Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przerzucanie w serwisie eBay (Jak rozpocząć działalność związaną z przerzucaniem w 2023 r.)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przerzucanie w serwisie eBay (Jak rozpocząć działalność związaną z przerzucaniem w 2023 r.)

Szukasz dodatkowego dochodu każdego miesiąca, nawet przy pracy na pełen etat?

Przerzucanie rzeczy na eBayu może być świetnym sposobem na uzupełnienie twoich dochodów i bądźmy szczerzy – to całkiem fajny występ, który pozwala zarabiać pieniądze w Internecie.

W tym poście zbadam jak zarabiać na przerzucaniu pieniędzy w serwisie eBay, jak pozyskiwać zasoby do przerzucania, ile pieniędzy można zarobić na przerzucaniu i wiele więcej. Zacznijmy!

Jak zarabiać na przerzucaniu pieniędzy w serwisie eBay

Poniżej znajdują się kroki, które możesz podjąć, aby zacząć zarabiać na przerzucaniu pieniędzy w serwisie eBay. W ciągu zaledwie kilku miesięcy możesz zamienić tę poboczną krzątaninę w maszynę do robienia pieniędzy, sprzedając w serwisie eBay instrumenty muzyczne, ubrania, a nawet okulary korekcyjne.

Utwórz konto sprzedającego w serwisie eBay (lub w Sklepie eBay)

Zanim zaczniesz pozyskiwać przedmioty do odwrócenia, będziesz chciał utwórz konto sprzedającego w serwisie eBay lub Sklep eBay.

Dzięki temu będziesz w stanie sprzedawać i nie będzie problemów z utworzeniem konta.

Aby móc sprzedawać w serwisie eBay, musisz podać podstawowe dane osobowe. Pomaga to zapewnić bezpieczeństwo ich społeczności i zachęcić legalnych kupujących i sprzedających do korzystania z ich platformy.

Zasoby źródłowe do odwrócenia

Znalezienie przedmiotów do odwrócenia może być najtrudniejszą częścią zarabiania pieniędzy przy tej bocznej zgiełku.

Wszystko polega na przeprowadzeniu badań i znalezieniu miejsc, w których znajdują się rzeczy, których szukasz. Przed dokonaniem zakupu warto przejrzeć strony takie jak np Amazon i eBay, aby zobaczyć, za jaką cenę przedmiot jest obecnie sprzedawany.

Następnie warto rozważyć opłaty pobierane przez serwis eBay. Choć mogą wydawać się minimalne – mogą się sumować.

Będziesz także chciał wziąć pod uwagę koszty wysyłki i pakowania towarów. Gdy zdobędziesz większe doświadczenie, będziesz w stanie dokładniej oszacować te koszty.

Wypróbuj sklepy z artykułami używanymi

Pierwszą opcją znalezienia rzeczy do odwrócenia jest odwiedzenie lokalnych sklepów z używanymi rzeczami. Sklepy te często oferują produkty z dużymi rabatami, które można sprzedawać online z zyskiem.

Być może będziesz musiał odwiedzić kilka sklepów z artykułami używanymi, aby znaleźć poszukiwane przedmioty, ale jest to świetne miejsce na rozpoczęcie przygody z przerzucaniem.

W zależności od rynku odsprzedaży w Twojej okolicy, sklepy z używaną odzieżą mogą być doskonałym miejscem do znalezienia produktów do sprzedaży po niskich kosztach.

Sprawdź mój post na temat przerzucania sklepów z używanymi rzeczami, aby dowiedzieć się więcej!

Przeglądać Facebook Rynek

Jeśli wiesz, czego szukasz, szybkie wyszukiwanie dalej Facebook Marketplace może być opłacalną metodą znajdowania rzeczy do odwrócenia.

Uwielbiam tę metodę, ponieważ nie musisz odwiedzać fizycznej lokalizacji (np. sklepu z używanymi rzeczami), aby wiedzieć, co otrzymujesz.

Na przykład znalazłem wiele zestawów klocków Lego Facebook Rynek, który można łatwo przerzucić na eBay.

Minusem tego jest to, że prawdopodobnie będziesz konkurować z innymi płetwami, więc wszystko zależy od czasu. Musisz być pierwszą osobą, która złoży ofertę i odbierze przedmiot, jeśli chcesz go otrzymać.

Odwiedź Yard Sales lub Garage Sales

Wyprzedaże podwórkowe i wyprzedaże garażowe mogą być jednymi z najlepszych miejsc, w których można tanio przerzucić cenne przedmioty. Ponieważ są prowadzone przez właścicieli domów szukających dodatkowej gotówki, często sprzedają rzeczy znacznie poniżej ich rzeczywistej wartości. Często można znaleźć wartościowe rzeczy z dużymi rabatami.

Sprzedaż na podwórku może być chybiona lub chybiona. W niektóre weekendy możesz zdobyć duże wygrane, podczas gdy inne dni mogą być mniej udane.

Jeśli chodzi o tę metodę pozyskiwania zapasów, chodzi o spójność.

Rekommenderad:  Jak skonfigurować blokowanie czasu w aplikacji Kalendarz

Wypróbuj pchle targi

Pchle targi mogą być kolejnym dobrym miejscem do znalezienia przedmiotów gotowych do przewrócenia. Podobnie jak w przypadku sklepu z artykułami używanymi lub wyprzedaży stoczni, ta metoda może zostać trafiona lub pominięta.

Czasami możesz znaleźć wiele przedmiotów do sprzedania, a innym razem możesz nic nie znaleźć.

Pchle targi mogą być dobrym sposobem pozyskiwania mebli, odzieży i innych produktów do sprzedaży online.

Przywróć elementy do odwrócenia

Ten krok jest opcjonalny dla niektórych sprzedawców.

W zależności od firmy, w której obracasz, może być konieczne przywrócenie lub odnowienie przedmiotu. Na przykład, jeśli prowadzisz firmę zajmującą się przewracaniem mebli, będziesz musiał zainwestować trochę czasu i zasobów, aby odnowić starsze elementy i sprzedać je z zyskiem.

Przerzucanie elektroniki to kolejny rodzaj przerzucania biznesu, który może być potrzebny do przywrócenia przedmiotów przed ich sprzedażą.

Istnieje jedna duża zaleta, jeśli chodzi o konieczność przywracania produktów. Dzięki tej metodzie możesz zarobić więcej pieniędzy obracając produkty.

Obejrzyj poniższy film na temat obracania elektroniki!

Wystaw przedmioty do sprzedania w serwisie eBay

Ostatnią częścią rozpoczynania działalności związanej z przerzucaniem eBay jest wystawianie przedmiotów na sprzedaż.

Jest to najważniejszy krok do zapewnienia, że ​​Twoje produkty będą się szybko sprzedawać i zarabiać pieniądze.

Dołącz unikalny opis

Pamiętaj, aby podać wszystkie szczegóły swoich przedmiotów i sprawdzić cenę rynkową przed wystawieniem przedmiotu na sprzedaż.

Sprawdź cenę rynkową

Ceny są jednym z najważniejszych elementów podczas sprzedaży w serwisie eBay. Jeśli przedmiot, który chcesz sprzedać, ma obecnie niską cenę, możesz znaleźć bardziej dochodowe rodzaje przedmiotów do wystawienia w serwisie eBay.

Sprzedając w serwisie eBay, warto znać średnią cenę wystawianych przedmiotów. Dobrym pomysłem jest utworzenie liczby „stretch”, która jest wyższa od średniej i ceny „zrzutu”, która jest niższa od średniej.

Jeśli Twoja firma ma się dobrze przez jeden miesiąc, możesz rozważyć sprzedaż rzeczy po zawyżonej cenie, aby zwiększyć zyski w tym miesiącu.

Zdecyduj o kosztach wysyłki

Jeśli chodzi o koszty wysyłki, masz dwie możliwości: możesz zaoferować klientowi bezpłatną wysyłkę lub obciążyć go kosztami wysyłki.

Oferty, które oferują bezpłatną wysyłkę, zwykle przewyższają te, w których klient musi zapłacić za wysyłkę.

Jeśli zdecydujesz się oferować bezpłatną wysyłkę, będziesz chciał uwzględnić ten koszt w swoich obliczeniach, aby zapewnić sobie rentowność.

Dołącz obrazy wysokiej jakości

Jeśli chodzi o obrazy i zdjęcia Twoich przedmiotów, możesz przesłać niestandardowe zdjęcia lub użyć obrazów stockowych. Jeśli przedmiot jest fabrycznie nowy, dobrym pomysłem jest użycie zdjęć produktu z magazynu, ponieważ pokażą one klientom, że przedmiot jest nowy.

W przypadku używanych przedmiotów pamiętaj o zrobieniu zdjęć, które dokładnie przedstawiają wystawiony przedmiot.

Zwróć uwagę na liczby

Sprzedaż w serwisie eBay polega na przeanalizowaniu liczb, aby sprawdzić, czy możesz sprzedać swój produkt za dobrą cenę i ile możesz na nim zarobić.

