisania pod adresem Viawriting do edycji treści lub SnagShout aby Twoje treści trafiały do ​​ważnych klientów.

Uzyskaj opinie klientów

Zdecydowana większość klientów nawet nie rozważy zakupu Twojego produktu, jeśli nie masz żadnych recenzji. To jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia biznesu Amazon których szukają klienci, dlatego tak ważne jest zbieranie recenzji.

Oczywiście do pewnego stopnia Amazon będzie proaktywnie pozyskiwać recenzje od Twoich klientów, ale także od Ciebie zależy, czy otrzymasz te pozytywne recenzje na temat swoich produktów. Można to zrobić za pomocą e-mailowej kampanii marketingowej lub za pośrednictwem swojej strony internetowej. Im więcej pozytywnych recenzji uzyska Twój produkt, tym wyżej znajdzie się na stronie wyników wyszukiwania.

Rekommenderad:  Amazon B2B – co to jest?

Użyj opcji „Wypełnione przez Amazon’

Pozwalając Amazon aby spełnić Twoje rozkazyzamiast robić to samodzielnie, umożliwisz swoim klientom kupowanie bezpośrednio od Amazon magazynów i dlatego będą one należeć do kategorii Prime.

Nie ma możliwości, aby jakiekolwiek inne produkty były w stanie konkurować Amazon Najlepsze produkty i gigant marketingowy będą również umieszczać te produkty na górze swoich stron z wynikami.

Przejmij kontrolę nad swoimi słowami kluczowymi

Słowa kluczowe są tak ważne, jeśli chodzi o Amazon aukcje. Dlatego zamiast widzieć produkt opisany jako pojedynczy tytuł, zobaczysz, że tytuł jest potencjalnie długi i niekoniecznie ma sens.

To dlatego, że AmazonAlgorytmy wyszukiwania firmy są bardziej przestarzałe niż Google, które teraz nie skupiają się tak bardzo na słowach kluczowych, chociaż nadal jest to ważne. Oczywiście, AmazonAlgorytmy zostaną zaktualizowane w przyszłości, a tymczasem ważne jest, aby skupić się na słowach kluczowych.

Oznacza to unikanie używania przecinków, tworzenie naturalnego tytułu i przeprowadzanie badań słów kluczowych, aby upewnić się, że używasz właściwych terminów odnoszących się do Twoich produktów. Możesz także skorzystać z narzędzi np Adwords I Moz aby znaleźć idealne słowa kluczowe dla swoich produktów.

Stwórz idealną listę produktów

Jeśli w Twoim produkcie lub na stronie produktu brakuje informacji, prawdopodobnie nie znajdziesz się na górze strony z wynikami. Aby to zadziałało, musisz uwzględnić mnóstwo aspektów. Obejmuje to nazwę marki, tytuł produktu, zdjęcia, opis produktu, wypunktowania u góry strony, pełne specyfikacje produktu i szczegóły produktu.

Będziesz także chciał zoptymalizować kultową sekcję wypunktowaną, która pojawia się na samej górze listy produktów. Jest to zwykle używane do podkreślenia najlepszych cech produktu, ale możesz go użyć do wszystkiego, co chcesz. Na przykład możesz podać fakt, że Twój produkt ma dożywotnią gwarancję, ale jest to zwykle używane jako ostatni punkt.

jako Amazon sprzedawcy, najlepszą praktyką jest sporządzenie listy około 10-15 wypunktowań, których możesz użyć. Następnie możesz zmieniać pozycje i tekst co 2 tygodnie lub miesiąc i zobacz, który miesiąc jest najlepszy. W ten sposób możesz stale rozwijać swoją stronę produktową, aby znaleźć optymalną pozycję.

Im więcej informacji podasz i im bliżej 100% kompletności możesz utworzyć listę produktów, tym wyżej będziesz na stronie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce.

Rekommenderad:  Yandex — firma, która zmieniła sposób wyszukiwania w Internecie

Podczas pisania treści listy produktów sprawdź ją za pomocą sprawdzania gramatyki, takiego jak Gramatyka lub korzystając ze wskazówek od Academadvisor pisanie bloga. Źle napisane listy produktów nie wpływają na wiarygodność Twojej firmy.

Zoptymalizuj tytuł produktu

Pierwszą rzeczą, którą zobaczą kupujący online, jeśli chodzi o Twój produkt, jest tytuł i przez wielu uważany jest za najważniejszy element Twojej listy produktów. Dzieje się tak dlatego, że jest to nie tylko pierwszy element, który zobaczą kupujący, zachęcający ich do kliknięcia Twojego produktu, ale także to, co Amazon Algorytm A9 użyje do wyświetlenia Twojego produktu na stronach wyników.

