Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

PUBG Mobile uznane przez Google za najlepszą grę na Androida w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: PUBG Mobile uznane przez Google za najlepszą grę na Androida w 2018 roku

Jak w zegarku, Google opublikowało dziś coroczną listę najlepszych aplikacji i gier na Androida w 2018 roku. Jednak w tym roku dużą różnicą był fakt, że firma dodała nagrodę People’s Choice, która umożliwiała użytkownikom głosowanie na swoich faworytów. Nic więc dziwnego, że PUBG Mobile wygrało wiele z nich — najlepszą grę według jury Google i ulubioną grę fanów.

Z kolei koroną najlepszej aplikacji została aplikacja o nazwie Krople która wykorzystuje ćwiczenia obrazowe do nauczania 31 języków obcych. Ponieważ jednak Drops nie jest tak popularny jak inne usługi, nie mógł zdobyć tytułu ulubionej aplikacji fanów, który trafił do Google Pay w Indiach i YouTube Telewizja w USA, obie oczywiście opracowane przez nikogo innego jak Google.

Google wybrało także kilku zwycięzców w kilku innych konkretnych kategoriach, takich jak najlepsza rozrywka dla TikTok, edytor zdjęć LightFX, SonyLiv i najlepsza gra niezależna dla Alto’s Odyssey, Hexologic i nie tylko. Aplikacja Google Files Go do zarządzania plikami również znalazła miejsce w sekcji Ukryte klejnoty wraz z Jak rysować komiksy, Rozwijać sięi inni.

Oprócz aplikacji i gier w rankingu Google Best of 2018 uwzględniono także najczęściej odtwarzane i oceniane programy telewizyjne, audiobooki i filmy. Oczywiście, Marvel zdominował kategorię filmów, ponieważ cztery z pięciu najlepszych filmów pochodziły z MCU, w tym Deadpool 2Czarna Pantera, Avengers: Wojna bez granic i Thor: Ragnarok.

Pełną listę znajdziesz na Wpis na blogu Google.