Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Razer chce wprowadzić gamingowe oświetlenie RGB do całego Twojego domu

Segment gier wideo jest jednym z najatrakcyjniejszych w dziedzinie technologii. I związanych z tym rynkiem, mamy kilka cech, takich jak odważny design, odważne linie i oczywiście zwykłe mocne i jasne kolory.

Razer jest jedną z najpopularniejszych marek w tym sektorze i charakteryzuje się kolorowymi produktami pod względem oświetlenia RGB. Ale teraz firma wykracza poza gry, komputery i akcesoria, a także chce wprowadzić to oświetlenie do całego domu użytkownika.

Razer chce wprowadzić oświetlenie RGB w całym domu

Razer ogłosił niedawno rozszerzenie swojej technologii oświetlenia Razer Chroma RGB na cały Twój dom. W ten sposób, oprócz gier, komputerów i związanych z nimi akcesoriów, północnoamerykańska firma chce połączyć te charakterystyczne światła z tymi w Twoim domu, aby uzyskać globalne, nowoczesne i odważne środowisko gry.

Ta nowość dzieje się za pośrednictwem aplikacji Razer inteligentny dom, który ukaże się wkrótce. Celem aplikacji jest grupowanie różnych marek oświetlenia i inteligentnych urządzeń, aby zapewnić „imersyjne wrażenia w domu”. W ten sposób użytkownicy będą mieli wkrótce jedno miejsce, w którym będą mogli natywnie kontrolować i dostosowywać wszystkie urządzenia podłączone do komputera i urządzenia mobilne, aby uzyskać najlepsze i najbardziej wciągające wrażenia z inteligentnego domu.

Według szczegóły ujawnione przez markę na jej oficjalnej stronie internetowejRazer Smart Home usprawnia proces konfiguracji i dostosowywania, tworząc jeden ekosystem inteligentnego domu, który daje użytkownikom możliwość kontrolowania i synchronizowania wszystkich inteligentnych urządzeń domowych za pomocą jednego prostego i wygodnego interfejsu.

Według Alvina Cheunga, starszego wiceprezesa działu sprzętu firmy Razer:

Przyszłość inteligentnego życia domowego nigdy nie była jaśniejsza.

Razer Chroma RGB jest ulubionym ekosystemem fanów od czasu jego premiery, a teraz Razer łączy technologię i funkcjonalność w jednej aplikacji Razer Smart Home, umożliwiając użytkownikom pełną kreatywną kontrolę nad środowiskiem domowym.

Aplikacja przynosi ze sobą 16.8 miliony kolorów i zestaw efektów świetlnych, które pozwalają użytkownikowi dostosować oświetlenie otoczenia, a także stworzyć wciągające środowisko, w którym wszystkie domowe urządzenia rozrywkowe działają zgodnie.

Ta nowość dotyczy firm partnerskich, takich jak Nanoleaf, LIFX, Yeelight, Monster i Twinkly. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy aplikacja trafi do użytkowników, ale szacuje się, że nastąpi to w pierwszej połowie 2022 roku.

Przeczytaj też: