Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Raport miesięczny Listopad 2020 – 1600 € dodatkowego dochodu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Raport miesięczny Listopad 2020 – 1600 € dodatkowego dochodu

Co przeczytasz w moim miesięcznym raporcie listopad 2020 r? Zajmiemy się listopadowymi wydatkami, listopadowymi pasywnymi dochodami i dodatkowymi dochodami oraz listopadowymi celami.

Jak co miesiąc publikuję tu swoje dochody i wydatki. To świetny sposób, aby utrzymać mnie odpowiedzialnym, aby śledzić moją podróż do niezależności finansowej. Chociaż uwielbiam pracować nad swoimi finansami, jest to świetny sposób na ich monitorowanie. Chcesz przeczytać raporty z moich ostatnich miesięcy? Zobacz moje poprzednie raporty miesięczne tutaj.

Listopad minął szybko. Ponownie. Zasady stały się surowsze. Ponownie. Od 1 grudnia noszenie maseczek we wszystkich miejscach publicznych, takich jak supermarket i dworzec kolejowy, jest obowiązkowe (oczywiście istnieją wyjątki dla osób ze względów zdrowotnych).

W pracy zrobiło się szalenie i miałem bardzo mało czasu na pracę nad własnymi projektami. Przy zwolnieniu 30% naszego działu zawsze jest wystarczająco dużo pracy do wykonania. Na szczęście,

Najważniejsze informacje z mojego miesiąca listopada:

💸 Wydatki 760 €

👉 stopa oszczędności 81%.

🌟 Dodatkowy dochód w wysokości 1607 €

💰 24% do OGNIA

Wydatki listopadowe

Tutaj znajdziesz szczegóły moich listopadowych kosztów:

Listopad daje mi miesięczną stopę oszczędności w wysokości 81%. Mój cel na 2020 rok ma mieć stopę oszczędności na poziomie 75%. Jestem na dobrej drodze z moją roczną stopą oszczędności na poziomie 79%.

Dochód z listopada

Oto podział dochodów według źródła:

Przejdźmy do mojego dochodu pasywnego, zarobków pobocznych i innych dochodów w danym miesiącu.

Listopadowy dochód pasywny

Co miesiąc staram się zwiększać swój dochód pasywny. Dochód pasywny oznacza, że ​​zarabiasz pieniądze bez aktywnego poświęcania godzin pracy. Moje obecne źródła dochodu pasywnego to moje inwestycje peer-to-peer i kwartalne dywidendy.

Chcesz zacząć inwestować w platformy peer-to-peer? Sprawdź, które platformy P2P dają premię za rejestrację lub zwrot gotówki!

W listopadzie uzyskałem w sumie 35 euro pasywnego dochodu. Oto zestawienie wszystkich moich pasywnych źródeł dochodu:

Rekommenderad:  Operacje na treści: klucz do rzeczywistej wydajności

Wiele platform peer-to-peer miało pewne problemy związane z koronawirusem na początku roku. Obecnie większość projektów jest wznawiana lub refundowana. Niezbędne jest wiedzieć ryzyko związane z pożyczkami peer-to-peer zanim zaczniesz inwestować.

Podsumowując różne platformy, w które zainwestowałem:

  • Grupeer ma zamrożone konta bankowe, co oznacza, że ​​nie są w stanie spłacić inwestorów. W tym momencie nie jest jasne, co się stanie. Ponadto Grupeer stosuje procedurę KYC, aby odblokować swoje konta bankowe. Wydaje się, że robią wszystko, aby wznowić działalność. Możesz przeczytać ich FAQ tutaj.
  • Crowdestor miał pewne trudności na początku kryzysu związanego z COVID-19. Wiele projektów otrzymało przedłużenie spłaty (do 1000 zł). 3 miesiące). Płatności napływają, a żadna inwestycja nie została jeszcze wstrzymana.
  • NieruchomościGuru I Reinwestuj24 nadal płacili zgodnie z harmonogramem.

Crowdestor

Wartość portfela: €3648

Średnia stopa procentowa (XIRR): 90,19%

Pasywny dochód: 11,09 €

Crowdestor jest na dobrej drodze ze swoimi projektami. Wahania płatności wynikają z projektów, w które zainwestowałem, które płacą nieregularnie. Ponieważ nie żyję jeszcze z dochodu pasywnego, regularne płatności nie są obecnie czymś, czego szukam w projektach.

Obecnie zainwestowałem €3648, co przyniosło mi €1. To jest 90,19% XIRR, z czego jestem bardzo zadowolony. Będę kontynuować dywersyfikację wśród platform, a Crowdestor pozostanie jedną z wiodących platform, w które będę inwestować.

Sprawdź moją recenzję Crowdestor 🔥, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

Crowdestor daje ci grudzień 2% zwrotu gotówki ze wszystkich inwestycji. Zarejestruj się za pomocą ten link aby zwiększyć swoje zyski już teraz.

Otwórz konto w Crowdestor

Mintos

Wartość portfela: €1488

Średnia stopa procentowa (XIRR): 11,82%

Pasywny dochód: 10,82 €

Mintos jest obecnie jedną z największych platform peer-to-peer w Europie, co czyni ją doskonałą platformą do rozpoczęcia budowania strumieni pasywnych dochodów.

Mintos to świetne miejsce do inwestowania, jeśli wiesz w które firmy pożyczkowe do wyboru. Tacy pożyczkodawcy są wiarygodni i generalnie bezpieczni niż pożyczkodawcy z niższym (wyższym) ratingiem.

Rekommenderad:  Wróć do podstaw dzięki tym 10 wskazówkom dotyczącym zakładania i rozwijania firmy

Obecnie mam €1488 zainwestowanych w Mintos. Dało mi to pasywny dochód w wysokości 11 euro w listopadzie i średnią roczną stopę procentową 11,82%.

🔥Jeśli jeszcze nie korzystasz z Mintos, sprawdź to. Możesz przeczytać naszą recenzję Mintos tutaj lub zarejestrować się bezpośrednio.

Kiedy ty zarejestruj się na Mintos za pomocą mojego linkudostajesz 0.5% dodatkowego zwrotu z wszelkich inwestycji dokonanych w ciągu pierwszych 90 dni!

Wypróbuj Mintos teraz

NieruchomościGuru

Wartość portfela: €1200

Średnia stopa procentowa (XIRR): 80,84%

Pasywny dochód: €90,52

EstateGuru to sposób na rozpoczęcie inwestowania w nieruchomości z niską barierą. Jest to jedna z największych platform finansowania społecznościowego nieruchomości w Europie i możesz zacząć inwestować już od 50 €.

EstateGuru to jedna z moich ulubionych platform crowdfundingowych na rynku nieruchomości. Odkąd zacząłem z nimi inwestować w listopadzie 2019 r., miałem pomiędzy 9-11% zwrotu.

Ostatnio zainwestowałem w kilka nowych projektów. Dwóch z nich na końcu spłaca wszystkie odsetki i kapitał, co oznacza, że ​​moje odsetki będą spłacane masowo.

Obecnie mam €1200 zainwestowanych w EstateGuru, z €9.52 powrót. To średni zwrot w wysokości 80,84%.

🔥 Zarejestruj się za pomocą tego linku aby samemu sprawdzić Estateguru lub przeczytać nasze Recenzja EstateGuru!

Dołącz do EstateGuru już dziś >>

Koło finansowania

Wartość portfela: 589,95 €

Średnia stopa procentowa (XIRR): 40,40%

Pasywny dochód: €30,90

Funding Circle była pierwszą platformą crowdlendingową, w którą zainwestowałem w 2018 roku. Ich zwroty nie są świetne i nie mają gwarancji wykupu.

Wszystkie inne platformy, o których wspomniałem, mają znacznie większy stosunek ryzyka do zysku, więc zamiast tego sprawdź je.

🔥 Mam listę najlepszych platform crowdfundingowych na rynku nieruchomości, które polecam.

Reinwestuj24

Wartość portfela: 98 €

Średnia stopa procentowa (XIRR): 60,18%

Pasywny dochód: €00,57

Rok temu zacząłem inwestować z Reinvest24, platformą inwestycyjną w nieruchomości, która pozwala mi inwestować stosunkowo niewielkie kwoty. Podoba mi się, że płacą zysk plus zyski kapitałowe, gdy sprzedajesz, tak jakbyś otrzymywał miesięczny dochód z wynajmu.

Rekommenderad:  Najszybsze i najdokładniejsze wykrywanie nienaturalnych linków + studium przypadku

🔥 Jeśli chcesz wypróbować Reinvest24, zarejestruj się tutaj lub sprawdź moje kompletne Recenzja Reinvest24!

Otwórz konto w Reinvest24

Listopadowe cele

Zanim przejdziemy do moich listopadowych celów, jest chwila dumy, którą chciałbym się podzielić. Grow opublikował artykuł o tym, jak zarabiam pieniądze dzięki moim pobocznym sprawom. Przeczytaj artykuł tutaj, jeśli chcesz!

Moje listopadowe cele:

  • Zoptymalizuj szybkość witryny mobilnej – PONIEŚĆ PORAŻKĘ. Szybkość witryny mobilnej to dużo pracy. Będę dalej nad tym pracował w grudniu.
  • Twórz szpilki do starych postów – PRZECHODZIĆ. Stworzyłem szpilki do starych postów w tym miesiącu. Teraz muszę je zaplanować w Tailwind i opublikować je automatycznie Pinterest. Idź do mojego Recenzja tylnego wiatru aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z platformy.
  • Weź udział w kursie nieruchomości – PRZECHODZIĆ. Ukończyłem holenderski kurs nieruchomości, tak jak zamierzałem. Jednak przepisy zmienią się od pierwszego stycznia, co sprawi, że zakup domu jako inwestycji będzie znacznie droższy. Jeśli skończę szukać nieruchomości inwestycyjnej, będę Cię informować!

Grudniowe cele

  • Zoptymalizuj szybkość witryny mobilnej
  • Pracuj do przodu dwa tygodnie w postach
  • Idź pobiegać 5 razy w tygodniu – chciałem pozostać w formie w 2020 roku, więc zamierzam poprawić swoją grę. Do tej pory moim celem było trenowanie trzy razy w tygodniu. W grudniu chcę biegać codziennie rano przez cały tydzień. W weekendy chodzę na spacery, żeby być aktywnym.
  • Pisz dwie godziny każdego ranka – ociągam się z pisaniem nowych treści. Na początku tego roku pisałem dwie godziny każdego ranka, podczas gdy teraz robię mnóstwo innych rzeczy zamiast pisać. Wróćmy na właściwe tory.