Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Przewodnik po Counter-Strike 2: nowe funkcje, data premiery i dostęp do wersji beta

Po miesiącach plotek Valve oficjalnie ogłosiło Counter-Strike 2, będący ulepszoną wersją uznanej przez krytyków strzelanki FPS CS:GO. Firma udostępniła wiele filmów, które zawierały różne szczegóły dotyczące zmian, dodatków i nie tylko, które unowocześnią grę FPS.

Jeśli z niecierpliwością czekałeś na premierę Counter-Strike 2, ten przewodnik będzie dla Ciebie idealny. W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Counter-Strike 2.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Counter-Strike 2

Co nowego w Counter-Strike 2

Ponieważ Counter-Strike 2 zastąpi CS:GO po premierze jeszcze w tym roku, wprowadzi kilka nowych i przyjemnych zmian w jednej z najbardziej kultowych gier FPS w historii. Oto nowe funkcje w nadchodzącym Counter-Strike 2:

  • Lepsze oświetlenie i lepsze efekty wizualne
  • Przeróbka i remont mapy
  • Dym został przerobiony
  • W grze pojawił się także nowy system sub-tyków

Oczekiwana data premiery Counter-Strike 2

Przewodnik po Counter-Strike 2: nowe funkcje, data premiery i dostęp do wersji beta

Na razie nie została jeszcze ogłoszona oficjalna data premiery Counter-Strike 2. Valve ogłosiło jedynie, że Counter-Strike 2 zostanie wydany latem 2023 roku. Oznacza to, że gra może ukazać się między majem a czerwcem, ale może również zostać opóźniona, jeśli potrzebny będzie dodatkowy czas na usunięcie błędów i usterek.

Choć do premiery gry zostało jeszcze kilka miesięcy, wypuszczono już wersję Beta, dzięki czemu gracze mogą po raz pierwszy poznać przedsmak nadchodzącej gry.

Cena i platformy dla Counter-Strike 2

Według oficjalnej strony FAQ, Valve potwierdziło, że gra będzie darmowa. Przeszła modernizację silnika w oparciu o nowy silnik Source 2 firmy Valve, który zapewnia funkcje graficzne i grywalne skądinąd niesamowitej gry. Tymczasem CS:GO było grą płatną, której cena wynosiła około 14,99 dolarów, zanim w 2018 roku przyjęto model free-to-play. Counter-Strike również przyjmie model free-to-play, dostarczając aktualizację istniejącej wersji CS: Gracze GO.

Gra jest obecnie dostępna wyłącznie dla użytkowników komputerów PC. Valve nie potwierdziło swoich planów przeniesienia gry na konsole, czy to Xbox Series X, czy PlayStation 5.