Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Realme wprowadza na rynek swój pierwszy telefon z 5G: Realme X50 5G

Dalej 7 W styczniu Realme zaprezentuje swoje pierwsze urządzenie z łącznością 5G w Chinach, któremu towarzyszy wersja „lite” dla młodszej publiczności.

Wygląda na to, że w 2020 r. chińska firma Realme – czwarta marka chińskiej grupy BBK, w której znajdują się również takie marki jak One Plus, OPPO i Vivo- Nie chce ułatwić konkurentom. W bardzo krótkim czasie marka ta stała się trzecią najczęściej sprzedawaną w Indiach, głównym rynkiem strategicznym, a teraz chce skoncentrować się na rynku europejskim, aby zmierzyć się z głównym rywalem: Xiaomi.

W listopadzie firma oficjalnie zaprezentowała nowy Realme w Hiszpanii 5 z całkiem obiecującymi funkcjami. Ekran HD + z 6,5 cale, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 665 i akumulator 5.000 mAh, to tylko niektóre z jego zalet.

Zaprezentuje lite wersję tego modelu

Co nowego w tej marce? Co nas zaskoczy w tym roku? Tuż po świętach Bożego Narodzenia i dniu Trzech Króli, dokładnie w 7 od stycznia firma oficjalnie zaprezentuje swoje kolejne urządzenie gwiazdowe z łącznością 5G: Realme X50 5G.

Od kilku tygodni słuchamy różnych plotek o jego występie, ale wydaje się, że prawie wszystko jest gotowe na wielkie premiery. Jak dotąd wiemy, że to nowe urządzenie zawierają procesor Qualcomm Snapdragon 765G, który umożliwia zgodność z sieciami 5G.

Ponadto to urządzenie nie przyjdzie sam. Kolejny jest oczekiwany 7 od stycznia Realme prezentuje również wersję „lite” skierowaną do młodszej publiczności, która nie będzie zawierać 5G. Kolejną różnicą między obydwoma modelami będzie ekran, ponieważ Realme X50 5G zintegruje ekran AMOLED, podczas gdy dolny panel LCD i bez podwójnego aparatu z przodu.

Wreszcie, wersja „lite” będzie miała nieco mniejszą autonomię, ponieważ pojemność baterii będzie 4.500 mAh w porównaniu do 5.000 mAh wyższego modelu. Teraz będziemy musieli poczekać na następne 7 Stycznia, aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące obu urządzeń w prezentacji, która odbędzie się w Pekinie (Chiny).

Rekommenderad:  Realme GT 2: odkryliśmy obecność topowego procesora

Table of Contents