Z reguły tytuł musi zawierać;

  • Marka produktu
  • Linia produktów
  • Wszelkie materiały, z których wykonany jest produkt
  • Rodzaj produktu
  • Kolor
  • Rozmiar
  • Wszelkie informacje o ilości lub opakowaniu

Użyj tego jako listy kontrolnej podczas tworzenia tytułów produktów, aby upewnić się, że niczego nie przegapisz i że będzie to tak skuteczne, jak to tylko możliwe. Równolegle z powyższą uwagą, nie zapomnij dołączyć słów kluczowych, aby upewnić się, że Twój produkt jest wyświetlany, gdy jest wyszukiwany, ale nie przesadzaj.

Możesz także wyszukać swój typ produktu, aby zobaczyć, jak twoi konkurenci zatytułowali swoje tytuły, aby zobaczyć, z czym masz do czynienia. Na koniec warto również rozważyć, z iloma postaciami musisz grać (użyj a Licznik słów do tego zadania), aby upewnić się, że wszystkie informacje pasują do siebie.

cennik

Cena jest tak ważna, jeśli chodzi o Amazon aukcje i będziesz chciał się upewnić, że zrobisz to dobrze. Cena jest zbyt niska, a ludzie uwierzą, że ucierpi na tym jakość, a produkt jest „zbyt tani”. Ustaw zbyt wysokie ceny, a nikt nie będzie chciał kupować Twojego produktu. Odbije się to na Twoim Amazon rankingu, więc upewnij się, że sprawdziłeś podobne ceny swojego produktu, abyś mógł go dobrze wybrać.

Czasami możesz mieć możliwość sprzedaży produktu w różnych ilościach. Na przykład, jeśli kupujesz chusteczki dla niemowląt, możesz kupić paczki po 24 lub 56 sztuk, w zależności od tego, jaki masz produkt. Jeśli jednak tak jest w Twoim przypadku, upewnij się, że wyjaśniłeś, że różne opcje są dostępne i łatwo dostępne.

Rekommenderad:  Sony w końcu dodaje multipoint do swoich wkładek dousznych

Amazon oferuje również usługę wielokrotnego kupowania subskrypcji, w ramach której ludzie mogą składać powtarzające się zamówienia bez konieczności ich ciągłego kupowania. Jeśli Twój produkt należy do tej kategorii, zdecydowanie warto mu się przyjrzeć.

Będziesz także musiał dopasować swój opis do ceny produktu. Na przykład tani produkt może być w porządku tylko z wypunktowanymi funkcjami, ale droższy lub luksusowy przedmiot będzie wymagał wciągającego opisu z większą ilością informacji. Możesz edytować swoje opisy za pomocą narzędzi takich jak Stan pisaniaLub Cytuj to w jeśli opis produktu wymaga cytowania niezależnych artykułów, badań itp.

Opowiedzieć historię

Storytelling to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów sprzedaży produktu i nie ma lepszego miejsca na jego wdrożenie niż Amazon strona produktu.

Chociaż efekt tej historii nie wpłynie bezpośrednio na to, jak pojawisz się na górze listy produktów, zawartość jest indeksowana przez Amazon i wpłynie na Twoją ogólną widoczność. Krótko mówiąc, jest to sekcja wpisu, w której zidentyfikujesz problem i określisz, w jaki sposób Twój produkt jest rozwiązaniem.

Możesz w tym celu posłużyć się studiami przypadków, opisującymi, jak ktoś miał problem w życiu codziennym i skorzystał z Twojego produktu, aby mu pomóc. Nawet jeśli sprzedajesz gry, gra może służyć do zabicia czasu, rozrywki i powstrzymania nudy, więc to są problemy, którymi musisz się zająć.

Pisząc w formie opowieści, możesz pomóc w nawiązaniu kontaktu z klientem na poziomie emocjonalnym, do którego może się odnosić, a tym samym znacznie zwiększyć prawdopodobieństwo, że kupi produkt.

Jak widzisz, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić i wdrożyć, aby mieć pewność, że Twój produkt znajdzie się na szczycie rankingu Amazon strona wyników. Pamiętaj, aby eksperymentować z różnymi rzeczami, aby zobaczyć, co działa dla Ciebie!


Chcesz włamać się do sprzedaży Amazon? Jest jeszcze wiele do nauczenia się! Sprawdź nasz bezpłatny ebook poniżej, aby uzyskać więcej informacji.