Wskazówki dotyczące udanego biznesu związanego z przerzucaniem eBay

Rozpoczęcie udanej działalności związanej z przerzucaniem eBay zajmie trochę czasu i doświadczenia. Nie staniesz się bogaty z dnia na dzień, ale w miarę upływu miesięcy zaczniesz zauważać, że Twoje zyski rosną, a Twoja praca staje się łatwiejsza.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek, jak opanować umiejętność odwracania eBay.

Zwiększ swoją ocenę sprzedającego w serwisie eBay

Klienci serwisu eBay korzystają z recenzji, aby dobrze zrozumieć, czy można Ci zaufać w zakresie szybkiej dostawy przedmiotów zgodnie z opisem.

Gdy sprzedajesz przedmioty w serwisie eBay, klienci mogą wystawić ocenę na podstawie różnych czynników, w tym szybkości wysyłki, dokładności produktu itp.

Szybko wysyłaj sprzedane przedmioty

Za każdym razem, gdy przedmiot jest sprzedawany, pamiętaj, aby wysłać go tak szybko, jak to możliwe, aby zmaksymalizować swoje szanse na uzyskanie pozytywnej recenzji. Pomoże to Twojemu kontu w rankingach wyszukiwania w serwisie eBay.

Rekommenderad:  Szybka odpowiedź: Jak ćwiczyć UNIX online?

Używać Amazon zwiększyć sprzedaż

Inne platformy internetowe, np Amazon może być świetnym dodatkiem do Twojej firmy zajmującej się przerzucaniem eBay.

Podczas włączania przedmiotów Amazon, przejdziesz przez bardzo podobny proces. Główną różnicą między tymi dwiema platformami są opłaty, które pobierają.

Amazon może być świetnym sposobem na zwiększenie sprzedaży i szybszy obrót zapasami.

Mistrzowskie umiejętności fotograficzne

Jeśli chcesz zarabiać więcej na swojej działalności w serwisie eBay, opanowanie sposobu robienia zdjęć przedmiotów ma kluczowe znaczenie.

Wierz lub nie, ale jakość Twoich zdjęć to ogromny atut dla potencjalnych klientów.

Sprzedając w serwisie eBay, pamiętaj o zrobieniu wysokiej jakości zdjęć, które dokładnie przedstawiają wysyłany przedmiot.

Znajdź niszę

Ponieważ jest tak wiele potencjalnych przedmiotów do odwrócenia, mądrze jest znaleźć kilka nisz, o których masz wiedzę.

Na przykład, jeśli jesteś mamą, która zostaje w domu i rozpoczyna działalność w serwisie eBay, możesz mieć większe umiejętności w przerzucaniu ubranek dla dzieci, sprzętu dla dzieci lub zabawek dla dzieci.

Zaangażuj się w Pracę

Rozwój firmy zajmującej się przerzucaniem eBay nie jest małym zamówieniem. Aby zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze, będziesz musiał poświęcić czas na wyszukiwanie przedmiotów, wystawianie ofert produktów i wysyłkę towarów.

Znajdź darmowe rzeczy

Otrzymywanie darmowych przedmiotów do przerzucania to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wiele razy możesz znaleźć darmowe przedmioty, o ile możesz je zabrać.

Odwiedzając wyprzedaż stoczni, można czasem znaleźć przedmioty, które są darmowe lub tanie jak barszcz.

Zminimalizuj koszty pakowania

Duże pudła, atrament do drukarek i etykiety wysyłkowe mogą obniżyć Twoje zyski w serwisie eBay. Aby osiągnąć maksymalny zysk, będziesz chciał maksymalnie obniżyć te koszty.

Jedną wskazówką, której możesz użyć, jest kupowanie materiałów eksploatacyjnych luzem. Jeśli prowadzisz wiele małych sprzedaży, możesz łatwo obniżyć koszty, kupując zbiorczo etykiety wysyłkowe i koperty.

Innym łatwym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na tych kosztach jest użycie karty kredytowej, która daje nagrody. Chociaż nagrody te mogą nie wydawać się teraz mnóstwem pieniędzy, z czasem mogą się sumować.

Oszczędzaj pieniądze, przewożąc produkty

Jest kilka rzeczy, które będą wymagały ciągnięcia ich, jeśli chcesz je sprzedać. Doskonałymi przykładami są meble i antyki.

Wiele osób nie chce wykonywać pracy związanej z ciągnięciem tych przedmiotów, co czyni ich głównymi kandydatami do zniżki, jeśli masz sprzęt (i siłę woli) do wykonania pracy.

Wziąć udział w zajęciach

Jeśli chcesz odnieść sukces jako sprzedawca w serwisie eBay, ucz się od profesjonalistów. Rob i Melissa z The Flea Market Flipper to najlepsi z najlepszych, jeśli chodzi o rozpoczęcie dochodowego biznesu odsprzedaży niemal każdego rodzaju.

