Quora aktualizuje interfejs zarządzania reklamami

Użytkownicy Quora Ads mogą zauważyć coś innego po zalogowaniu się w tym tygodniu w celu zarządzania kampaniami.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Quora ogłosiła przeprojektowanie interfejsu reklamy i aktualizację kodu w tle, aby pomóc im szybciej rozwijać swoją ofertę w przyszłości.

Zespół Quora uważa, że ​​rozszerzenie oferty platformy będzie nadal służyć jako szybsze i bardziej responsywne środowisko użytkownika.

„Jestem bardzo podekscytowany tą wersją. Nasz zespół pracuje nad tym od miesięcy. Chociaż same zmiany w projekcie są niewielkie, łączą się one w celu zmniejszenia tarcia podczas nawigacji w interfejsie użytkownika i oszczędzania czasu na zarządzaniu kampaniami. ” – JD Prater, szef marketingu produktu

Inteligentniejszy interfejs konfiguracyjny

Poprzedni interfejs użytkownika został zaktualizowany na różne sposoby, aby poprawić wrażenia wizualne. Przykładem tego jest pasek stanu u góry, który informuje użytkowników o ustawieniach kampanii:

Interfejs użytkownika poprawił także wykorzystanie zasobów reklamowych i skompresowanych obszarów docelowych do ładowania podglądów reklam wcześniej na stronie:

Quora aktualizuje interfejs zarządzania reklamami

Doświadczenie obejmuje również niektóre poprawki, takie jak kampanie, zestawy reklam i nazwy reklam, które są teraz pakowane zamiast obcinane, jak poprzednio.

Konwencja nazewnictwa „Konwersje” została również zaktualizowana do „Wydarzenia”. Jest to centrum zainteresowania wielu reklamodawców, które mierzy kluczowe działania podejmowane przez użytkowników, a nie tylko ostateczne działanie konwersji.

Intuicyjne ustawienia użytkownika

Przeprojektowanie dotyczy również ustawień i wyborów, takich jak zakresy dat i typy wskaźników. Kolumny raportu zostały przeniesione z listy danych do zintegrowanego interfejsu, który grupuje powiązane dane bardziej intuicyjnie:

Quora aktualizuje interfejs zarządzania reklamami

Kalendarz zakresu dat oferuje również użytkownikom prostszy interfejs do wybierania przedziałów zamiast dodatkowego kroku w celu określenia dat ich dat.

Quora aktualizuje interfejs zarządzania reklamami

Unikalne wskazówki Quory w zakresie reklamy B2B

Platforma reklamowa jest odnawiana w logicznym momencie dla firmy. W latach 2017–2018 liczba użytkowników wzrosła z 200 do 300 milionów, co oznacza więcej gałek ocznych, a tym samym więcej zapasów na produkt reklamowy.

Dane demograficzne są również poszukiwane wśród sprzedawców. Ponad połowa zarabia ponad 100 000 USD rocznie. Quora Ads również zgłosił wyższy wskaźnik zaangażowania niż LinkedIn, dzięki czemu reklamodawcy B2B mogą zdywersyfikować swoje pozycje reklamowe.

Quora osiąga także wyniki przy tych 100 000 USD lub więcej danych demograficznych, przy czym koncentracja tej grupy użytkowników jest wyższa niż w witrynach takich jak Wall Street Journal, HuffPost, LinkedIn i Reddit.

Quora oferuje także unikalne środowisko oparte na pytaniach i odpowiedziach. Pozwala to firmom wyświetlać autorytet tematyczny, zapewniając organicznie cenne informacje, ale oferuje także wyjątkowe możliwości umieszczania reklam. Użytkownicy Quora zbierają i badają informacje. Umożliwia to reklamodawcom uczestnictwo na wczesnym etapie procesu zakupu przez użytkownika.

Ustawienia reklam obejmują „Odpowiedzi sponsorowane”, których reklamodawca może użyć do wyświetlenia odpowiedzi na pytania i szerszego kierowania według tematu i słów kluczowych.