Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Raport dotyczący marki z listopada 2022 r. – 607 157 USD

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Raport dotyczący marki z listopada 2022 r. – 607 157 USD

Witamy w wydaniu Raportu o marce z listopada 2022 r.! Co miesiąc będziemy rozbijać nasze miesięczne przychody, abyś mógł zobaczyć, co działa, a co nie.

Ostatnie 12 miesięcy: $8,734,283

Nasze przychody w listopadzie wyniosły 607 157 USD, co ponownie było znacznie poniżej przychodów z października, które wyniosły 641 927 USD, nawet w Czarny piątek i Cyberponiedziałek. Prawie wszystkie nasze marki są, na dobre i na złe, stosunkowo odizolowane od pośpiechu BFCM, z wyjątkiem Wild Baby, ze względu na fakt, że produkty są sezonowe.

Ogólnie rzecz biorąc, oto moja ocena tego, jak Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek wypadły w tym roku w porównaniu z innymi latami (w tym wyprzedażą w Czarny piątek EcomCrew): sprzedaż nieco spadła w porównaniu z innymi latami, chociaż nie był to gigantyczny spadek, który przewidywałem. Słyszałem, że niektóre firmy zgłaszają gigantyczne wyprzedaże w Czarny piątek, co, jak podejrzewam, może oznaczać, że albo mocno obniżyły cenę (dzięki nadwyżkom zapasów), albo były wyjątkami od normy. Dowiemy się, jak wypadły tegoroczne wakacje, kiedy najwięksi detaliści publiczni zaczną publikować wyniki za IV kwartał za kilka tygodni.

Nad czym pracowaliśmy w tym miesiącu

  • Kontynuujemy prace nad tworzeniem większej liczby filmów i zdjęć tworzonych przez użytkowników. Kontynuowaliśmy podwojenie wysiłków w celu pozyskania silnej biblioteki UGC na rok 2023 dzięki JoinBrands. W środę, 14 grudnia 2022 r., zorganizujemy bezpłatne seminarium internetowe, na którym pokażemy, jak wykorzystujemy te treści generowane przez użytkowników w naszych ofertach, ile płacimy i z jakimi produktami to się sprawdza. (JoinBrands ma również specjalną niespodziankę dla naszych uczestników).
  • Spotkanie w Las Vegas. Przyleciałem do Vegas na kilka nocy, żeby spotkać się z Mikiem i trochę zaplanować na 2023 rok, co będziemy razem prowadzić. Pomijając okropną grypę, którą złapałem w drodze na dół, te dwa dni były produktywne i pozwoliły nam zająć się kilkoma głównymi problemami i priorytetami na 2023 rok.
Rekommenderad:  Najlepsze bezpłatne konta czekowe w Teksasie w 2023 r

Wygrane w tym miesiącu

  • Ukończono przewodnik po stylach nowej marki. Jak mówiłem w ciągu ostatnich kilku miesięcy, pracowałem z agencją (a także dobrym przyjacielem) nad odświeżeniem marki dla jednej z moich marek. Nowy przewodnik po stylu jest już gotowy i, zgodnie z oczekiwaniami, agencja trafiła z parku na branding. Nasi dwaj graficy spędzają teraz większość miesiąca na wdrażaniu tego nowego brandingu do naszych następnych serii produkcyjnych.
  • Poprawa warunków płatności z głównym dostawcą. Współpracowałem z dostawcą, aby poprawić nasze warunki płatności na rok 2023, przechodząc z 50% w momencie wysyłki i 50% 30 dni później do 50% w momencie wysyłki i 50% 60 dni później. Jest to korzystne dla wszystkich, ponieważ bez niego zdławilibyśmy nieco nasz wzrost w 2023 r. ze względu na rosnący koszt kapitału (patrz poniżej). Wielu chińskich dostawców prawdopodobnie będzie głodnych zamówień w 2023 roku i podejrzewam, że wielu dostawców będzie otwartych na kreatywne finansowanie.

Straty za ten miesiąc

  • Za dużo zapasów. Wiele naszych marek stoi w obliczu tych samych zagrożeń, na które cierpi obecnie wielu sprzedawców detalicznych: mamy nadmiar zapasów. Porównałem całkowite zapasy dostępne w tym roku z ubiegłym rokiem i w zeszłym roku o tej porze jesteśmy 3 razy lepsi. Częściowo jest to uzasadnione faktem, że trochę się rozwinęliśmy w tym czasie, ale jako minimum prawdopodobnie mamy pod ręką dwa razy więcej zapasów, niż potrzebujemy.
  • Rosnące stopy procentowe. Bezpośrednio związany z powyższym wzrost stóp procentowych ma istotny wpływ na wynik finansowy. Weź pod uwagę, że stopy procentowe są mniej więcej dwukrotnie tym razem w zeszłym roku. Weź również pod uwagę, że jesteśmy zasadniczo dwa razy bardziej lewarowani niż w zeszłym roku. Zasadniczo oznacza to, że koszty finansowania są prawie 4 razy wyższe niż w zeszłym roku. Pozytywną stroną jest to, że odsetki są zawsze dodatkiem do każdej potencjalnej sprzedaży, ale nadal mogą powodować kryzys przepływów pieniężnych, jeśli nie są trzymane w ryzach.
Rekommenderad:  Jak używać przed i po skanowaniu Instagram

Table of Contents