Jeśli chcesz rozpocząć lub rozwijać swoją firmę, polecam pobranie rzeczy z Flea Market Flipper do odsprzedaży, aby poznać tajniki odsprzedaży.

Ogranicz opłaty za sprzedaż

Wielu sprzedawców skorzysta z promocji, w których obniżone zostaną opłaty za sprzedaż (jeśli nie za darmo!)

Czasami za wystawienie przedmiotu na sprzedaż w serwisie eBay może być konieczne uiszczenie opłaty za wystawienie.

Oprócz tego będziesz uiszczać opłatę za każdym razem, gdy przedmiot zostanie sprzedany. Aktualne opłaty przedstawia poniższa tabela.

Ile pieniędzy możesz zarobić, prowadząc działalność w serwisie eBay?

Jedną z moich ulubionych rzeczy w rozpoczynaniu działalności w serwisie eBay jest ilość pieniędzy, które możesz zarobić.

Niektórzy ludzie zarabiają na życie, pracując zaledwie kilka godzin, sprzedając w serwisie eBay. Znajdując najlepsze przedmioty do odwrócenia, możesz zamienić swoją dodatkową pracę w pełnoetatowy dochód.

Rekommenderad:  Polityka zwrotów Sam's Club: kompletny przewodnik

Więc ile pieniędzy możesz zarobić?

Istnieje możliwość nadrobienia 6 liczby przerzucające produkty w serwisie eBay i innych platformach internetowych.

Ilość pieniędzy, które możesz zarobić, jest powiązana z kilkoma kluczowymi liczbami.

  1. Marża zysku na sztukę
  2. Liczba sprzedanych przedmiotów
  3. Opłaty i koszty prowadzenia firmy

Obliczając te liczby, możesz lepiej zrozumieć, ile pieniędzy możesz zarobić.

Na przykład, jeśli odwrócisz produkty, które sprzedają się za 50 USD z 20% marżą zysku, Twój zysk netto wyniesie 10 USD za sprzedaną sztukę. Jeśli sprzedajesz 10 przedmiotów dziennie, wyniesie to 100 USD dziennie. Następnie musisz odjąć wszelkie opłaty lub inne wydatki związane z prowadzeniem działalności w serwisie eBay.

Podczas odwracania produktu musisz mieć realistyczne oczekiwania. Zajmie co najmniej kilka miesięcy, zanim uruchomisz eBay i zmienisz go w pełnoetatowy biznes i osiągniesz wolność finansową.

Ile kosztuje rozpoczęcie Flipping Side Hustle?

W przypadku przerzucania będziesz potrzebować trochę pieniędzy, aby zarabiać. Ale dobrą wiadomością jest to, że nie musi to być znacząca kwota.

Ponieważ będziesz kupować swoje zapasy w tanich miejscach, takich jak sklepy z artykułami używanymi – już od 100 USD wystarczy na początek.

Powiedziawszy to, im więcej pieniędzy masz na początek, tym więcej możesz zarobić. Rzut może czasem być trafiony lub nietrafiony, więc mając dostępne dodatkowe fundusze, możesz zmniejszyć swoje szanse na flop.

Ile musisz mieć lat, aby rozpocząć działalność w serwisie eBay?

eBay wymaga, abyś miał co najmniej 18 lat, aby sprzedawać rzeczy za pośrednictwem swojej platformy internetowej.

Ale nie rezygnuj z przerzucania, zamiast tego możesz sprzedawać przedmioty za pomocą innych metod, takich jak lokalne ogłoszenia, takie jak Facebook Marketplace lub Craigslist.

Jeśli to nie odpowiada Twoim zainteresowaniom, możesz sprawdzić te metody zarabiania pieniędzy jako 13-latek lub te sposoby zarabiania pieniędzy jako dziecko.

Ostatnie przemyślenia na temat rozpoczęcia działalności związanej z przerzucaniem eBay

Rozpoczęcie działalności polegającej na przerzucaniu eBay może być doskonałym sposobem na zarobienie większej ilości pieniędzy w wolnym czasie i osiągnięcie wolności finansowej.

Będziesz musiał poświęcić czas na przeglądanie sklepów z używanymi rzeczami, lokalnych pchlich targów, wyprzedaży nieruchomości i innych metod pozyskiwania przedmiotów, aby zacząć przerzucać i znajdować dobre oferty.

Potencjalny dochód z firmy zajmującej się przerzucaniem eBay może być niezwykle lukratywny, jeśli niektóre flipery przejdą na drugą stronę 6 liczby z ich wysiłków.

Chcesz zarobić więcej pieniędzy? Sprawdź te posty: