Quanta sprawia AppleInteligentny pojemnik na baterię odczyt poziomu naładowania baterii bardziej inteligentny

Quanta sprawia AppleInteligentny pojemnik na baterię odczyt poziomu naładowania baterii bardziej inteligentny 1

AppleInteligentne etui na baterie jest prawie na pewno pojemnikiem na baterie, ale czy naprawdę jest tak inteligentne? Niektórzy twierdzą, że nie, ale w związku z rozszerzeniem nowo wydanej i bezpłatnej poprawki jailbreak Quanta (iOS 13) przez HASHBANG Productions, możesz zrobić AppleInteligentna obudowa baterii jest nieco mądrzejsza.

Jeśli kiedykolwiek używałeś Apple Wcześniej w przypadku inteligentnego akumulatora, bez wątpienia zdajesz sobie sprawę, że jedną z największych pułapek jest fakt, że wskaźnik poziomu naładowania baterii na pasku stanu wyświetla prawie zawsze 100% naładowania, a także śrubę ładującą (chyba że inteligentna obudowa akumulatora jest z powodu doładowania).

Quanta znacząco zmienia to zachowanie i zaczyna się od uniemożliwienia wyświetlania paska stanu przez cały czas. Dodatkowo zapobiega to wyświetlaniu przez cały czas wskaźnika poziomu naładowania baterii telefonu iPhone.

Zamiast tego wykorzystuje inteligentny algorytm do obliczania dokładniejszego „ogólnego” poziomu naładowania baterii przy użyciu danych zarówno z baterii wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Co więcej, bierze pod uwagę fakt, że bateria inteligentnego etui na baterie ma tylko około jednej trzeciej pojemności wewnętrznej baterii iPhone'a. Ostateczna cyfra służy następnie do przedstawienia ikony poziomu naładowania baterii na pasku stanu.

Jeśli to nie było wystarczająco fajne, użytkownicy mogą otworzyć Centrum sterowania, aby zobaczyć poszczególne poziomy naładowania baterii w tym samym miejscu. Deweloper mówi nam, że te szczegóły są mniej więcej pobierane bezpośrednio z widżetu Bateria.

Oprócz tego, że wskaźnik poziomu naładowania baterii na pasku stanu jest o wiele bardziej dokładny, Quanta zapewnia również bardziej szczegółowe informacje na temat baterii w sekcji Stan baterii w aplikacji Ustawienia. Nowe informacje dają bardziej wszechstronny obraz zużycia inteligentnego etui na baterie, dając lepszy pogląd na to, ile czasu minie, zanim nadejdzie czas wymiany etui.

Quanta sprawia AppleInteligentny pojemnik na baterię odczyt poziomu naładowania baterii bardziej inteligentny 2

Osoby zainteresowane ulepszeniem inteligentnego etui na baterie na swoich iPhonach mogą pobierz Quanta (iOS 13) za darmo z repozytorium Chariz. Jak sama nazwa wskazuje, poprawka jest przeznaczona tylko dla urządzeń iOS 13 z jailbreakiem, ale wsparcie dla iOS 12 może pojawić się w przyszłości, jeśli będzie na nie dość popytu.

Czy uważasz, że Quanta jest lepszym rozwiązaniem? Apple wyświetla poziomy baterii każdego urządzenia? Omów w komentarzach poniżej.