Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przygotuj się na awarię dzięki przenośnej elektrowni

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przygotuj się na awarię dzięki przenośnej elektrowni

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Nie pozwól, aby przerwy w dostawie prądu lub dzikie tereny uniemożliwiły Ci dostęp do niezbędnych urządzeń. Podobnie jak baterie, przenośna elektrownia zapewni Ci energię elektryczną zawsze, gdy jej potrzebujesz. Niektóre nowoczesne elektrownie mają dużą pojemność elektryczną, są lekkie i mogą je również ładować za pomocą energii słonecznej, ładowania stacji EV i gniazdek ściennych, między innymi na wiele innych sposobów. W tej recenzji omawiamy jedne z najlepszych przenośnych elektrowni, które można znaleźć Amazon Dzisiaj.Najlepsza przenośna elektrownia

Przenośna elektrownia EcoFlow Delta Pro

Najszczęściej wybierane: Żyj bez ograniczeń, korzystając z przenośnej elektrowni EcoFlow Delta Pro. Delta Pro oferuje ogromny, rozszerzalny ekosystem, dzięki czemu można podłączyć kilka akumulatorów, aby wyprodukować do 25 kWh. Dzięki mocy znamionowej 3600 W i mocy szczytowej 7200 W port wyjściowy AC produktu może zasilać większość urządzeń gospodarstwa domowego. EcoFlow bierze tylko 2.7 godzin, aby w pełni się naładować, i można go ładować za pomocą ładowania stacji EV, za pomocą inteligentnego generatora zewnętrznego, z gniazda samochodowego słonecznego lub gniazdek ściennych. Ta elektrownia jest wyposażona w baterię LFP, która zapewnia ponad 6500 pełnych cykli na lata.

Przenośna elektrownia EcoFlow Delta Pro

Kupić na Amazon

Eksplorator przenośnej elektrowni Jackery

Drugie miejsce: Ta przenośna elektrownia o mocy 1000 W ma wystarczającą moc, aby w pełni obsługiwać pełnowymiarową lodówkę, telewizor, minilodówkę, grill elektryczny, wentylator i inne urządzenia do użytku na zewnątrz i w domu. Ta jednostka zasilająca ma więcej portów USB-A, USB-C i AC niż większość przenośnych elektrowni. Wnętrze i obudowa zostały dobrze zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczeństwo urządzenia.

Rekommenderad:  Kabbage Insights ma nadzieję, że małe firmy utrzymają dodatnie saldo gotówkowe

Eksplorator przenośnej elektrowni Jackery

Kupić na Amazon

Przenośna ładowarka do laptopa Zendure SuperTank Pro

Najlepsza wartość: Czasami wszystko, czego potrzebujesz, to prosta i niezawodna przenośna elektrownia, która może jednocześnie ładować laptopa, telefon komórkowy i smartwatch. Zendure SuperTank Pro to kompaktowa, niedroga przenośna ładowarka wyposażona w technologię superszybkiego ładowania 100 W, która szybko ładuje do 4 urządzenia w podróży. SuperTank Pro wykorzystuje lżejszą, bezpieczniejszą i przeciwwybuchową baterię litowo-polimerową.

Przenośna ładowarka do laptopa Zendure SuperTank Pro

Kupić na Amazon

Przenośna elektrownia BLUETTI

BLUETTI to wszystko, czego można chcieć od przenośnej elektrowni. Jest wyposażony w mocny falownik o mocy 2000 W i pojemność 2000 Wh, co pozwala mu zasilać 99% urządzeń domowych, zapewniając pewność w każdej sytuacji awaryjnej. Niezwykle bezpieczne ogniwa baterii zapewniają ponad 3500 cykli życia do 80% mocy, dzięki czemu możesz być pewien niezawodnego zasilania przez ponad dekadę. Naładuj za pomocą energii słonecznej 700 W lub prądu zmiennego o mocy 500 W. Możesz kupić tę przenośną elektrownię z panelem słonecznym.

Przenośna elektrownia BLUETTI

Kupić na Amazon

Przenośna elektrownia Dewalt

Dewalt to kompaktowa i lekka przenośna elektrownia, która zapewni Ci prąd zmienny o mocy 1800 W w odległych lokalizacjach. Ta stacja jest zasilana czterema bateriami DEWALT 20V MAX i można jej używać jako tymczasowego źródła zasilania, szczególnie w miejscach, gdzie hałas jest ograniczony. Ta przenośna elektrownia będzie obsługiwać większość elektronarzędzi o zmiennej prędkości.

Przenośna elektrownia Dewalt

Kupić na Amazon

Przenośna elektrownia Zendure SuperBase Pro

Przenośna elektrownia Zendure to potężna przenośna elektrownia 2pojemność ,096 WH, 14 portów wyjściowych, 7 różne sposoby ładowania, w tym za pomocą paneli słonecznych i superszybkie ładowanie, które umożliwia ładowanie baterii 0 do 80% w zaledwie godzinę. Ta elektrownia jest również wyposażona w inteligentną aplikację i 2-rok gwarancji.

Rekommenderad:  Bryan Cranston nie zawahałby się „na sekundę”, aby powrócić jako Walter White do „Better Call Saul”

Przenośna elektrownia Zendure SuperBase Pro

Kupić na Amazon

Przenośny generator prądu Anker

Generator prądu Anker to super przenośna elektrownia, która waży zaledwie 18.3 funtów. Oprócz kompaktowej konstrukcji, ten generator prądu ma aż 778 watów, co nie wystarcza do zasilania pojazdu elektrycznego, ale jest więcej niż przydatne do oświetlenia i zasilania urządzeń, takich jak aparaty fotograficzne, laptopy, telefony komórkowe i tak dalej. Jest praktycznie kompatybilny ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami. To urządzenie ładuje się poniżej 5 godzin i jest objęty bezproblemową 18-miesięczną gwarancją.

Przenośny generator prądu Anker

Kupić na Amazon

Przedmiot bonusowy

Elektrownia słoneczna BLUETTI EP500

EP500 to potwór mocy poza siecią. Posiada niesamowitą baterię LiFePo4 o pojemności 5100 Wh i ponad 6000 cykli życia. Jest wyposażony w 15 portów, w tym m.in. 2 poręczne ładowarki bezprzewodowe, port RV 12 V/30 A idealny dla mieszkańców vanów i bardziej wszechstronne porty, takie jak 2000 W AC/USB-A/100 W USB-C/DC. To urządzenie obsługuje również podwójne ładowanie prądem zmiennym o mocy 600 W oraz energię słoneczną o mocy 1200 W, która umożliwia pełne naładowanie tego generatora słonecznego w czasie krótszym niż 4 godziny.

Elektrownia słoneczna BLUETTI EP500

Kupić na Amazon

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przenośnej elektrowni

W porównaniu z powerbankami, przenośna elektrownia przechowuje wystarczającą ilość energii, aby Twoja firma i Twoje życie przebiegały tak płynnie, jak to tylko możliwe. To powiedziawszy, istnieje wiele rzeczy, o których należy pamiętać, aby znaleźć najlepszą przenośną elektrownię. To zawiera:

  • Ruchliwość: To jest nazwa gry. Weź pod uwagę wagę i rozmiar preferowanej elektrowni. Czy zmieści się z tyłu samochodu? A co z wagą? Czy możesz go nosić ręcznie lub pociągnąć tam, gdzie go potrzebujesz? Jest to szczególnie ważne, jeśli będziesz go zabierać ze sobą w podróże i zajęcia na świeżym powietrzu.
  • Pojemność: Upewnij się, że Twoja przenośna elektrownia może utrzymać wystarczającą ilość energii do zasilania wszystkich niezbędnych urządzeń. Niektóre elektrownie, np Przenośna elektrownia EcoFlow Delta Pro pozwalają również na rozbudowę ekosystemu w celu uzyskania większej mocy, gdy tylko jej potrzebujesz.
  • Rodzaj ładowania: Aby uzyskać dodatkową wszechstronność, wybierz przenośną elektrownię, którą można podłączyć do ściany lub użyj panelu słonecznego do ładowania na wypadek, gdybyś był na wolności.
  • Żywotność baterii: Oprócz trwałości potrzebna jest niezawodna i wydajna elektrownia. Bądźmy szczerzy, niektóre z najlepszych elektrowni nie są tanie, więc z pewnością musisz upewnić się, że bateria nadąży za użytkowaniem. Te najlepsze będą Ci wiernie służyć przez ponad dekadę.
  • Hałas: Z pewnością potrzebujesz przenośnej elektrowni, która jest tak cicha, jak to tylko możliwe. Większość maszyn w tej recenzji jest wyjątkowo cicha i nie będzie cię zatrzymywać w nocy ani sprawiać kłopotów z sąsiadami.
Rekommenderad:  Aktualizacje Map Google stają się jeszcze bardziej precyzyjne

MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ RÓWNIEŻ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.