Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

„Przyjaciele z college’u” dołączają do listy seriali anulowanych przez Netflix

Zła wiadomość dla fanów serialu „Friends From College”, ponieważ trzeci sezon nie wróci na platformę Netflix. Serwis streamingowy potwierdził, że po dwóch sezonach anuluje produkcję.

W wydanym wczoraj oświadczeniu potwierdził rzecznik Netflix że chociaż byli wdzięczni za pracę wykonaną przez twórców Nicka Stollera i Francescę Delbanco, serial nie wróci na listę programistyczną platformy.

Podziękowali twórcom za powołanie do życia „sprytnego, zabawnego i wysoce relatywnego” projektu, jednocześnie okazując poczucie wdzięczności zespołowi za kulisami, zwłaszcza utalentowanej gwiazdorskiej obsadzie, która obejmowała nazwiska takie jak Keegan-Michael Key, Fred Savage, Cobie Smulders, Nat Faxon, Annie Parisse, Jae Suh Park i Billy Eichner.

Kilka dni temu radziliśmy zabrać popcorn lub popcorn, aby usiąść i cieszyć się tą produkcją, która opowiada historię niektórych byłych przyjaciół studentów z Uniwersytetu Harvarda, których życie splotło się po 20 latach ukończenia studiów.

Jednak teraz musimy być nosicielami nieco smutnej wiadomości, co potwierdził również jeden z jej twórców poprzez: Twitter wczoraj wieczorem:

Dla tych, którzy śledzili tę historię, na platformie nadal będą mogli cieszyć się dwoma sezonami – pierwszym z premierą w 2017 roku, a drugim 11 stycznia – i skorzystać, ponieważ Netflix nie skomentował jeszcze ewentualnego wycofania seria z serwisu.

„Friends From College” był zdecydowanie projektem, który wygenerował mieszane recenzje, na przykład Maureen Ryan napisała w recenzji z pierwszego sezonu, że problem z serialem polegał na braku głębi postaci.


Table of Contents