Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Przypomnienie: nie wszystko, co John mówi na swoich Hangoutach, dotyczy wszystkich witryn internetowych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Przypomnienie: nie wszystko, co John mówi na swoich Hangoutach, dotyczy wszystkich witryn internetowych

Jeden ze specjalistów ds. SEO zapytał Johna podczas przesłanego fragmentu pytań i odpowiedzi podczas jego spotkania o to, w jaki sposób możemy mu zaufać w zakresie pytań dotyczących naszej witryny.

Ich pytanie brzmiało: czy możemy być w 100% pewni, że każda odpowiedź, jaką otrzymają na ten temat? YouTube kanał jest w 200% zgodny z faktami?

John odpowiedział, że to ważne pytanie.

Nawet on nie wierzy, że może mieć 200% racji. To właściwie dość wysoka poprzeczka.

Mówi, że w ogóle większość rzeczy, o których się mówi, opiera się na dokumentacji, zwłaszcza na szczegółach technicznych.

Zawsze powinien istnieć sposób, aby dokładnie sprawdzić, co się tutaj dzieje.

Niektóre z tych pytań mają charakter bardziej strategiczny.

Jeśli chodzi o te strategiczne pytania, jest to coś, w czym można zastosować różne strategie i osiągnąć ten sam cel.

To nie jest tak, że tylko ta jedna strategia jest dokładnie tym, co musisz zrobić. Może się zdarzyć, że będziesz musiał to zrobić w inny sposób.

Drugą częścią, o której John uważa, że ​​jest niezwykle kluczowa, o której należy pamiętać, jest to, że odpowiada tutaj na konkretne pytania poszczególnych osób.

Czasami ci ludzie mają bardzo unikalne i różne strony internetowe. Czasami nie jest możliwe przyjęcie dokładnie jednej odpowiedzi i zastosowanie jej do wszystkich witryn internetowych.

Nie popełniaj błędu polegającego na poleganiu na jednym rozwiązaniu dostarczonym przez Johna i stosowaniu go do wszystkiego. Ponieważ zazwyczaj to nie pasuje i może być konieczne dostosowanie pewnych elementów strategii do Twojej witryny i sytuacji.

Dzieje się to mniej więcej w 47:49 momencie filmu.

Transkrypcja Hangouta Johna Muellera

Jana (zadane pytanie) 47:49

I może ostatnia z tej listy: Czy jako właściciel witryny SEO możemy być w 100% pewni, że każda odpowiedź, którą otrzymamy na ten temat YouTube kanał jest w 200% zgodny z faktami? A może nie powinniśmy polegać wyłącznie na tych odpowiedziach i zawsze przeprowadzać własne badania?

Jana (odpowiedź) 48:05
Nie wiem. To jest jak ważne pytanie. Nie wiem, jak mogę być w 200% prawdziwy. To trochę wysoka poprzeczka. Ogólnie rzecz biorąc, większość rzeczy, o których mówiliśmy, opiera się na dokumentacji, a zwłaszcza szczegóły techniczne, możesz je sprawdzić w dokumentacji.

Dlatego zawsze powinien istnieć sposób, aby dokładnie sprawdzić, co się tutaj dzieje. Niektóre z tych kwestii to pytania bardziej strategiczne, a zwłaszcza w przypadku tych pytań strategicznych jest to coś, w przypadku czego można zastosować różne strategie i dojść do tego samego celu. To nie jest tak, że ta jedna strategia jest dokładnie tym, co musisz zrobić.

Być może można to zrobić w inny sposób. Kolejną częścią, o której warto pamiętać, jest to, że odpowiadam tutaj na konkretne pytania poszczególnych osób, a mają one bardzo unikalne strony internetowe. Czasami nie jest możliwe przyjęcie jednej odpowiedzi i zastosowanie jej do wszystkich. Myślę, że to bardzo kuszące w dzisiejszych czasach, zwłaszcza na Twittermasz krótki tekst i łatwo jest powiedzieć: „Och, John powiedział, że powinieneś pozbyć się wszystkich wersji krajowych i zachować wyłącznie witrynę brytyjską”.

Może to dotyczyć tej jednej witryny. Ale to nie dotyczy wszystkich. A przyjęcie czegoś tak prostego spowoduje po prostu wiele dyskusji, a potem ludzie powiedzą: „Och, John się myli, co… może się mylę, ale opiera się to na tym jednym pytaniu tutaj i na tej jednej stronie internetowej” i nie jest to coś które można uogólnić na wszystko w Internecie.

Dlatego moją rekomendacją jest zawsze to, że jeśli jest to coś, na czym polegasz w biznesie, nie przyjmuj komentarzy na ten temat tylko od jednej osoby, ale raczej wykorzystaj je jako wkład do podjęcia własnej decyzji. Może się zdarzyć, że zdecydujesz się pójść w tym kierunku, o którym wspomniałem, może się zdarzyć, że zdecydujesz, cóż, nie obchodzi mnie, co mówi Google, myślę, że moje inne podejście jest lepsze.

Albo mam innych konsultantów, którzy mówią mi coś innego. Decyzja należy w zasadzie do Ciebie.

Profesjonalista SEO 8 50:18
I czy to prawda, co właśnie powiedziałeś? A może powinniśmy to również sprawdzić?

Jana 50:25
O stary. To idzie…

Profesjonalista SEO 8 50:29
Ponieważ wydaje się trochę bezcelowe pytanie tej osoby, czy mówi prawdę, czy mówi prawdę.

Jana 50:33
Tak, czasami to widzę. NA Twitter także pytanie: Czy to nadal prawda? I oczywiście, że to prawda. A następna część brzmi: Cóż, Google twierdzi, że to prawda, więc musi się mylić. To jest tak, OK, to jest to, nie wiem. Nie mogę zrobić wszystkiego.

Table of Contents