Qualcomm współpracuje z programistami PUBG Mobile, aby wdrożyć rozgrywkę 90 klatek na sekundę

Redmi 7 pokazano PUBG

Podczas Snapdragon Tech Summit Qualcomm usłyszeliśmy nieoczekiwane wiadomości o nadchodzących ulepszeniach wydajności PUBG Mobile (h / t Ausdroid). Qualcomm ściśle współpracuje z twórcami gier, aby wdrożyć rozgrywkę 90 FPS na PUBG Mobile.

Wcześniej uważaliśmy, że jest to odległe marzenie graczy PUBG Mobile. Wygląda na to, że marzenie nie jest tak dalekie, jak myśleliśmy dzięki chipsetom Snapdragon w przyszłym roku. Najwyraźniej gra doda także obsługę wyświetlaczy 144 Hz, gdy telefony komórkowe zaczną obsługiwać tę wysoką częstotliwość odświeżania.

Profesjonaliści PUBG Mobile mówią nam, co trzeba zrobić, aby dostać się na szczyt e-sportu mobilnego

Qualcomm ogłosił także, że do gry przyjdzie 10-bitowa obsługa HDR. Ta obsługa zakresu dynamiki przyniesie pewne solidne ulepszenia grafiki w grze, dzięki czemu gra będzie piękniejsza niż kiedykolwiek.

Ani Qualcomm, ani zespół programistów PUBG Mobile nie powiedzieli dokładnie, kiedy te aktualizacje wylądują. Mamy nadzieję, że następna generacja urządzeń Snapdragon będzie co najmniej obsługiwać 90 FPS na PUBG Mobile od razu po wyjęciu z pudełka. Pobierz PUBG Mobile