Przepisy od Apple AirPods są lepsze od Twitter, Snapchat i Spotify … razem!

Pierwszy model AirPods przedstawił Apple od 2016 roku. Od tego czasu jego wzrost był ogromny, a jego przychody są obecnie wyższe niż Twitter, Snapchat i Spotify … razem!

Zjawisko to może okazać się niezwykle istotne dla bilansu firmy Cupertino, co dodaje iPhone'owi nowy sukces w sprzedaży, a tym samym przychody i zyski.

Przepisy od Apple AirPods są lepsze od Twitter, Snapchat i Spotify razem

AirPods to jeden z najnowszych hitów Apple. W ciągu ostatnich kilku lat firma Tima Cooka szukała dodatku do iPhone'a w odniesieniu do przychodów firmy. A Apple Jest bardzo zależny od iPhone'a i chce to zmienić.

Podejście polegało głównie na inwestowaniu w usługi i nowe produkty. Apple WatchAirPods, Apple Muzyka i inne usługi przesyłania strumieniowego to tylko kilka! Pomimo sukcesu innych urządzeń, AirPods zasłużyły na rangę!

  z Twitter, Snapchat i Spotify razem

Nie odniosły natychmiastowego sukcesu, ale odnotowały stały i znaczny wzrost, który już teraz stawia je jako lepsze źródło dochodów niż niektóre znane firmy.

Przychody AirPods są wyższe niż Twitter, Snapchat i Spotify

Od momentu uruchomienia w 2016 r. Sprzedaż wzrosła. W rzeczywistości znacznie wzrosły, ponieważ w 2017 r. Sprzedano 15 mln sztuk, w 2018 r. Było ich 35 mln, aw 2019 r. Szacuje się, że sprzedano około 60 mln AirPods.

Ponadto cena AirPods również rośnie, szczególnie w przypadku modelu Pro wprowadzonego na rynek w drugiej połowie ubiegłego roku.

Spowodowało to, że przychody przekraczają obecnie wartości osiągane przez różnych gigantów technologicznych. Bardziej zaskakujące jest to, że przychody z samych AirPods są wyższe niż Twitter, Snapchat i Spotify … razem!

Przepisy od Apple AirPods są lepsze od Twitter, Snapchat i Spotify ... razem!

Oczywiście, że Apple Będziesz musiał wprowadzać innowacje i tworzyć nowe rozwiązania, aby kontynuować ten kurs. Model na 2020 rok Pro powinien być podświetlony. Istnieją jednak plotki, które wskazują na rozwój sistema operativo do tego i innych małych urządzeń firmy Cupertino.

Uważa, że ​​AirPods może stać się coraz ważniejszym elementem działalności firmy Apple? Czy może właśnie czeka nas faza, która się zakończy? Podziel się swoim spostrzeżeniem w komentarzach!

Pierwsze zdjęcia kolejnego iPhone'a Apple