Rayman powraca do ekranów, tutaj jest naprawdę dobrze zrobiony remake i pobieranie

pusty

Tutaj mamy zarekomendować darmową grę do pobrania, w tym przypadku nie jest to prezent od twórcy konsoli lub twórcy gier na PC, mówimy o remake’u pierwszego Rayman został wydany w 1995 roku, z tytułem Odkupienie Raymana.

Oto szczegóły i link do pobrania

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jest to remake stworzony przez fanów, dlatego stworzone i opracowane przez programistów, miłośników sagi i lubiących pierwszy rozdział wydany w latach 90., nie sądzę jednak, że wszystko to jest oznaką niskiej jakości, w rzeczywistości Rayman Redemption jest wielką reimagination pierwszego rozdziału sagi i wprowadza ciekawe wiadomości.

Zawiera wewnątrz, oprócz przywróconych poziomów, inne światy, inne poziomy, mini-gry i nowe moce, ozdobione zdecydowanie bardziej nowoczesną grafiką, funkcje, które sprawiają, że gra jest podobna, ale różni się od przodka.

Gra wideo jest obecna i dostępna do pobrania na stronie Gamejolt, całkowita waga paczki to zaledwie 1 Gb i gwarantuje Ci naprawdę wysokiej jakości produkt, który zadowoli najstarszych fanów marki i zachwyci ich czymś nowym.

Link do pobrania

Przypominamy, że jest to gra stworzona przez fanów, więc Ubisoft może w dowolnym momencie zablokować jej obieg, dlatego zalecamy, aby pobrać ją teraz i nie ryzykować jej utraty, warto.

Z pewnością jest to dobry pomysł od fanów, który może w najlepszym razie może zachęcić Ubisoft do wyprodukowania prawdziwego remake’u tak kochanego Raymana z 1995 roku.